VOLUNTAR 27.500 S.R.L.
Revenue
0 lei
2024
Profit
-51.6K
2024
Employees
0
2024
Margin
-33265,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
VOLUNTAR 27.500 S.R.L. este o companie din sectorul Construcții, cu sediul în ILFOV (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #42.173 la cifra de afaceri, #48.403 la profit, #36.144 la număr angajați din 56.726 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- VOLUNTAR 27.500 S.R.L. este o companie din sectorul Construcții, cu sediul în ILFOV (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -33265.8%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #42.173 la cifra de afaceri, #48.403 la profit, #36.144 la număr angajați din 56.726 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 41) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.3M lei
- Marjă medie
- 9.8%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este -3384.6× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 41) — 2024
Industry size
128B
RON revenue
Total companies
56.726
Total employees
208.079
Industry growth
—
YoY
Top companies
- Porr Construct SRL2.4B
- WEBUILD Spa MILANO SUCURSALA ROMANIA BUCURESTI - SEDIU PERMANENT DESEMNAT2.1B
- STRABAG SRL1.7B
- CONCELEX SRL1.4B
- AKTOR SOCIETATE TEHNICA ANONIMA (AKTOR SA) - GRECIA - SUCURSALA BUCURESTI, ROMANIA - SEDIU PERMANENT DESEMNAT1.2B
- BOG 'ART SRL913M
- NESS PROIECT EUROPE SRL820M
- CON-A OPERATIONS S.R.L.735M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| HYPERTECH CONSTRUCT SOLUTION S.R.L. | 154 lei | 1 | Construcții |
| MANDA TOP CONSTRUCT S.R.L. | 165 lei | 1 | Construcții |
| GRAND VILA CONSTRUCT S.R.L. | 138 lei | 1 | Construcții |
| DARTH GROUP S.R.L. | 154 lei | 1 | Construcții |
| MYO PRIME INVESTMENT PARTNERS S.R.L. | 157 lei | 1 | Construcții |
| SIMETRON CONSTRUCT RESIDENCE SRL | 157 lei | 1 | Construcții |
| PRIMAK INVEST EUROPA S.R.L. | 153 lei | 1 | Construcții |
| SLAVA INVEST S.R.L. | 153 lei | 1 | Construcții |
| CKR PRO INVESTMENTS S.R.L. | 158 lei | 1 | Construcții |
| DYORDER CONSTRUCT S.R.L. | 159 lei | 1 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ILFOV
Industrie (CAEN 41)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -33265.8%
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 79%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 0 lei
- Profit net
- -51.6K
- Angajați
- 0
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | -51.6K | 0 |
Explore
Industry (CAEN 41)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la VOLUNTAR 27.500 S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- HYPERTECH CONSTRUCT SOLUTION S.R.L.
- Revenue
- 154 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -5.3K
- Rank RO
- #713.964
- MANDA TOP CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 165 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -72.2K
- Rank RO
- #713.804
- GRAND VILA CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 138 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -11.1K
- Rank RO
- #714.288
- DARTH GROUP S.R.L.
- Revenue
- 154 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -623 lei
- Rank RO
- #713.964
- MYO PRIME INVESTMENT PARTNERS S.R.L.
- Revenue
- 157 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -52.7K
- Rank RO
- #713.933
- SIMETRON CONSTRUCT RESIDENCE SRL
- Revenue
- 157 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -762 lei
- Rank RO
- #713.933
- PRIMAK INVEST EUROPA S.R.L.
- Revenue
- 153 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -14.9K
- Rank RO
- #713.978
- SLAVA INVEST S.R.L.
- Revenue
- 153 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -1.1M
- Rank RO
- #713.978
- CKR PRO INVESTMENTS S.R.L.
- Revenue
- 158 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -52.5K
- Rank RO
- #713.907
- DYORDER CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 159 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -80 lei
- Rank RO
- #713.898
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| HYPERTECH CONSTRUCT SOLUTION S.R.L. | 154 lei | 1 | -5.3K | #713.964 |
| MANDA TOP CONSTRUCT S.R.L. | 165 lei | 1 | -72.2K | #713.804 |
| GRAND VILA CONSTRUCT S.R.L. | 138 lei | 1 | -11.1K | #714.288 |
| DARTH GROUP S.R.L. | 154 lei | 1 | -623 lei | #713.964 |
| MYO PRIME INVESTMENT PARTNERS S.R.L. | 157 lei | 1 | -52.7K | #713.933 |
| SIMETRON CONSTRUCT RESIDENCE SRL | 157 lei | 1 | -762 lei | #713.933 |
| PRIMAK INVEST EUROPA S.R.L. | 153 lei | 1 | -14.9K | #713.978 |
| SLAVA INVEST S.R.L. | 153 lei | 1 | -1.1M | #713.978 |
| CKR PRO INVESTMENTS S.R.L. | 158 lei | 1 | -52.5K | #713.907 |
| DYORDER CONSTRUCT S.R.L. | 159 lei | 1 | -80 lei | #713.898 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | VOLUNTAR 27.500 S.R.L.(you) | HYPERTECH CONSTRUCT SOLUTION S.R.L. | MANDA TOP CONSTRUCT S.R.L. | GRAND VILA CONSTRUCT S.R.L. | DARTH GROUP S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 0 lei | 154 lei | 165 lei | 138 lei | 154 lei |
| Profit | -51.6K | -5.3K | -72.2K | -11.1K | -623 lei |
| Margin | -33265,8% | -3439,6% | -43780,6% | -8010,1% | -404,5% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “VOLUNTAR 27.500 S.R.L.”.