ZAMOLXE SRL
Revenue
46.1K
2024
Profit
4.3K
2024
Employees
1
2024
Margin
9,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ZAMOLXE SRL este o companie micro din sectorul Cazare, cu sediul în HUNEDOARA, având o cifră de afaceri de 46.1K lei (date 2024). În industria de Cazare (România), compania este #7.494 la cifra de afaceri, #5.263 la profit, #3.259 la număr angajați din 11.968 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 9.3%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ZAMOLXE SRL este o companie micro din sectorul Cazare, cu sediul în HUNEDOARA, având o cifră de afaceri de 46.1K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 9.3%.
- Poziție în industrie
- În industria de Cazare (România), compania este #7.494 la cifra de afaceri, #5.263 la profit, #3.259 la număr angajați din 11.968 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Cazare (CAEN 55) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 8.4%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 1.1× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Cazare (CAEN 55) — 2024
Industry size
12.6B
RON revenue
Total companies
11.968
Total employees
45.375
Industry growth
—
YoY
Top companies
- ANA HOTELS S.R.L.230M
- SOCIETATEA COMPANIILOR HOTELIERE GRAND SRL198M
- CONTINENTAL HOTELS S.A.186M
- NEMO INVESTMENT VEHICLE S.A.178M
- SOCIETATEA DE TRATAMENT BALNEAR �I RECUPERARE A CAPACIT��II DE MUNC� "T.B.R.C.M." S.A.171M
- CALIMANESTI CACIULATA SA113M
- PHOENICIA EXPRESS S.R.L.94.6M
- M.W.IMPORT EXPORT SRL89.1M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| VILLA WILD PAR�NG S.R.L. | 46.7K | 1 | Cazare |
| NELLY & DAN S.R.L. | 46.9K | 1 | Cazare |
| PAR�NG CHALETS S.R.L. | 45.3K | 1 | Cazare |
| AMI TURISM SRL | 45.1K | 1 | Cazare |
| TRANS LAURAN SERV S.R.L. | 45.1K | 1 | Cazare |
| QUIET PLACES S.R.L. | 48.8K | 1 | Cazare |
| MARILIV TOUR S.R.L. | 42.7K | 1 | Cazare |
| EMIBEL EVENTS S.R.L. | 42K | 1 | Cazare |
| ALBATROSERVICES EUROPE S.R.L. | 41.8K | 1 | Cazare |
| LAZY DREAMS S.R.L. | 41.5K | 1 | Cazare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ HUNEDOARA
Industrie (CAEN 55)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 9.3%
- CA / angajat
- 46.3K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 64%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 46.1K
- Profit net
- 4.3K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 46.1K | 4.3K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ZAMOLXE SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ZAMOLXE SRL(current)
- Revenue
- 46.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.3K
- Rank RO
- #574.864
- VILLA WILD PAR�NG S.R.L.
- Revenue
- 46.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 6.2K
- Rank RO
- #574.023
- NELLY & DAN S.R.L.
- Revenue
- 46.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.1K
- Rank RO
- #573.673
- PAR�NG CHALETS S.R.L.
- Revenue
- 45.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 4K
- Rank RO
- #576.778
- AMI TURISM SRL
- Revenue
- 45.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -17.6K
- Rank RO
- #577.029
- TRANS LAURAN SERV S.R.L.
- Revenue
- 45.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -2.5K
- Rank RO
- #577.050
- QUIET PLACES S.R.L.
- Revenue
- 48.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 23.3K
- Rank RO
- #570.145
- MARILIV TOUR S.R.L.
- Revenue
- 42.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 14K
- Rank RO
- #581.638
- EMIBEL EVENTS S.R.L.
- Revenue
- 42K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.3K
- Rank RO
- #583.187
- ALBATROSERVICES EUROPE S.R.L.
- Revenue
- 41.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 10.8K
- Rank RO
- #583.443
- LAZY DREAMS S.R.L.
- Revenue
- 41.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.6K
- Rank RO
- #584.138
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ZAMOLXE SRL(current) | 46.1K | 1 | 4.3K | #574.864 |
| VILLA WILD PAR�NG S.R.L. | 46.7K | 1 | 6.2K | #574.023 |
| NELLY & DAN S.R.L. | 46.9K | 1 | 4.1K | #573.673 |
| PAR�NG CHALETS S.R.L. | 45.3K | 1 | 4K | #576.778 |
| AMI TURISM SRL | 45.1K | 1 | -17.6K | #577.029 |
| TRANS LAURAN SERV S.R.L. | 45.1K | 1 | -2.5K | #577.050 |
| QUIET PLACES S.R.L. | 48.8K | 1 | 23.3K | #570.145 |
| MARILIV TOUR S.R.L. | 42.7K | 1 | 14K | #581.638 |
| EMIBEL EVENTS S.R.L. | 42K | 1 | 2.3K | #583.187 |
| ALBATROSERVICES EUROPE S.R.L. | 41.8K | 1 | 10.8K | #583.443 |
| LAZY DREAMS S.R.L. | 41.5K | 1 | 3.6K | #584.138 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ZAMOLXE SRL(you) | VILLA WILD PAR�NG S.R.L. | NELLY & DAN S.R.L. | PAR�NG CHALETS S.R.L. | AMI TURISM SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 46.1K | 46.7K | 46.9K | 45.3K | 45.1K |
| Profit | 4.3K | 6.2K | 4.1K | 4K | -17.6K |
| Margin | 9,3% | 13,3% | 8,8% | 8,8% | -38,9% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ZAMOLXE SRL”.