AIRAMI SRL
Revenue
1.2M
2024
Profit
433K
2024
Employees
1
2024
Margin
31,6%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
AIRAMI SRL este o companie mică din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în GALATI, având o cifră de afaceri de 1.2M lei (date 2024). În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #6.005 la cifra de afaceri, #1.895 la profit, #7.805 la număr angajați din 21.135 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 31.6%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- AIRAMI SRL este o companie mică din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în GALATI, având o cifră de afaceri de 1.2M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 31.6%.
- Poziție în industrie
- În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #6.005 la cifra de afaceri, #1.895 la profit, #7.805 la număr angajați din 21.135 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3M lei
- Marjă medie
- 3.0%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.4× față de media industriei
Compania este 10.4× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — 2024
Industry size
64.3B
RON revenue
Total companies
21.135
Total employees
80.618
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| AGRICON IULYLYV SRL | 1.4M | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| VIONIN IMPEX SRL | 1.4M | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| EPI SRL | 1.4M | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| AGRIHODSILV SRL | 1.3M | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| PATRICHE �TEFAN AGRO S.R.L. | 1.3M | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| VLADU TRADING LIMITED S.R.L. | 1.4M | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| FERMA IMPEX S.R.L. | 1.4M | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| TRONIC-AGRO D.G. SRL | 1.4M | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| NARFLOR SERV S.R.L. | 1.4M | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| AWANISMARIA SRL | 1.4M | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ GALATI
Industrie (CAEN 01)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 31.6%
- CA / angajat
- 1.4M
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 14%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1.2M
- Profit net
- 433K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1.2M | 433K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la AIRAMI SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- AIRAMI SRL(current)
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 1
- Profit
- 433K
- Rank RO
- #124.298
- AGRICON IULYLYV SRL
- Revenue
- 1.4M
- Employees
- 1
- Profit
- 85.4K
- Rank RO
- #123.620
- VIONIN IMPEX SRL
- Revenue
- 1.4M
- Employees
- 1
- Profit
- 61.3K
- Rank RO
- #123.137
- EPI SRL
- Revenue
- 1.4M
- Employees
- 1
- Profit
- 83K
- Rank RO
- #120.655
- AGRIHODSILV SRL
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 1
- Profit
- 249K
- Rank RO
- #129.161
- PATRICHE �TEFAN AGRO S.R.L.
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 1
- Profit
- 187K
- Rank RO
- #129.791
- VLADU TRADING LIMITED S.R.L.
- Revenue
- 1.4M
- Employees
- 1
- Profit
- 1.3M
- Rank RO
- #124.295
- FERMA IMPEX S.R.L.
- Revenue
- 1.4M
- Employees
- 1
- Profit
- 201K
- Rank RO
- #124.256
- TRONIC-AGRO D.G. SRL
- Revenue
- 1.4M
- Employees
- 1
- Profit
- -158K
- Rank RO
- #124.216
- NARFLOR SERV S.R.L.
- Revenue
- 1.4M
- Employees
- 1
- Profit
- -277K
- Rank RO
- #124.386
- AWANISMARIA SRL
- Revenue
- 1.4M
- Employees
- 1
- Profit
- 494K
- Rank RO
- #124.172
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| AIRAMI SRL(current) | 1.2M | 1 | 433K | #124.298 |
| AGRICON IULYLYV SRL | 1.4M | 1 | 85.4K | #123.620 |
| VIONIN IMPEX SRL | 1.4M | 1 | 61.3K | #123.137 |
| EPI SRL | 1.4M | 1 | 83K | #120.655 |
| AGRIHODSILV SRL | 1.3M | 1 | 249K | #129.161 |
| PATRICHE �TEFAN AGRO S.R.L. | 1.3M | 1 | 187K | #129.791 |
| VLADU TRADING LIMITED S.R.L. | 1.4M | 1 | 1.3M | #124.295 |
| FERMA IMPEX S.R.L. | 1.4M | 1 | 201K | #124.256 |
| TRONIC-AGRO D.G. SRL | 1.4M | 1 | -158K | #124.216 |
| NARFLOR SERV S.R.L. | 1.4M | 1 | -277K | #124.386 |
| AWANISMARIA SRL | 1.4M | 1 | 494K | #124.172 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | AIRAMI SRL(you) | AGRICON IULYLYV SRL | VIONIN IMPEX SRL | EPI SRL | AGRIHODSILV SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1.2M | 1.4M | 1.4M | 1.4M | 1.3M |
| Profit | 433K | 85.4K | 61.3K | 83K | 249K |
| Margin | 31,6% | 6,2% | 4,4% | 5,8% | 19,3% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “AIRAMI SRL”.