AQUATERM LEV SRL
Revenue
672K
2024
Profit
23K
2024
Employees
3
2024
Margin
3,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
AQUATERM LEV SRL este o companie mică din sectorul Construcții, cu sediul în MURES, având o cifră de afaceri de 672K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #8.880 la cifra de afaceri, #15.696 la profit, #8.054 la număr angajați din 39.568 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 3.1%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- AQUATERM LEV SRL este o companie mică din sectorul Construcții, cu sediul în MURES, având o cifră de afaceri de 672K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 3.1%.
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #8.880 la cifra de afaceri, #15.696 la profit, #8.054 la număr angajați din 39.568 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 43) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 11.2%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.5× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Compania este 0.8× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 43) — 2024
Industry size
56.4B
RON revenue
Total companies
39.568
Total employees
143.570
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| LAURAL EFECT S.R.L. | 695K | 3 | Construcții |
| ANGEL EYES S.R.L. | 684K | 3 | Construcții |
| ESSENTIALE INSTAL SRL | 653K | 3 | Construcții |
| CIUPE&DAN ELECTRIC S.R.L. | 730K | 3 | Construcții |
| SRA SECURE ENERGY SRL | 730K | 3 | Construcții |
| BVG ELECTRO PROJECT S.R.L. | 732K | 3 | Construcții |
| DYFERIT INSTAL SRL | 729K | 3 | Construcții |
| ELECTRICAL BUSINESS DEVELOPMENT S.R.L. | 729K | 3 | Construcții |
| BULETIN PRAM SRL | 733K | 3 | Construcții |
| YOD CONSTRUCTION S.R.L. | 729K | 3 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ MURES
Industrie (CAEN 43)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 3.1%
- CA / angajat
- 244K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 21%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 672K
- Profit net
- 23K
- Angajați
- 3
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 672K | 23K | 3 |
Explore
Industry (CAEN 43)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la AQUATERM LEV SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- AQUATERM LEV SRL(current)
- Revenue
- 672K
- Employees
- 3
- Profit
- 23K
- Rank RO
- #184.732
- LAURAL EFECT S.R.L.
- Revenue
- 695K
- Employees
- 3
- Profit
- 131K
- Rank RO
- #190.096
- ANGEL EYES S.R.L.
- Revenue
- 684K
- Employees
- 3
- Profit
- 23.6K
- Rank RO
- #192.037
- ESSENTIALE INSTAL SRL
- Revenue
- 653K
- Employees
- 3
- Profit
- 22.5K
- Rank RO
- #197.046
- CIUPE&DAN ELECTRIC S.R.L.
- Revenue
- 730K
- Employees
- 3
- Profit
- -22.3K
- Rank RO
- #184.811
- SRA SECURE ENERGY SRL
- Revenue
- 730K
- Employees
- 3
- Profit
- 38.6K
- Rank RO
- #184.864
- BVG ELECTRO PROJECT S.R.L.
- Revenue
- 732K
- Employees
- 3
- Profit
- 174K
- Rank RO
- #184.574
- DYFERIT INSTAL SRL
- Revenue
- 729K
- Employees
- 3
- Profit
- -3.6K
- Rank RO
- #184.937
- ELECTRICAL BUSINESS DEVELOPMENT S.R.L.
- Revenue
- 729K
- Employees
- 3
- Profit
- 398K
- Rank RO
- #184.939
- BULETIN PRAM SRL
- Revenue
- 733K
- Employees
- 3
- Profit
- 261K
- Rank RO
- #184.454
- YOD CONSTRUCTION S.R.L.
- Revenue
- 729K
- Employees
- 3
- Profit
- 413K
- Rank RO
- #185.045
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| AQUATERM LEV SRL(current) | 672K | 3 | 23K | #184.732 |
| LAURAL EFECT S.R.L. | 695K | 3 | 131K | #190.096 |
| ANGEL EYES S.R.L. | 684K | 3 | 23.6K | #192.037 |
| ESSENTIALE INSTAL SRL | 653K | 3 | 22.5K | #197.046 |
| CIUPE&DAN ELECTRIC S.R.L. | 730K | 3 | -22.3K | #184.811 |
| SRA SECURE ENERGY SRL | 730K | 3 | 38.6K | #184.864 |
| BVG ELECTRO PROJECT S.R.L. | 732K | 3 | 174K | #184.574 |
| DYFERIT INSTAL SRL | 729K | 3 | -3.6K | #184.937 |
| ELECTRICAL BUSINESS DEVELOPMENT S.R.L. | 729K | 3 | 398K | #184.939 |
| BULETIN PRAM SRL | 733K | 3 | 261K | #184.454 |
| YOD CONSTRUCTION S.R.L. | 729K | 3 | 413K | #185.045 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | AQUATERM LEV SRL(you) | LAURAL EFECT S.R.L. | ANGEL EYES S.R.L. | ESSENTIALE INSTAL SRL | CIUPE&DAN ELECTRIC S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 672K | 695K | 684K | 653K | 730K |
| Profit | 23K | 131K | 23.6K | 22.5K | -22.3K |
| Margin | 3,1% | 18,8% | 3,5% | 3,5% | -3,0% |
| Employees | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “AQUATERM LEV SRL”.