VR SOURCE POWER SOLUTIONS S.R.L.
Revenue
621K
2024
Profit
24.6K
2024
Employees
1
2024
Margin
4,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
VR SOURCE POWER SOLUTIONS S.R.L. este o companie mică din sectorul Construcții, cu sediul în TIMIS, având o cifră de afaceri de 621K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #9.752 la cifra de afaceri, #15.452 la profit, #15.128 la număr angajați din 39.568 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 4.0%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- VR SOURCE POWER SOLUTIONS S.R.L. este o companie mică din sectorul Construcții, cu sediul în TIMIS, având o cifră de afaceri de 621K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 4.0%.
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #9.752 la cifra de afaceri, #15.452 la profit, #15.128 la număr angajați din 39.568 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 43) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 11.2%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.4× față de media industriei
Compania este 0.4× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 43) — 2024
Industry size
56.4B
RON revenue
Total companies
39.568
Total employees
143.570
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ALPLAST FEREASTRA YDEAL� SRL | 620K | 1 | Construcții |
| FASTENERROM SRL | 615K | 1 | Construcții |
| TEKNO FM SRL | 628K | 1 | Construcții |
| PES4U S.R.L. | 631K | 1 | Construcții |
| WATER TREATMENT SERVICE S.R.L. | 607K | 1 | Construcții |
| KLIMA LINE MAINTENANCE SRL | 643K | 1 | Construcții |
| ANDRO WIN S.R.L. | 655K | 1 | Construcții |
| ALEXIA DESIGN S.R.L. | 589K | 1 | Construcții |
| OPTIMA FENSTER TIM S.R.L. | 664K | 1 | Construcții |
| NDG PLAST DESIGN SRL | 581K | 1 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ TIMIS
Industrie (CAEN 43)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 4.0%
- CA / angajat
- 621K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 23%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 621K
- Profit net
- 24.6K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 621K | 24.6K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 43)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la VR SOURCE POWER SOLUTIONS S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- VR SOURCE POWER SOLUTIONS S.R.L.(current)
- Revenue
- 621K
- Employees
- 1
- Profit
- 24.6K
- Rank RO
- #202.984
- ALPLAST FEREASTRA YDEAL� SRL
- Revenue
- 620K
- Employees
- 1
- Profit
- 120K
- Rank RO
- #203.256
- FASTENERROM SRL
- Revenue
- 615K
- Employees
- 1
- Profit
- 145K
- Rank RO
- #204.206
- TEKNO FM SRL
- Revenue
- 628K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.9K
- Rank RO
- #201.584
- PES4U S.R.L.
- Revenue
- 631K
- Employees
- 1
- Profit
- 251K
- Rank RO
- #201.001
- WATER TREATMENT SERVICE S.R.L.
- Revenue
- 607K
- Employees
- 1
- Profit
- 545K
- Rank RO
- #205.649
- KLIMA LINE MAINTENANCE SRL
- Revenue
- 643K
- Employees
- 1
- Profit
- 409K
- Rank RO
- #198.873
- ANDRO WIN S.R.L.
- Revenue
- 655K
- Employees
- 1
- Profit
- 153K
- Rank RO
- #196.831
- ALEXIA DESIGN S.R.L.
- Revenue
- 589K
- Employees
- 1
- Profit
- -2.8K
- Rank RO
- #209.185
- OPTIMA FENSTER TIM S.R.L.
- Revenue
- 664K
- Employees
- 1
- Profit
- 85.2K
- Rank RO
- #195.329
- NDG PLAST DESIGN SRL
- Revenue
- 581K
- Employees
- 1
- Profit
- -511 lei
- Rank RO
- #210.798
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| VR SOURCE POWER SOLUTIONS S.R.L.(current) | 621K | 1 | 24.6K | #202.984 |
| ALPLAST FEREASTRA YDEAL� SRL | 620K | 1 | 120K | #203.256 |
| FASTENERROM SRL | 615K | 1 | 145K | #204.206 |
| TEKNO FM SRL | 628K | 1 | 2.9K | #201.584 |
| PES4U S.R.L. | 631K | 1 | 251K | #201.001 |
| WATER TREATMENT SERVICE S.R.L. | 607K | 1 | 545K | #205.649 |
| KLIMA LINE MAINTENANCE SRL | 643K | 1 | 409K | #198.873 |
| ANDRO WIN S.R.L. | 655K | 1 | 153K | #196.831 |
| ALEXIA DESIGN S.R.L. | 589K | 1 | -2.8K | #209.185 |
| OPTIMA FENSTER TIM S.R.L. | 664K | 1 | 85.2K | #195.329 |
| NDG PLAST DESIGN SRL | 581K | 1 | -511 lei | #210.798 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | VR SOURCE POWER SOLUTIONS S.R.L.(you) | ALPLAST FEREASTRA YDEAL� SRL | FASTENERROM SRL | TEKNO FM SRL | PES4U S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 621K | 620K | 615K | 628K | 631K |
| Profit | 24.6K | 120K | 145K | 2.9K | 251K |
| Margin | 4,0% | 19,3% | 23,6% | 0,5% | 39,8% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “VR SOURCE POWER SOLUTIONS S.R.L.”.