Revenue

291K

2024

Profit

141K

2024

Employees

2024

Margin

48,5%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

WOLF LINE CNC S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare, cu sediul în IASI, având o cifră de afaceri de 291K lei (date 2024). În industria de Fabricare (România), compania este #4.045 la cifra de afaceri, #1.946 la profit, #6.618 la număr angajați din 8.990 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 48.5%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
WOLF LINE CNC S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare, cu sediul în IASI, având o cifră de afaceri de 291K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 48.5%.
Poziție în industrie
În industria de Fabricare (România), compania este #4.045 la cifra de afaceri, #1.946 la profit, #6.618 la număr angajați din 8.990 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Fabricare (CAEN 25) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#4.045 din 8.990 companii

Top 45.0%

Vezi clasamentul

După profit

#1.946 din 8.990 companii

Top 21.6%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#6.618 din 8.990 companii

Top 73.6%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
4.4M lei
Marjă medie
5.8%
Angajați medie
9

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri291K lei vs medie industrie 4.4M lei

Compania este 0.1× față de media industriei

Marjă profit48.5% vs medie industrie 5.8%

Compania este 8.4× față de media industriei

Industry intelligence

Fabricare (CAEN 25) — 2024

Industry size

39.8B

RON revenue

Total companies

8.990

Total employees

81.031

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
B & P LTD SRL292K1Fabricare
METALED STUDIO S.R.L.293K1Fabricare
AS PLASMA DESIGN S.R.L.295K1Fabricare
PRALCOMET SRL299K1Fabricare
TERMO IZOHOME S.R.L.299K1Fabricare
ATE-SUD S.R.L.300K1Fabricare
ALVO EXTRA SISTEM SRL306K1Fabricare
ASIST PLAST S.R.L.275K1Fabricare
MIREVA TEC SRL271K1Fabricare
PLASTRIVAS SRL292K1Fabricare

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
48.5%
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 35%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    291K
    Profit net
    141K
    Angajați

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la WOLF LINE CNC S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricWOLF LINE CNC S.R.L.(you)B & P LTD SRLMETALED STUDIO S.R.L.AS PLASMA DESIGN S.R.L.PRALCOMET SRL
Revenue
291K
292K
293K
295K
299K
Profit
141K
102K
59.4K
112K
62K
Margin
48,5%
35,0%
20,3%
38,1%
20,7%
Employees
0
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “WOLF LINE CNC S.R.L.”.