AGROMEC CURTEA DE ARGES SA
Revenue
6K
2024
Profit
-80.3K
2024
Employees
1
2024
Margin
-1338,9%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
AGROMEC CURTEA DE ARGES SA este o companie micro din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în ARGES, având o cifră de afaceri de 6K lei (date 2024). În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #16.307 la cifra de afaceri, #18.300 la profit, #7.805 la număr angajați din 21.135 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- AGROMEC CURTEA DE ARGES SA este o companie micro din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în ARGES, având o cifră de afaceri de 6K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -1338.9%).
- Poziție în industrie
- În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #16.307 la cifra de afaceri, #18.300 la profit, #7.805 la număr angajați din 21.135 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3M lei
- Marjă medie
- 3.0%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -440.2× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — 2024
Industry size
64.3B
RON revenue
Total companies
21.135
Total employees
80.618
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| CA LA �AR� EVIDENT S.R.L. | 6.2K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| COW AND CHICKEN S.R.L. | 5.6K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| ANTO DAVID & MARIA S.R.L. | 6.5K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| APIFLOWER S.R.L. | 6.8K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| CRAMA KUND S.R.L. | 6K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| Firma (CUI 50615827) | 6K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| LOVAPI S.R.L. | 6K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| ISTROS SRL | 6K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| JELLY ROSE 2013 SRL | 6K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| FERMIERUL CORBENI 2010 S.R.L. | 5.2K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ARGES
Industrie (CAEN 01)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -1338.9%
- CA / angajat
- 6K
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 75%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 6K
- Profit net
- -80.3K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 6K | -80.3K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la AGROMEC CURTEA DE ARGES SA — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- AGROMEC CURTEA DE ARGES SA(current)
- Revenue
- 6K
- Employees
- 1
- Profit
- -80.3K
- Rank RO
- #677.393
- CA LA �AR� EVIDENT S.R.L.
- Revenue
- 6.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.9K
- Rank RO
- #676.808
- COW AND CHICKEN S.R.L.
- Revenue
- 5.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.6K
- Rank RO
- #679.164
- ANTO DAVID & MARIA S.R.L.
- Revenue
- 6.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.2K
- Rank RO
- #675.369
- APIFLOWER S.R.L.
- Revenue
- 6.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 5.3K
- Rank RO
- #674.485
- CRAMA KUND S.R.L.
- Revenue
- 6K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.7K
- Rank RO
- #677.393
- Firma (CUI 50615827)
- Revenue
- 6K
- Employees
- 1
- Profit
- -210 lei
- Rank RO
- #677.393
- LOVAPI S.R.L.
- Revenue
- 6K
- Employees
- 1
- Profit
- -15.1K
- Rank RO
- #677.393
- ISTROS SRL
- Revenue
- 6K
- Employees
- 1
- Profit
- -6.7K
- Rank RO
- #677.371
- JELLY ROSE 2013 SRL
- Revenue
- 6K
- Employees
- 1
- Profit
- 611 lei
- Rank RO
- #677.857
- FERMIERUL CORBENI 2010 S.R.L.
- Revenue
- 5.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 715 lei
- Rank RO
- #680.886
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| AGROMEC CURTEA DE ARGES SA(current) | 6K | 1 | -80.3K | #677.393 |
| CA LA �AR� EVIDENT S.R.L. | 6.2K | 1 | 3.9K | #676.808 |
| COW AND CHICKEN S.R.L. | 5.6K | 1 | 4.6K | #679.164 |
| ANTO DAVID & MARIA S.R.L. | 6.5K | 1 | 4.2K | #675.369 |
| APIFLOWER S.R.L. | 6.8K | 1 | 5.3K | #674.485 |
| CRAMA KUND S.R.L. | 6K | 1 | -1.7K | #677.393 |
| Firma (CUI 50615827) | 6K | 1 | -210 lei | #677.393 |
| LOVAPI S.R.L. | 6K | 1 | -15.1K | #677.393 |
| ISTROS SRL | 6K | 1 | -6.7K | #677.371 |
| JELLY ROSE 2013 SRL | 6K | 1 | 611 lei | #677.857 |
| FERMIERUL CORBENI 2010 S.R.L. | 5.2K | 1 | 715 lei | #680.886 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | AGROMEC CURTEA DE ARGES SA(you) | CA LA �AR� EVIDENT S.R.L. | COW AND CHICKEN S.R.L. | ANTO DAVID & MARIA S.R.L. | APIFLOWER S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 6K | 6.2K | 5.6K | 6.5K | 6.8K |
| Profit | -80.3K | 3.9K | 4.6K | 4.2K | 5.3K |
| Margin | -1338,9% | 62,3% | 82,6% | 64,0% | 78,7% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “AGROMEC CURTEA DE ARGES SA”.