ZUVA CONSTRUCT SRL
Revenue
0 lei
2024
Profit
-81.6K
2024
Employees
—
2024
Margin
-366,5%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ZUVA CONSTRUCT SRL este o companie din sectorul Construcții, cu sediul în GALATI (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #4.031 la cifra de afaceri, #4.857 la profit, #4.097 la număr angajați din 5.424 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ZUVA CONSTRUCT SRL este o companie din sectorul Construcții, cu sediul în GALATI (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -366.5%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #4.031 la cifra de afaceri, #4.857 la profit, #4.097 la număr angajați din 5.424 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 42) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 12.4M lei
- Marjă medie
- 7.1%
- Angajați medie
- 15
Companie vs medie industrie
Compania este -51.8× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 42) — 2024
Industry size
67.3B
RON revenue
Total companies
5.424
Total employees
81.073
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| MKV AMTECH ENGINEERING SRL | 20.9K | 1 | Construcții |
| MNK TECHNOLOGY CONNECT S.R.L. | 22.2K | 1 | Construcții |
| GRANDEVAL S.R.L. | 22.4K | 1 | Construcții |
| TUNELE S.A. | 22.1K | 1 | Construcții |
| CROMA PRODEXIM SRL | 22K | 1 | Construcții |
| SMART-CIM S.R.L. | 22.7K | 1 | Construcții |
| SAME CONSTRUCT & UTILAJE S.R.L. | 21.8K | 1 | Construcții |
| ANDAL CONSTRUCT SRL | 21.7K | 1 | Construcții |
| OURSOLUTIONS S.R.L. | 21.6K | 1 | Construcții |
| CARBONELL FIGUERAS S.R.L. | 21.6K | 1 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ GALATI
Industrie (CAEN 42)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -366.5%
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 70%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 0 lei
- Profit net
- -81.6K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | -81.6K | — |
Explore
Industry (CAEN 42)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ZUVA CONSTRUCT SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- MKV AMTECH ENGINEERING SRL
- Revenue
- 20.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 14K
- Rank RO
- #630.262
- MNK TECHNOLOGY CONNECT S.R.L.
- Revenue
- 22.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -5.8K
- Rank RO
- #626.738
- GRANDEVAL S.R.L.
- Revenue
- 22.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -39.5K
- Rank RO
- #626.107
- TUNELE S.A.
- Revenue
- 22.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -647K
- Rank RO
- #626.866
- CROMA PRODEXIM SRL
- Revenue
- 22K
- Employees
- 1
- Profit
- -62.2K
- Rank RO
- #627.079
- SMART-CIM S.R.L.
- Revenue
- 22.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -133K
- Rank RO
- #625.479
- SAME CONSTRUCT & UTILAJE S.R.L.
- Revenue
- 21.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 13.9K
- Rank RO
- #627.670
- ANDAL CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 21.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -43K
- Rank RO
- #628.018
- OURSOLUTIONS S.R.L.
- Revenue
- 21.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 97 lei
- Rank RO
- #628.279
- CARBONELL FIGUERAS S.R.L.
- Revenue
- 21.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -700K
- Rank RO
- #628.317
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| MKV AMTECH ENGINEERING SRL | 20.9K | 1 | 14K | #630.262 |
| MNK TECHNOLOGY CONNECT S.R.L. | 22.2K | 1 | -5.8K | #626.738 |
| GRANDEVAL S.R.L. | 22.4K | 1 | -39.5K | #626.107 |
| TUNELE S.A. | 22.1K | 1 | -647K | #626.866 |
| CROMA PRODEXIM SRL | 22K | 1 | -62.2K | #627.079 |
| SMART-CIM S.R.L. | 22.7K | 1 | -133K | #625.479 |
| SAME CONSTRUCT & UTILAJE S.R.L. | 21.8K | 1 | 13.9K | #627.670 |
| ANDAL CONSTRUCT SRL | 21.7K | 1 | -43K | #628.018 |
| OURSOLUTIONS S.R.L. | 21.6K | 1 | 97 lei | #628.279 |
| CARBONELL FIGUERAS S.R.L. | 21.6K | 1 | -700K | #628.317 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ZUVA CONSTRUCT SRL(you) | MKV AMTECH ENGINEERING SRL | MNK TECHNOLOGY CONNECT S.R.L. | GRANDEVAL S.R.L. | TUNELE S.A. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 0 lei | 20.9K | 22.2K | 22.4K | 22.1K |
| Profit | -81.6K | 14K | -5.8K | -39.5K | -647K |
| Margin | -366,5% | 67,0% | -26,0% | -176,3% | -2925,0% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ZUVA CONSTRUCT SRL”.