YSA FASHION TEXTIL SRL
Revenue
0 lei
2024
Profit
-29K
2024
Employees
0
2024
Margin
-92,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
YSA FASHION TEXTIL SRL este o companie din sectorul Confecții articole îmbrăcăminte, cu sediul în IASI (date 2024). În industria de Confecții articole îmbrăcăminte (România), compania este #3.416 la cifra de afaceri, #4.641 la profit, #3.288 la număr angajați din 5.699 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- YSA FASHION TEXTIL SRL este o companie din sectorul Confecții articole îmbrăcăminte, cu sediul în IASI (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -92.0%).
- Poziție în industrie
- În industria de Confecții articole îmbrăcăminte (România), compania este #3.416 la cifra de afaceri, #4.641 la profit, #3.288 la număr angajați din 5.699 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Confecții articole îmbrăcăminte (CAEN 14) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.6M lei
- Marjă medie
- 3.1%
- Angajați medie
- 10
Companie vs medie industrie
Compania este -29.3× față de media industriei
Industry intelligence
Confecții articole îmbrăcăminte (CAEN 14) — 2024
Industry size
9.1B
RON revenue
Total companies
5.699
Total employees
57.643
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ALLURE ATELIER S.R.L. | 33.6K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| EUROAF INVESTMENT GROUP S.R.L. | 33.8K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| NE COASE FELICIA S.R.L. | 35.6K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| MIRELY STIL SRL | 31.6K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| SARTORIA ANOUK SRL | 31.5K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| LALYX ACCESSORIES S.R.L. | 31.6K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| GWEN GLAMOUR HWY SRL | 31.5K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| ATELIER PUCURELLE S.R.L. | 31.7K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| NIKO JUNIOR TEXTIL S.R.L. | 31.4K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| DOAMNA SOFI SRL | 31.3K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 14)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -92.0%
- Scor risc (0–100)
- 96
- Percentil piață (CA)
- Top 67%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 0 lei
- Profit net
- -29K
- Angajați
- 0
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | -29K | 0 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la YSA FASHION TEXTIL SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ALLURE ATELIER S.R.L.
- Revenue
- 33.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -5.4K
- Rank RO
- #600.144
- EUROAF INVESTMENT GROUP S.R.L.
- Revenue
- 33.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -98 lei
- Rank RO
- #599.894
- NE COASE FELICIA S.R.L.
- Revenue
- 35.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -25.4K
- Rank RO
- #595.914
- MIRELY STIL SRL
- Revenue
- 31.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -23.8K
- Rank RO
- #604.534
- SARTORIA ANOUK SRL
- Revenue
- 31.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 26.9K
- Rank RO
- #604.596
- LALYX ACCESSORIES S.R.L.
- Revenue
- 31.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 6.4K
- Rank RO
- #604.458
- GWEN GLAMOUR HWY SRL
- Revenue
- 31.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.6K
- Rank RO
- #604.771
- ATELIER PUCURELLE S.R.L.
- Revenue
- 31.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -7.2K
- Rank RO
- #604.281
- NIKO JUNIOR TEXTIL S.R.L.
- Revenue
- 31.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 0 lei
- Rank RO
- #604.903
- DOAMNA SOFI SRL
- Revenue
- 31.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -5.6K
- Rank RO
- #605.119
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ALLURE ATELIER S.R.L. | 33.6K | 1 | -5.4K | #600.144 |
| EUROAF INVESTMENT GROUP S.R.L. | 33.8K | 1 | -98 lei | #599.894 |
| NE COASE FELICIA S.R.L. | 35.6K | 1 | -25.4K | #595.914 |
| MIRELY STIL SRL | 31.6K | 1 | -23.8K | #604.534 |
| SARTORIA ANOUK SRL | 31.5K | 1 | 26.9K | #604.596 |
| LALYX ACCESSORIES S.R.L. | 31.6K | 1 | 6.4K | #604.458 |
| GWEN GLAMOUR HWY SRL | 31.5K | 1 | 4.6K | #604.771 |
| ATELIER PUCURELLE S.R.L. | 31.7K | 1 | -7.2K | #604.281 |
| NIKO JUNIOR TEXTIL S.R.L. | 31.4K | 1 | 0 lei | #604.903 |
| DOAMNA SOFI SRL | 31.3K | 1 | -5.6K | #605.119 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | YSA FASHION TEXTIL SRL(you) | ALLURE ATELIER S.R.L. | EUROAF INVESTMENT GROUP S.R.L. | NE COASE FELICIA S.R.L. | MIRELY STIL SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 0 lei | 33.6K | 33.8K | 35.6K | 31.6K |
| Profit | -29K | -5.4K | -98 lei | -25.4K | -23.8K |
| Margin | -92,0% | -16,1% | -0,3% | -71,3% | -75,5% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “YSA FASHION TEXTIL SRL”.