ANTO DAVID & MARIA S.R.L.
Revenue
0 lei
2024
Profit
4.2K
2024
Employees
—
2024
Margin
64,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ANTO DAVID & MARIA S.R.L. este o companie din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în ARGES (date 2024). În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #16.268 la cifra de afaceri, #10.169 la profit, #13.777 la număr angajați din 21.135 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 64.0%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ANTO DAVID & MARIA S.R.L. este o companie din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în ARGES (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 64.0%.
- Poziție în industrie
- În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #16.268 la cifra de afaceri, #10.169 la profit, #13.777 la număr angajați din 21.135 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3M lei
- Marjă medie
- 3.0%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 21.0× față de media industriei
Industry intelligence
Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — 2024
Industry size
64.3B
RON revenue
Total companies
21.135
Total employees
80.618
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| APIFLOWER S.R.L. | 6.8K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| CA LA �AR� EVIDENT S.R.L. | 6.2K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| ED VIC BUGHEANU SRL | 7K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| AGROMEC CURTEA DE ARGES SA | 6K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| AGROSIM F&I S.R.L. | 6.5K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| PATAVIUM CONCORDIA SRL | 6.6K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| APIDUBOZ S.R.L. | 6.5K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| DUDUIAL� SRL | 6.5K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| COOPERATIVA AGRICOL� ECO FRUCT POIANA | 6.5K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| EOL GREEN HOUSE S.R.L. | 6.5K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ARGES
Industrie (CAEN 01)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 64.0%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 75%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 0 lei
- Profit net
- 4.2K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | 4.2K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ANTO DAVID & MARIA S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- APIFLOWER S.R.L.
- Revenue
- 6.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 5.3K
- Rank RO
- #674.485
- CA LA �AR� EVIDENT S.R.L.
- Revenue
- 6.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.9K
- Rank RO
- #676.808
- ED VIC BUGHEANU SRL
- Revenue
- 7K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.1K
- Rank RO
- #673.531
- AGROMEC CURTEA DE ARGES SA
- Revenue
- 6K
- Employees
- 1
- Profit
- -80.3K
- Rank RO
- #677.393
- AGROSIM F&I S.R.L.
- Revenue
- 6.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 669 lei
- Rank RO
- #675.373
- PATAVIUM CONCORDIA SRL
- Revenue
- 6.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -9.2K
- Rank RO
- #675.272
- APIDUBOZ S.R.L.
- Revenue
- 6.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -913 lei
- Rank RO
- #675.467
- DUDUIAL� SRL
- Revenue
- 6.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -2.7K
- Rank RO
- #675.473
- COOPERATIVA AGRICOL� ECO FRUCT POIANA
- Revenue
- 6.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.5K
- Rank RO
- #675.602
- EOL GREEN HOUSE S.R.L.
- Revenue
- 6.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -8.8K
- Rank RO
- #675.660
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| APIFLOWER S.R.L. | 6.8K | 1 | 5.3K | #674.485 |
| CA LA �AR� EVIDENT S.R.L. | 6.2K | 1 | 3.9K | #676.808 |
| ED VIC BUGHEANU SRL | 7K | 1 | 3.1K | #673.531 |
| AGROMEC CURTEA DE ARGES SA | 6K | 1 | -80.3K | #677.393 |
| AGROSIM F&I S.R.L. | 6.5K | 1 | 669 lei | #675.373 |
| PATAVIUM CONCORDIA SRL | 6.6K | 1 | -9.2K | #675.272 |
| APIDUBOZ S.R.L. | 6.5K | 1 | -913 lei | #675.467 |
| DUDUIAL� SRL | 6.5K | 1 | -2.7K | #675.473 |
| COOPERATIVA AGRICOL� ECO FRUCT POIANA | 6.5K | 1 | 1.5K | #675.602 |
| EOL GREEN HOUSE S.R.L. | 6.5K | 1 | -8.8K | #675.660 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ANTO DAVID & MARIA S.R.L.(you) | APIFLOWER S.R.L. | CA LA �AR� EVIDENT S.R.L. | ED VIC BUGHEANU SRL | AGROMEC CURTEA DE ARGES SA |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 0 lei | 6.8K | 6.2K | 7K | 6K |
| Profit | 4.2K | 5.3K | 3.9K | 3.1K | -80.3K |
| Margin | 64,0% | 78,7% | 62,3% | 43,8% | -1338,9% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ANTO DAVID & MARIA S.R.L.”.