BESTWAY MAN'S GROUP S.R.L.
Revenue
90.7K
2024
Profit
-8.8K
2024
Employees
1
2024
Margin
-8,5%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
BESTWAY MAN'S GROUP S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare produse din cauciuc și materiale plastice, cu sediul în TIMIS, având o cifră de afaceri de 90.7K lei (date 2024). În industria de Fabricare produse din cauciuc și materiale plastice (România), compania este #2.178 la cifra de afaceri, #2.617 la profit, #1.603 la număr angajați din 3.364 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- BESTWAY MAN'S GROUP S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare produse din cauciuc și materiale plastice, cu sediul în TIMIS, având o cifră de afaceri de 90.7K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -8.5%).
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare produse din cauciuc și materiale plastice (România), compania este #2.178 la cifra de afaceri, #2.617 la profit, #1.603 la număr angajați din 3.364 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare produse din cauciuc și materiale plastice (CAEN 22) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 11.1M lei
- Marjă medie
- 4.6%
- Angajați medie
- 18
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -1.9× față de media industriei
Compania este 0.1× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare produse din cauciuc și materiale plastice (CAEN 22) — 2024
Industry size
37.3B
RON revenue
Total companies
3.364
Total employees
59.024
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| MIOTECNICA S.R.L. | 95.8K | 1 | Fabricare produse din cauciuc și materiale plastice |
| CRAFT3D-MFG S.R.L. | 93.7K | 1 | Fabricare produse din cauciuc și materiale plastice |
| NEXT 3D PRINT TECHNOLOGY S.R.L. | 117K | 1 | Fabricare produse din cauciuc și materiale plastice |
| SLAVTERM MONTAJ S.R.L. | 104K | 1 | Fabricare produse din cauciuc și materiale plastice |
| TAPE4ALL S.R.L. | 104K | 1 | Fabricare produse din cauciuc și materiale plastice |
| ECOLOGIC-INSTAL SRL | 104K | 1 | Fabricare produse din cauciuc și materiale plastice |
| SUN PLAST S.R.L. | 103K | 1 | Fabricare produse din cauciuc și materiale plastice |
| GABI BRATU PROD S.R.L. | 103K | 1 | Fabricare produse din cauciuc și materiale plastice |
| THERMO GUARD S.R.L. | 105K | 1 | Fabricare produse din cauciuc și materiale plastice |
| WINDOWS STYLE CENTER SRL | 105K | 1 | Fabricare produse din cauciuc și materiale plastice |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ TIMIS
Industrie (CAEN 22)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -8.5%
- CA / angajat
- 104K
- Scor risc (0–100)
- 54
- Percentil piață (CA)
- Top 54%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 90.7K
- Profit net
- -8.8K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 90.7K | -8.8K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la BESTWAY MAN'S GROUP S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- BESTWAY MAN'S GROUP S.R.L.(current)
- Revenue
- 90.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -8.8K
- Rank RO
- #485.565
- MIOTECNICA S.R.L.
- Revenue
- 95.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 10.5K
- Rank RO
- #496.020
- CRAFT3D-MFG S.R.L.
- Revenue
- 93.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 38.8K
- Rank RO
- #498.901
- NEXT 3D PRINT TECHNOLOGY S.R.L.
- Revenue
- 117K
- Employees
- 1
- Profit
- -50.8K
- Rank RO
- #469.665
- SLAVTERM MONTAJ S.R.L.
- Revenue
- 104K
- Employees
- 1
- Profit
- -106K
- Rank RO
- #485.435
- TAPE4ALL S.R.L.
- Revenue
- 104K
- Employees
- 1
- Profit
- -89.7K
- Rank RO
- #485.262
- ECOLOGIC-INSTAL SRL
- Revenue
- 104K
- Employees
- 1
- Profit
- 7.8K
- Rank RO
- #484.661
- SUN PLAST S.R.L.
- Revenue
- 103K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.6K
- Rank RO
- #486.507
- GABI BRATU PROD S.R.L.
- Revenue
- 103K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.7K
- Rank RO
- #486.619
- THERMO GUARD S.R.L.
- Revenue
- 105K
- Employees
- 1
- Profit
- 65.4K
- Rank RO
- #484.422
- WINDOWS STYLE CENTER SRL
- Revenue
- 105K
- Employees
- 1
- Profit
- -104K
- Rank RO
- #484.401
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| BESTWAY MAN'S GROUP S.R.L.(current) | 90.7K | 1 | -8.8K | #485.565 |
| MIOTECNICA S.R.L. | 95.8K | 1 | 10.5K | #496.020 |
| CRAFT3D-MFG S.R.L. | 93.7K | 1 | 38.8K | #498.901 |
| NEXT 3D PRINT TECHNOLOGY S.R.L. | 117K | 1 | -50.8K | #469.665 |
| SLAVTERM MONTAJ S.R.L. | 104K | 1 | -106K | #485.435 |
| TAPE4ALL S.R.L. | 104K | 1 | -89.7K | #485.262 |
| ECOLOGIC-INSTAL SRL | 104K | 1 | 7.8K | #484.661 |
| SUN PLAST S.R.L. | 103K | 1 | 4.6K | #486.507 |
| GABI BRATU PROD S.R.L. | 103K | 1 | 3.7K | #486.619 |
| THERMO GUARD S.R.L. | 105K | 1 | 65.4K | #484.422 |
| WINDOWS STYLE CENTER SRL | 105K | 1 | -104K | #484.401 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | BESTWAY MAN'S GROUP S.R.L.(you) | MIOTECNICA S.R.L. | CRAFT3D-MFG S.R.L. | NEXT 3D PRINT TECHNOLOGY S.R.L. | SLAVTERM MONTAJ S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 90.7K | 95.8K | 93.7K | 117K | 104K |
| Profit | -8.8K | 10.5K | 38.8K | -50.8K | -106K |
| Margin | -8,5% | 11,0% | 41,4% | -43,5% | -102,6% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “BESTWAY MAN'S GROUP S.R.L.”.