VLC-VLADIMIR S.R.L.
Revenue
415K
2024
Profit
-312 lei
2024
Employees
1
2024
Margin
-0,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
VLC-VLADIMIR S.R.L. este o companie micro din sectorul Transport, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 415K lei (date 2024). În industria de Transport (România), compania este #918 la cifra de afaceri, #3.275 la profit, #1.193 la număr angajați din 4.945 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- VLC-VLADIMIR S.R.L. este o companie micro din sectorul Transport, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 415K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -0.1%).
- Poziție în industrie
- În industria de Transport (România), compania este #918 la cifra de afaceri, #3.275 la profit, #1.193 la număr angajați din 4.945 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Transport (CAEN 53) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.7M lei
- Marjă medie
- 3.5%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este -0.0× față de media industriei
Compania este 0.2× față de media industriei
Industry intelligence
Transport (CAEN 53) — 2024
Industry size
8.4B
RON revenue
Total companies
4.945
Total employees
24.034
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| AMA LOGISTICS S.R.L. | 433K | 1 | Transport |
| A&A EXIGENT DISTRIBUTION S.R.L. | 435K | 1 | Transport |
| AVANTAJ CURIER SRL | 418K | 1 | Transport |
| D.I.S. EXPRES SERVICES S.R.L. | 417K | 1 | Transport |
| PODRUK DELIVERY S.R.L. | 462K | 1 | Transport |
| HUCAMI COURIER S.R.L. | 390K | 1 | Transport |
| ANTONIA NEACSU TRANSPORT S.R.L. | 384K | 1 | Transport |
| RKA SOLUTIONS IMPEX S.R.L. | 379K | 1 | Transport |
| B.R. COURIER S.R.L. | 430K | 1 | Transport |
| ADINA TOP TEAM S.R.L. | 430K | 1 | Transport |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 53)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -0.1%
- CA / angajat
- 431K
- Scor risc (0–100)
- 50
- Percentil piață (CA)
- Top 28%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 415K
- Profit net
- -312 lei
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 415K | -312 lei | 1 |
Explore
Industry (CAEN 53)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la VLC-VLADIMIR S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- VLC-VLADIMIR S.R.L.(current)
- Revenue
- 415K
- Employees
- 1
- Profit
- -312 lei
- Rank RO
- #248.064
- AMA LOGISTICS S.R.L.
- Revenue
- 433K
- Employees
- 1
- Profit
- 268K
- Rank RO
- #247.493
- A&A EXIGENT DISTRIBUTION S.R.L.
- Revenue
- 435K
- Employees
- 1
- Profit
- 90K
- Rank RO
- #246.908
- AVANTAJ CURIER SRL
- Revenue
- 418K
- Employees
- 1
- Profit
- 112K
- Rank RO
- #252.411
- D.I.S. EXPRES SERVICES S.R.L.
- Revenue
- 417K
- Employees
- 1
- Profit
- 5.2K
- Rank RO
- #252.580
- PODRUK DELIVERY S.R.L.
- Revenue
- 462K
- Employees
- 1
- Profit
- 48.8K
- Rank RO
- #238.915
- HUCAMI COURIER S.R.L.
- Revenue
- 390K
- Employees
- 1
- Profit
- 100K
- Rank RO
- #261.491
- ANTONIA NEACSU TRANSPORT S.R.L.
- Revenue
- 384K
- Employees
- 1
- Profit
- -167K
- Rank RO
- #263.356
- RKA SOLUTIONS IMPEX S.R.L.
- Revenue
- 379K
- Employees
- 1
- Profit
- 132K
- Rank RO
- #265.102
- B.R. COURIER S.R.L.
- Revenue
- 430K
- Employees
- 1
- Profit
- -13.9K
- Rank RO
- #248.308
- ADINA TOP TEAM S.R.L.
- Revenue
- 430K
- Employees
- 1
- Profit
- 35.2K
- Rank RO
- #248.320
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| VLC-VLADIMIR S.R.L.(current) | 415K | 1 | -312 lei | #248.064 |
| AMA LOGISTICS S.R.L. | 433K | 1 | 268K | #247.493 |
| A&A EXIGENT DISTRIBUTION S.R.L. | 435K | 1 | 90K | #246.908 |
| AVANTAJ CURIER SRL | 418K | 1 | 112K | #252.411 |
| D.I.S. EXPRES SERVICES S.R.L. | 417K | 1 | 5.2K | #252.580 |
| PODRUK DELIVERY S.R.L. | 462K | 1 | 48.8K | #238.915 |
| HUCAMI COURIER S.R.L. | 390K | 1 | 100K | #261.491 |
| ANTONIA NEACSU TRANSPORT S.R.L. | 384K | 1 | -167K | #263.356 |
| RKA SOLUTIONS IMPEX S.R.L. | 379K | 1 | 132K | #265.102 |
| B.R. COURIER S.R.L. | 430K | 1 | -13.9K | #248.308 |
| ADINA TOP TEAM S.R.L. | 430K | 1 | 35.2K | #248.320 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | VLC-VLADIMIR S.R.L.(you) | AMA LOGISTICS S.R.L. | A&A EXIGENT DISTRIBUTION S.R.L. | AVANTAJ CURIER SRL | D.I.S. EXPRES SERVICES S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 415K | 433K | 435K | 418K | 417K |
| Profit | -312 lei | 268K | 90K | 112K | 5.2K |
| Margin | -0,1% | 61,9% | 20,7% | 26,9% | 1,2% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “VLC-VLADIMIR S.R.L.”.