BUNICA DULCE S.R.L.
Revenue
26.4K
2024
Profit
-23.1K
2024
Employees
1
2024
Margin
-87,5%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
BUNICA DULCE S.R.L. este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în SALAJ, având o cifră de afaceri de 26.4K lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #20.322 la cifra de afaceri, #24.367 la profit, #12.052 la număr angajați din 30.688 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- BUNICA DULCE S.R.L. este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în SALAJ, având o cifră de afaceri de 26.4K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -87.5%).
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #20.322 la cifra de afaceri, #24.367 la profit, #12.052 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -13.2× față de media industriei
Compania este 0.2× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| TRANS SILVA DAN S.R.L. | 27K | 1 | Alimentație și servicii |
| MADA SI ALE S.R.L. | 28.2K | 1 | Alimentație și servicii |
| LIPOVI S.R.L. | 24.6K | 1 | Alimentație și servicii |
| EXAGENTRA ANDIX S.R.L. | 28.8K | 1 | Alimentație și servicii |
| BRAVA IM-EX S.R.L. | 23.8K | 1 | Alimentație și servicii |
| ARES IMPEX S.R.L. | 23.2K | 1 | Alimentație și servicii |
| MIMIARMAN SRL | 26.4K | 1 | Alimentație și servicii |
| ART� CU AROM� DE CAFEA S.R.L. | 26.4K | 1 | Alimentație și servicii |
| BOKA DON S.R.L. | 26.4K | 1 | Alimentație și servicii |
| HELLO AGAIN MARGOT S.R.L. | 26.5K | 1 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ SALAJ
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -87.5%
- CA / angajat
- 26.4K
- Scor risc (0–100)
- 94
- Percentil piață (CA)
- Top 68%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 26.4K
- Profit net
- -23.1K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 26.4K | -23.1K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la BUNICA DULCE S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- BUNICA DULCE S.R.L.(current)
- Revenue
- 26.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -23.1K
- Rank RO
- #616.068
- TRANS SILVA DAN S.R.L.
- Revenue
- 27K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.9K
- Rank RO
- #614.936
- MADA SI ALE S.R.L.
- Revenue
- 28.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -18.8K
- Rank RO
- #612.156
- LIPOVI S.R.L.
- Revenue
- 24.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 714 lei
- Rank RO
- #620.539
- EXAGENTRA ANDIX S.R.L.
- Revenue
- 28.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -7 lei
- Rank RO
- #610.772
- BRAVA IM-EX S.R.L.
- Revenue
- 23.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.3K
- Rank RO
- #622.645
- ARES IMPEX S.R.L.
- Revenue
- 23.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 15.2K
- Rank RO
- #624.066
- MIMIARMAN SRL
- Revenue
- 26.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -4.8K
- Rank RO
- #616.104
- ART� CU AROM� DE CAFEA S.R.L.
- Revenue
- 26.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 5.5K
- Rank RO
- #616.114
- BOKA DON S.R.L.
- Revenue
- 26.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -35K
- Rank RO
- #616.167
- HELLO AGAIN MARGOT S.R.L.
- Revenue
- 26.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -33.1K
- Rank RO
- #616.000
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| BUNICA DULCE S.R.L.(current) | 26.4K | 1 | -23.1K | #616.068 |
| TRANS SILVA DAN S.R.L. | 27K | 1 | 2.9K | #614.936 |
| MADA SI ALE S.R.L. | 28.2K | 1 | -18.8K | #612.156 |
| LIPOVI S.R.L. | 24.6K | 1 | 714 lei | #620.539 |
| EXAGENTRA ANDIX S.R.L. | 28.8K | 1 | -7 lei | #610.772 |
| BRAVA IM-EX S.R.L. | 23.8K | 1 | 4.3K | #622.645 |
| ARES IMPEX S.R.L. | 23.2K | 1 | 15.2K | #624.066 |
| MIMIARMAN SRL | 26.4K | 1 | -4.8K | #616.104 |
| ART� CU AROM� DE CAFEA S.R.L. | 26.4K | 1 | 5.5K | #616.114 |
| BOKA DON S.R.L. | 26.4K | 1 | -35K | #616.167 |
| HELLO AGAIN MARGOT S.R.L. | 26.5K | 1 | -33.1K | #616.000 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | BUNICA DULCE S.R.L.(you) | TRANS SILVA DAN S.R.L. | MADA SI ALE S.R.L. | LIPOVI S.R.L. | EXAGENTRA ANDIX S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 26.4K | 27K | 28.2K | 24.6K | 28.8K |
| Profit | -23.1K | 2.9K | -18.8K | 714 lei | -7 lei |
| Margin | -87,5% | 10,7% | -66,7% | 2,9% | -0,0% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “BUNICA DULCE S.R.L.”.