CASSIAN CLAYBODY S.R.L.
Revenue
0 lei
2024
Profit
0 lei
2024
Employees
—
2024
Margin
0,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
CASSIAN CLAYBODY S.R.L. este o companie din sectorul Fabricare produse din sticlă și alte minerale, cu sediul în BISTRITA-NASAUD (date 2024). În industria de Fabricare produse din sticlă și alte minerale (România), compania este #2.747 la cifra de afaceri, #1.817 la profit, #2.514 la număr angajați din 3.567 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.0%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- CASSIAN CLAYBODY S.R.L. este o companie din sectorul Fabricare produse din sticlă și alte minerale, cu sediul în BISTRITA-NASAUD (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.0%.
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare produse din sticlă și alte minerale (România), compania este #2.747 la cifra de afaceri, #1.817 la profit, #2.514 la număr angajați din 3.567 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare produse din sticlă și alte minerale (CAEN 23) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 7.4M lei
- Marjă medie
- 8.5%
- Angajați medie
- 10
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare produse din sticlă și alte minerale (CAEN 23) — 2024
Industry size
26.5B
RON revenue
Total companies
3.567
Total employees
35.195
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| VERRART SRL | 2.7K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| BONCUFUN S.R.L. | 2.7K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| DD PIETRAR CONSTRUC�II S.R.L. | 2.8K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| MEDIA TEST SRL | 2.8K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| TRIACVA SRL | 2.6K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| LIVIU'S PIZZA S.R.L. | 2.9K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| MOZAIK BUILDING SRL | 2.9K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| NOVO - PREFF S.R.L. | 2.9K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| FLORIN CONS GARD S.R.L. | 2.5K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| VALMAR PREFABRICATE S.R.L. | 2.5K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BISTRITA-NASAUD
Industrie (CAEN 23)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 0.0%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 77%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | 0 lei | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la CASSIAN CLAYBODY S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- VERRART SRL
- Revenue
- 2.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -5.6K
- Rank RO
- #693.268
- BONCUFUN S.R.L.
- Revenue
- 2.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 164 lei
- Rank RO
- #693.209
- DD PIETRAR CONSTRUC�II S.R.L.
- Revenue
- 2.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -16K
- Rank RO
- #692.821
- MEDIA TEST SRL
- Revenue
- 2.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -366K
- Rank RO
- #692.797
- TRIACVA SRL
- Revenue
- 2.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -44.8K
- Rank RO
- #693.976
- LIVIU'S PIZZA S.R.L.
- Revenue
- 2.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -21.4K
- Rank RO
- #692.610
- MOZAIK BUILDING SRL
- Revenue
- 2.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -6.1K
- Rank RO
- #692.460
- NOVO - PREFF S.R.L.
- Revenue
- 2.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -856 lei
- Rank RO
- #692.360
- FLORIN CONS GARD S.R.L.
- Revenue
- 2.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -105 lei
- Rank RO
- #694.345
- VALMAR PREFABRICATE S.R.L.
- Revenue
- 2.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -16.2K
- Rank RO
- #694.345
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| VERRART SRL | 2.7K | 1 | -5.6K | #693.268 |
| BONCUFUN S.R.L. | 2.7K | 1 | 164 lei | #693.209 |
| DD PIETRAR CONSTRUC�II S.R.L. | 2.8K | 1 | -16K | #692.821 |
| MEDIA TEST SRL | 2.8K | 1 | -366K | #692.797 |
| TRIACVA SRL | 2.6K | 1 | -44.8K | #693.976 |
| LIVIU'S PIZZA S.R.L. | 2.9K | 1 | -21.4K | #692.610 |
| MOZAIK BUILDING SRL | 2.9K | 1 | -6.1K | #692.460 |
| NOVO - PREFF S.R.L. | 2.9K | 1 | -856 lei | #692.360 |
| FLORIN CONS GARD S.R.L. | 2.5K | 1 | -105 lei | #694.345 |
| VALMAR PREFABRICATE S.R.L. | 2.5K | 1 | -16.2K | #694.345 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | CASSIAN CLAYBODY S.R.L.(you) | VERRART SRL | BONCUFUN S.R.L. | DD PIETRAR CONSTRUC�II S.R.L. | MEDIA TEST SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 0 lei | 2.7K | 2.7K | 2.8K | 2.8K |
| Profit | 0 lei | -5.6K | 164 lei | -16K | -366K |
| Margin | 0,0% | -204,9% | 6,0% | -572,8% | -13019,2% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “CASSIAN CLAYBODY S.R.L.”.