VORNE FENSTER SYSTEM S.R.L.
Revenue
4.6M
2024
Profit
109K
2024
Employees
5
2024
Margin
2,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
VORNE FENSTER SYSTEM S.R.L. este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în GALATI, având o cifră de afaceri de 4.6M lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #9.228 la cifra de afaceri, #16.698 la profit, #8.096 la număr angajați din 63.035 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 2.4%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- VORNE FENSTER SYSTEM S.R.L. este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în GALATI, având o cifră de afaceri de 4.6M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 2.4%.
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #9.228 la cifra de afaceri, #16.698 la profit, #8.096 la număr angajați din 63.035 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 46) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 8.1M lei
- Marjă medie
- 4.2%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.6× față de media industriei
Compania este 0.6× față de media industriei
Compania este 1.0× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 46) — 2024
Industry size
508B
RON revenue
Total companies
63.035
Total employees
317.294
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| TEHNOCLIMA SRL | 4.7M | 5 | Comerț en-gros |
| AGRITER GRUP SRL | 4.9M | 5 | Comerț en-gros |
| SINDEX COMPANY SRL | 5.1M | 5 | Comerț en-gros |
| STIL ROZ S.R.L. | 4M | 5 | Comerț en-gros |
| SOFIPEX BUSINESS EXPERT SRL | 4.6M | 5 | Comerț en-gros |
| AGRO KIT SOLARII SRL | 4.6M | 5 | Comerț en-gros |
| KIDS RETAIL CONCEPT SRL | 4.6M | 5 | Comerț en-gros |
| MARCON INVEST SRL | 4.6M | 5 | Comerț en-gros |
| RAZVAN �I RAISA SRL | 4.6M | 5 | Comerț en-gros |
| NELSAND SA | 4.6M | 5 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ GALATI
Industrie (CAEN 46)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 2.4%
- CA / angajat
- 917K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 5%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 4.6M
- Profit net
- 109K
- Angajați
- 5
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 4.6M | 109K | 5 |
Explore
Industry (CAEN 46)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la VORNE FENSTER SYSTEM S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- VORNE FENSTER SYSTEM S.R.L.(current)
- Revenue
- 4.6M
- Employees
- 5
- Profit
- 109K
- Rank RO
- #49.435
- TEHNOCLIMA SRL
- Revenue
- 4.7M
- Employees
- 5
- Profit
- 216K
- Rank RO
- #48.301
- AGRITER GRUP SRL
- Revenue
- 4.9M
- Employees
- 5
- Profit
- 45.4K
- Rank RO
- #47.034
- SINDEX COMPANY SRL
- Revenue
- 5.1M
- Employees
- 5
- Profit
- 1.1M
- Rank RO
- #45.183
- STIL ROZ S.R.L.
- Revenue
- 4M
- Employees
- 5
- Profit
- -169K
- Rank RO
- #54.587
- SOFIPEX BUSINESS EXPERT SRL
- Revenue
- 4.6M
- Employees
- 5
- Profit
- 169K
- Rank RO
- #49.405
- AGRO KIT SOLARII SRL
- Revenue
- 4.6M
- Employees
- 5
- Profit
- 100K
- Rank RO
- #49.367
- KIDS RETAIL CONCEPT SRL
- Revenue
- 4.6M
- Employees
- 5
- Profit
- 356K
- Rank RO
- #49.545
- MARCON INVEST SRL
- Revenue
- 4.6M
- Employees
- 5
- Profit
- 848K
- Rank RO
- #49.278
- RAZVAN �I RAISA SRL
- Revenue
- 4.6M
- Employees
- 5
- Profit
- 118K
- Rank RO
- #49.620
- NELSAND SA
- Revenue
- 4.6M
- Employees
- 5
- Profit
- 430K
- Rank RO
- #49.223
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| VORNE FENSTER SYSTEM S.R.L.(current) | 4.6M | 5 | 109K | #49.435 |
| TEHNOCLIMA SRL | 4.7M | 5 | 216K | #48.301 |
| AGRITER GRUP SRL | 4.9M | 5 | 45.4K | #47.034 |
| SINDEX COMPANY SRL | 5.1M | 5 | 1.1M | #45.183 |
| STIL ROZ S.R.L. | 4M | 5 | -169K | #54.587 |
| SOFIPEX BUSINESS EXPERT SRL | 4.6M | 5 | 169K | #49.405 |
| AGRO KIT SOLARII SRL | 4.6M | 5 | 100K | #49.367 |
| KIDS RETAIL CONCEPT SRL | 4.6M | 5 | 356K | #49.545 |
| MARCON INVEST SRL | 4.6M | 5 | 848K | #49.278 |
| RAZVAN �I RAISA SRL | 4.6M | 5 | 118K | #49.620 |
| NELSAND SA | 4.6M | 5 | 430K | #49.223 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | VORNE FENSTER SYSTEM S.R.L.(you) | TEHNOCLIMA SRL | AGRITER GRUP SRL | SINDEX COMPANY SRL | STIL ROZ S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 4.6M | 4.7M | 4.9M | 5.1M | 4M |
| Profit | 109K | 216K | 45.4K | 1.1M | -169K |
| Margin | 2,4% | 4,6% | 0,9% | 21,3% | -4,2% |
| Employees | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “VORNE FENSTER SYSTEM S.R.L.”.