WEBWISE TECH S.R.L.

CUI 48012425·IT·Dolj·Founded 2024

Revenue

198K

2024

Profit

110K

2024

Employees

1

2024

Margin

55,7%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

WEBWISE TECH S.R.L. este o companie micro din sectorul IT, cu sediul în DOLJ, având o cifră de afaceri de 198K lei (date 2024). În industria de IT (România), compania este #19.284 la cifra de afaceri, #16.885 la profit, #5.212 la număr angajați din 36.296 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 55.7%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
WEBWISE TECH S.R.L. este o companie micro din sectorul IT, cu sediul în DOLJ, având o cifră de afaceri de 198K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 55.7%.
Poziție în industrie
În industria de IT (România), compania este #19.284 la cifra de afaceri, #16.885 la profit, #5.212 la număr angajați din 36.296 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria IT (CAEN 62) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#19.284 din 36.296 companii

Top 53.1%

Vezi clasamentul

După profit

#16.885 din 36.296 companii

Top 46.5%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#5.212 din 36.296 companii

Top 14.4%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
1.8M lei
Marjă medie
14.7%
Angajați medie
4

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri198K lei vs medie industrie 1.8M lei

Compania este 0.1× față de media industriei

Marjă profit55.7% vs medie industrie 14.7%

Compania este 3.8× față de media industriei

Angajați1 vs medie industrie 4

Compania este 0.2× față de media industriei

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
55.7%
CA / angajat
198K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 43%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    198K
    Profit net
    110K
    Angajați
    1

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la WEBWISE TECH S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricWEBWISE TECH S.R.L.(you)FLO DEV SOLUTIONS S.R.L.TERO-TEX TECH S.R.L.RBC COMPUTERS SRLOMNIFIX S.R.L.
Revenue
198K
198K
199K
200K
196K
Profit
110K
88.7K
97.6K
66K
168K
Margin
55,7%
44,7%
49,0%
33,0%
85,6%
Employees
1
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “WEBWISE TECH S.R.L.”.