�ON�ONEL CONSTRUCT S.R.L.
Revenue
26.2K
2024
Profit
-809 lei
2024
Employees
1
2024
Margin
-3,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
�ON�ONEL CONSTRUCT S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în VALCEA, având o cifră de afaceri de 26.2K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #28.700 la cifra de afaceri, #27.807 la profit, #15.128 la număr angajați din 39.568 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- �ON�ONEL CONSTRUCT S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în VALCEA, având o cifră de afaceri de 26.2K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -3.1%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #28.700 la cifra de afaceri, #27.807 la profit, #15.128 la număr angajați din 39.568 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 43) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 11.2%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -0.3× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 43) — 2024
Industry size
56.4B
RON revenue
Total companies
39.568
Total employees
143.570
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ��RLEA MIHAI S.R.L. | 26.9K | 1 | Construcții |
| ELECTRICA D�NICEI S.R.L. | 26.9K | 1 | Construcții |
| KM.191 SRL | 27.2K | 1 | Construcții |
| TIF EXCAV�RI S.R.L. | 25K | 1 | Construcții |
| DELI TOUR S.R.L. | 27.5K | 1 | Construcții |
| EUGEN TOOLS S.R.L. | 27.8K | 1 | Construcții |
| INDUSTRIAL STAMPI S.R.L. | 24.5K | 1 | Construcții |
| HER�SCU ELECTRICE S.R.L. | 28.6K | 1 | Construcții |
| CHIOSIL� NARCIS S.R.L. | 23.9K | 1 | Construcții |
| DASTE S.R.L. | 23.8K | 1 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ VALCEA
Industrie (CAEN 43)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -3.1%
- CA / angajat
- 26.2K
- Scor risc (0–100)
- 52
- Percentil piață (CA)
- Top 69%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 26.2K
- Profit net
- -809 lei
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 26.2K | -809 lei | 1 |
Explore
Industry (CAEN 43)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la �ON�ONEL CONSTRUCT S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- �ON�ONEL CONSTRUCT S.R.L.(current)
- Revenue
- 26.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -809 lei
- Rank RO
- #616.549
- ��RLEA MIHAI S.R.L.
- Revenue
- 26.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -63.5K
- Rank RO
- #615.089
- ELECTRICA D�NICEI S.R.L.
- Revenue
- 26.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -22.6K
- Rank RO
- #615.016
- KM.191 SRL
- Revenue
- 27.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -17.6K
- Rank RO
- #614.359
- TIF EXCAV�RI S.R.L.
- Revenue
- 25K
- Employees
- 1
- Profit
- -29.5K
- Rank RO
- #619.405
- DELI TOUR S.R.L.
- Revenue
- 27.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 9.9K
- Rank RO
- #613.599
- EUGEN TOOLS S.R.L.
- Revenue
- 27.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 21.2K
- Rank RO
- #612.928
- INDUSTRIAL STAMPI S.R.L.
- Revenue
- 24.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 6.9K
- Rank RO
- #620.962
- HER�SCU ELECTRICE S.R.L.
- Revenue
- 28.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 19.7K
- Rank RO
- #611.275
- CHIOSIL� NARCIS S.R.L.
- Revenue
- 23.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -50.7K
- Rank RO
- #622.363
- DASTE S.R.L.
- Revenue
- 23.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -14.7K
- Rank RO
- #622.830
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| �ON�ONEL CONSTRUCT S.R.L.(current) | 26.2K | 1 | -809 lei | #616.549 |
| ��RLEA MIHAI S.R.L. | 26.9K | 1 | -63.5K | #615.089 |
| ELECTRICA D�NICEI S.R.L. | 26.9K | 1 | -22.6K | #615.016 |
| KM.191 SRL | 27.2K | 1 | -17.6K | #614.359 |
| TIF EXCAV�RI S.R.L. | 25K | 1 | -29.5K | #619.405 |
| DELI TOUR S.R.L. | 27.5K | 1 | 9.9K | #613.599 |
| EUGEN TOOLS S.R.L. | 27.8K | 1 | 21.2K | #612.928 |
| INDUSTRIAL STAMPI S.R.L. | 24.5K | 1 | 6.9K | #620.962 |
| HER�SCU ELECTRICE S.R.L. | 28.6K | 1 | 19.7K | #611.275 |
| CHIOSIL� NARCIS S.R.L. | 23.9K | 1 | -50.7K | #622.363 |
| DASTE S.R.L. | 23.8K | 1 | -14.7K | #622.830 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | �ON�ONEL CONSTRUCT S.R.L.(you) | ��RLEA MIHAI S.R.L. | ELECTRICA D�NICEI S.R.L. | KM.191 SRL | TIF EXCAV�RI S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 26.2K | 26.9K | 26.9K | 27.2K | 25K |
| Profit | -809 lei | -63.5K | -22.6K | -17.6K | -29.5K |
| Margin | -3,1% | -236,1% | -84,0% | -64,5% | -117,9% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “�ON�ONEL CONSTRUCT S.R.L.”.