WAD CONSTRUCT SRL
Revenue
0 lei
2024
Profit
17.8K
2024
Employees
—
2024
Margin
83,7%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
WAD CONSTRUCT SRL este o companie din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în CLUJ (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #44.871 la cifra de afaceri, #27.228 la profit, #41.561 la număr angajați din 63.035 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 83.7%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- WAD CONSTRUCT SRL este o companie din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în CLUJ (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 83.7%.
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #44.871 la cifra de afaceri, #27.228 la profit, #41.561 la număr angajați din 63.035 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 46) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 8.1M lei
- Marjă medie
- 4.2%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 20.0× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 46) — 2024
Industry size
508B
RON revenue
Total companies
63.035
Total employees
317.294
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| PROXIMA TECH S.R.L. | 21.3K | 1 | Comerț en-gros |
| RAPELE GUIDUCCI SRL | 21.3K | 1 | Comerț en-gros |
| ABC TOOLS SRL | 21.4K | 1 | Comerț en-gros |
| DEEVAS DISTRIBUTION SRL | 21.4K | 1 | Comerț en-gros |
| EXPERT CAPITAL SRL | 21.5K | 1 | Comerț en-gros |
| PARTIZAN DIGITAL SALES S.R.L. | 21.6K | 1 | Comerț en-gros |
| INTERTRADING SRL | 21.6K | 1 | Comerț en-gros |
| SAFE PROTECT S.R.L. | 20.8K | 1 | Comerț en-gros |
| MASTERCRAFT CONSTRUCT S.R.L. | 21.7K | 1 | Comerț en-gros |
| BEAUTY LINE PROFESSIONAL SRL | 20.7K | 1 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 46)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 83.7%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 70%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 0 lei
- Profit net
- 17.8K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | 17.8K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la WAD CONSTRUCT SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- PROXIMA TECH S.R.L.
- Revenue
- 21.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -14.9K
- Rank RO
- #629.071
- RAPELE GUIDUCCI SRL
- Revenue
- 21.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -6.9K
- Rank RO
- #628.858
- ABC TOOLS SRL
- Revenue
- 21.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -40.2K
- Rank RO
- #628.674
- DEEVAS DISTRIBUTION SRL
- Revenue
- 21.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.1K
- Rank RO
- #628.668
- EXPERT CAPITAL SRL
- Revenue
- 21.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.6K
- Rank RO
- #628.327
- PARTIZAN DIGITAL SALES S.R.L.
- Revenue
- 21.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 6.7K
- Rank RO
- #628.314
- INTERTRADING SRL
- Revenue
- 21.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -18.3K
- Rank RO
- #628.224
- SAFE PROTECT S.R.L.
- Revenue
- 20.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -2.6K
- Rank RO
- #630.337
- MASTERCRAFT CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 21.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -56K
- Rank RO
- #627.826
- BEAUTY LINE PROFESSIONAL SRL
- Revenue
- 20.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -6.8K
- Rank RO
- #630.547
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| PROXIMA TECH S.R.L. | 21.3K | 1 | -14.9K | #629.071 |
| RAPELE GUIDUCCI SRL | 21.3K | 1 | -6.9K | #628.858 |
| ABC TOOLS SRL | 21.4K | 1 | -40.2K | #628.674 |
| DEEVAS DISTRIBUTION SRL | 21.4K | 1 | -1.1K | #628.668 |
| EXPERT CAPITAL SRL | 21.5K | 1 | 2.6K | #628.327 |
| PARTIZAN DIGITAL SALES S.R.L. | 21.6K | 1 | 6.7K | #628.314 |
| INTERTRADING SRL | 21.6K | 1 | -18.3K | #628.224 |
| SAFE PROTECT S.R.L. | 20.8K | 1 | -2.6K | #630.337 |
| MASTERCRAFT CONSTRUCT S.R.L. | 21.7K | 1 | -56K | #627.826 |
| BEAUTY LINE PROFESSIONAL SRL | 20.7K | 1 | -6.8K | #630.547 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | WAD CONSTRUCT SRL(you) | PROXIMA TECH S.R.L. | RAPELE GUIDUCCI SRL | ABC TOOLS SRL | DEEVAS DISTRIBUTION SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 0 lei | 21.3K | 21.3K | 21.4K | 21.4K |
| Profit | 17.8K | -14.9K | -6.9K | -40.2K | -1.1K |
| Margin | 83,7% | -70,0% | -32,5% | -187,7% | -5,1% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “WAD CONSTRUCT SRL”.