BONCUFUN S.R.L.
Revenue
1K
2024
Profit
164 lei
2024
Employees
—
2024
Margin
6,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
BONCUFUN S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare produse din sticlă și alte minerale, cu sediul în IASI, având o cifră de afaceri de 1K lei (date 2024). În industria de Fabricare produse din sticlă și alte minerale (România), compania este #2.745 la cifra de afaceri, #1.802 la profit, #2.514 la număr angajați din 3.567 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 6.0%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- BONCUFUN S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare produse din sticlă și alte minerale, cu sediul în IASI, având o cifră de afaceri de 1K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 6.0%.
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare produse din sticlă și alte minerale (România), compania este #2.745 la cifra de afaceri, #1.802 la profit, #2.514 la număr angajați din 3.567 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare produse din sticlă și alte minerale (CAEN 23) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 7.4M lei
- Marjă medie
- 8.5%
- Angajați medie
- 10
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 0.7× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare produse din sticlă și alte minerale (CAEN 23) — 2024
Industry size
26.5B
RON revenue
Total companies
3.567
Total employees
35.195
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| MEDIA TEST SRL | 2.8K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| VERRART SRL | 2.7K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| CASSIAN CLAYBODY S.R.L. | 2.7K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| DD PIETRAR CONSTRUC�II S.R.L. | 2.8K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| LIVIU'S PIZZA S.R.L. | 2.9K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| MOZAIK BUILDING SRL | 2.9K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| TRIACVA SRL | 2.6K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| NOVO - PREFF S.R.L. | 2.9K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| CERADORA- ATELIER DE OL�RIT �I MODELAJ S.R.L. | 2.9K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| VIBROBET TARGOVISTE S.R.L. | 2.9K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 23)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 6.0%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 77%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1K
- Profit net
- 164 lei
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1K | 164 lei | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la BONCUFUN S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- BONCUFUN S.R.L.(current)
- Revenue
- 1K
- Employees
- 0
- Profit
- 164 lei
- Rank RO
- #693.209
- MEDIA TEST SRL
- Revenue
- 2.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -366K
- Rank RO
- #692.797
- VERRART SRL
- Revenue
- 2.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -5.6K
- Rank RO
- #693.268
- CASSIAN CLAYBODY S.R.L.
- Revenue
- 2.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 0 lei
- Rank RO
- #693.318
- DD PIETRAR CONSTRUC�II S.R.L.
- Revenue
- 2.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -16K
- Rank RO
- #692.821
- LIVIU'S PIZZA S.R.L.
- Revenue
- 2.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -21.4K
- Rank RO
- #692.610
- MOZAIK BUILDING SRL
- Revenue
- 2.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -6.1K
- Rank RO
- #692.460
- TRIACVA SRL
- Revenue
- 2.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -44.8K
- Rank RO
- #693.976
- NOVO - PREFF S.R.L.
- Revenue
- 2.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -856 lei
- Rank RO
- #692.360
- CERADORA- ATELIER DE OL�RIT �I MODELAJ S.R.L.
- Revenue
- 2.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -564 lei
- Rank RO
- #692.301
- VIBROBET TARGOVISTE S.R.L.
- Revenue
- 2.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -5.4K
- Rank RO
- #692.251
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| BONCUFUN S.R.L.(current) | 1K | 0 | 164 lei | #693.209 |
| MEDIA TEST SRL | 2.8K | 1 | -366K | #692.797 |
| VERRART SRL | 2.7K | 1 | -5.6K | #693.268 |
| CASSIAN CLAYBODY S.R.L. | 2.7K | 1 | 0 lei | #693.318 |
| DD PIETRAR CONSTRUC�II S.R.L. | 2.8K | 1 | -16K | #692.821 |
| LIVIU'S PIZZA S.R.L. | 2.9K | 1 | -21.4K | #692.610 |
| MOZAIK BUILDING SRL | 2.9K | 1 | -6.1K | #692.460 |
| TRIACVA SRL | 2.6K | 1 | -44.8K | #693.976 |
| NOVO - PREFF S.R.L. | 2.9K | 1 | -856 lei | #692.360 |
| CERADORA- ATELIER DE OL�RIT �I MODELAJ S.R.L. | 2.9K | 1 | -564 lei | #692.301 |
| VIBROBET TARGOVISTE S.R.L. | 2.9K | 1 | -5.4K | #692.251 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | BONCUFUN S.R.L.(you) | MEDIA TEST SRL | VERRART SRL | CASSIAN CLAYBODY S.R.L. | DD PIETRAR CONSTRUC�II S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1K | 2.8K | 2.7K | 2.7K | 2.8K |
| Profit | 164 lei | -366K | -5.6K | 0 lei | -16K |
| Margin | 6,0% | -13019,2% | -204,9% | 0,0% | -572,8% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “BONCUFUN S.R.L.”.