WHYKAI ELEMENT S.R.L.
Revenue
0 lei
2024
Profit
-15 lei
2024
Employees
—
2024
Margin
-1,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
WHYKAI ELEMENT S.R.L. este o companie din sectorul Învățământ, cu sediul în PRAHOVA (date 2024). În industria de Învățământ (România), compania este #11.911 la cifra de afaceri, #9.173 la profit, #9.249 la număr angajați din 14.743 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- WHYKAI ELEMENT S.R.L. este o companie din sectorul Învățământ, cu sediul în PRAHOVA (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -1.1%).
- Poziție în industrie
- În industria de Învățământ (România), compania este #11.911 la cifra de afaceri, #9.173 la profit, #9.249 la număr angajați din 14.743 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Învățământ (CAEN 85) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 272K lei
- Marjă medie
- 16.0%
- Angajați medie
- 1
Companie vs medie industrie
Compania este -0.1× față de media industriei
Industry intelligence
Învățământ (CAEN 85) — 2024
Industry size
4B
RON revenue
Total companies
14.743
Total employees
19.787
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| BADICRISMA SERV S.R.L. | 1.2K | 1 | Învățământ |
| MARYINSTAL SERVICE SRL | 1.2K | 1 | Învățământ |
| ACTION SOCIETY S.R.L. | 1.4K | 1 | Învățământ |
| ISAC M KARATE S.R.L. | 1.3K | 1 | Învățământ |
| Firma (CUI 51006750) | 1.4K | 1 | Învățământ |
| COMTUR NECHITA SRL | 1.3K | 1 | Învățământ |
| LIL-ROBUST SRL | 1.3K | 1 | Învățământ |
| LEMOLIA-GRUP S.R.L. | 1.3K | 1 | Învățământ |
| GEORGE STROILESCU TRAINER SRL | 1.2K | 1 | Învățământ |
| CELLINE EYELASHES DESIGN S.R.L. | 1.3K | 1 | Învățământ |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ PRAHOVA
Industrie (CAEN 85)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -1.1%
- Scor risc (0–100)
- 51
- Percentil piață (CA)
- Top 78%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 0 lei
- Profit net
- -15 lei
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | -15 lei | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la WHYKAI ELEMENT S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- BADICRISMA SERV S.R.L.
- Revenue
- 1.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -534 lei
- Rank RO
- #702.684
- MARYINSTAL SERVICE SRL
- Revenue
- 1.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.1K
- Rank RO
- #702.783
- ACTION SOCIETY S.R.L.
- Revenue
- 1.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 589 lei
- Rank RO
- #701.776
- ISAC M KARATE S.R.L.
- Revenue
- 1.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 719 lei
- Rank RO
- #701.822
- Firma (CUI 51006750)
- Revenue
- 1.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 548 lei
- Rank RO
- #701.719
- COMTUR NECHITA SRL
- Revenue
- 1.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -9.5K
- Rank RO
- #701.850
- LIL-ROBUST SRL
- Revenue
- 1.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 18 lei
- Rank RO
- #701.864
- LEMOLIA-GRUP S.R.L.
- Revenue
- 1.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.7K
- Rank RO
- #701.880
- GEORGE STROILESCU TRAINER SRL
- Revenue
- 1.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 958 lei
- Rank RO
- #703.216
- CELLINE EYELASHES DESIGN S.R.L.
- Revenue
- 1.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -2.5K
- Rank RO
- #701.924
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| BADICRISMA SERV S.R.L. | 1.2K | 1 | -534 lei | #702.684 |
| MARYINSTAL SERVICE SRL | 1.2K | 1 | -1.1K | #702.783 |
| ACTION SOCIETY S.R.L. | 1.4K | 1 | 589 lei | #701.776 |
| ISAC M KARATE S.R.L. | 1.3K | 1 | 719 lei | #701.822 |
| Firma (CUI 51006750) | 1.4K | 1 | 548 lei | #701.719 |
| COMTUR NECHITA SRL | 1.3K | 1 | -9.5K | #701.850 |
| LIL-ROBUST SRL | 1.3K | 1 | 18 lei | #701.864 |
| LEMOLIA-GRUP S.R.L. | 1.3K | 1 | -1.7K | #701.880 |
| GEORGE STROILESCU TRAINER SRL | 1.2K | 1 | 958 lei | #703.216 |
| CELLINE EYELASHES DESIGN S.R.L. | 1.3K | 1 | -2.5K | #701.924 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | WHYKAI ELEMENT S.R.L.(you) | BADICRISMA SERV S.R.L. | MARYINSTAL SERVICE SRL | ACTION SOCIETY S.R.L. | ISAC M KARATE S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 0 lei | 1.2K | 1.2K | 1.4K | 1.3K |
| Profit | -15 lei | -534 lei | -1.1K | 589 lei | 719 lei |
| Margin | -1,1% | -43,8% | -95,8% | 43,6% | 53,4% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “WHYKAI ELEMENT S.R.L.”.