AGRO N.S.98 SRL
Revenue
3.4M
2024
Profit
293K
2024
Employees
7
2024
Margin
8,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
AGRO N.S.98 SRL este o companie mică din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în CONSTANTA, având o cifră de afaceri de 3.4M lei (date 2024). În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #3.027 la cifra de afaceri, #2.536 la profit, #2.263 la număr angajați din 21.135 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 8.2%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- AGRO N.S.98 SRL este o companie mică din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în CONSTANTA, având o cifră de afaceri de 3.4M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 8.2%.
- Poziție în industrie
- În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #3.027 la cifra de afaceri, #2.536 la profit, #2.263 la număr angajați din 21.135 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3M lei
- Marjă medie
- 3.0%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 1.1× față de media industriei
Compania este 2.7× față de media industriei
Compania este 1.8× față de media industriei
Industry intelligence
Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — 2024
Industry size
64.3B
RON revenue
Total companies
21.135
Total employees
80.618
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| AGRO SIL-CO STAR SRL | 3.6M | 7 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| AGRO-ZOO LUPU SRL | 3.8M | 7 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| AGRO-COMPANY TAPUS S.R.L. | 3.8M | 7 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| EMI INTERAGRO SRL | 3.9M | 7 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| PROD COMPANY S.R.L. | 4M | 7 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| EURO SERV S.R.L. | 3.6M | 7 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| ABRAHAM PROD S.R.L. | 3.6M | 7 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| TOTAL AGRO GRAIN SRL | 4.1M | 7 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| SERVCHIMEX SRL | 3.6M | 7 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| AGROBEST SRL | 3.6M | 7 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ CONSTANTA
Industrie (CAEN 01)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 8.2%
- CA / angajat
- 514K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 7%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 3.4M
- Profit net
- 293K
- Angajați
- 7
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 3.4M | 293K | 7 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la AGRO N.S.98 SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- AGRO N.S.98 SRL(current)
- Revenue
- 3.4M
- Employees
- 7
- Profit
- 293K
- Rank RO
- #59.791
- AGRO SIL-CO STAR SRL
- Revenue
- 3.6M
- Employees
- 7
- Profit
- 151K
- Rank RO
- #59.388
- AGRO-ZOO LUPU SRL
- Revenue
- 3.8M
- Employees
- 7
- Profit
- 46K
- Rank RO
- #57.611
- AGRO-COMPANY TAPUS S.R.L.
- Revenue
- 3.8M
- Employees
- 7
- Profit
- 519K
- Rank RO
- #57.261
- EMI INTERAGRO SRL
- Revenue
- 3.9M
- Employees
- 7
- Profit
- 603K
- Rank RO
- #56.719
- PROD COMPANY S.R.L.
- Revenue
- 4M
- Employees
- 7
- Profit
- 968K
- Rank RO
- #54.659
- EURO SERV S.R.L.
- Revenue
- 3.6M
- Employees
- 7
- Profit
- 142K
- Rank RO
- #59.802
- ABRAHAM PROD S.R.L.
- Revenue
- 3.6M
- Employees
- 7
- Profit
- 638K
- Rank RO
- #59.772
- TOTAL AGRO GRAIN SRL
- Revenue
- 4.1M
- Employees
- 7
- Profit
- 33.1K
- Rank RO
- #53.690
- SERVCHIMEX SRL
- Revenue
- 3.6M
- Employees
- 7
- Profit
- 178K
- Rank RO
- #60.010
- AGROBEST SRL
- Revenue
- 3.6M
- Employees
- 7
- Profit
- -581K
- Rank RO
- #59.525
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| AGRO N.S.98 SRL(current) | 3.4M | 7 | 293K | #59.791 |
| AGRO SIL-CO STAR SRL | 3.6M | 7 | 151K | #59.388 |
| AGRO-ZOO LUPU SRL | 3.8M | 7 | 46K | #57.611 |
| AGRO-COMPANY TAPUS S.R.L. | 3.8M | 7 | 519K | #57.261 |
| EMI INTERAGRO SRL | 3.9M | 7 | 603K | #56.719 |
| PROD COMPANY S.R.L. | 4M | 7 | 968K | #54.659 |
| EURO SERV S.R.L. | 3.6M | 7 | 142K | #59.802 |
| ABRAHAM PROD S.R.L. | 3.6M | 7 | 638K | #59.772 |
| TOTAL AGRO GRAIN SRL | 4.1M | 7 | 33.1K | #53.690 |
| SERVCHIMEX SRL | 3.6M | 7 | 178K | #60.010 |
| AGROBEST SRL | 3.6M | 7 | -581K | #59.525 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | AGRO N.S.98 SRL(you) | AGRO SIL-CO STAR SRL | AGRO-ZOO LUPU SRL | AGRO-COMPANY TAPUS S.R.L. | EMI INTERAGRO SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 3.4M | 3.6M | 3.8M | 3.8M | 3.9M |
| Profit | 293K | 151K | 46K | 519K | 603K |
| Margin | 8,2% | 4,2% | 1,2% | 13,6% | 15,6% |
| Employees | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “AGRO N.S.98 SRL”.