VLAMIR CONSULTING S.R.L.
Revenue
683K
2024
Profit
531K
2024
Employees
1
2024
Margin
77,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
VLAMIR CONSULTING S.R.L. este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în PRAHOVA, având o cifră de afaceri de 683K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #5.144 la cifra de afaceri, #2.135 la profit, #8.469 la număr angajați din 28.608 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 77.8%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- VLAMIR CONSULTING S.R.L. este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în PRAHOVA, având o cifră de afaceri de 683K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 77.8%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #5.144 la cifra de afaceri, #2.135 la profit, #8.469 la număr angajați din 28.608 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 71) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1M lei
- Marjă medie
- 16.2%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.7× față de media industriei
Compania este 4.8× față de media industriei
Compania este 0.4× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 71) — 2024
Industry size
29.5B
RON revenue
Total companies
28.608
Total employees
78.684
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| KAPA PRO INVEST SRL | 687K | 1 | Activități profesionale |
| LVLUP ARCHITECTURE & DESIGN S.R.L. | 691K | 1 | Activități profesionale |
| BALOOK SERVICES MANAGEMENT S.R.L. | 693K | 1 | Activități profesionale |
| ALLSERV LAK S.R.L. | 672K | 1 | Activități profesionale |
| ALTO INSPET SERV SRL | 703K | 1 | Activități profesionale |
| NDT WELD CONSULTING S.R.L. | 724K | 1 | Activități profesionale |
| DOM KIDO MM S.R.L. | 725K | 1 | Activități profesionale |
| BEST SOLAR GREEN ENERGY S.R.L. | 640K | 1 | Activități profesionale |
| PNNPLUS SERVICES SRL | 729K | 1 | Activități profesionale |
| THL TEAM TRUST S.R.L. | 633K | 1 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ PRAHOVA
Industrie (CAEN 71)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 77.8%
- CA / angajat
- 683K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 21%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 683K
- Profit net
- 531K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 683K | 531K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 71)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la VLAMIR CONSULTING S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- VLAMIR CONSULTING S.R.L.(current)
- Revenue
- 683K
- Employees
- 1
- Profit
- 531K
- Rank RO
- #192.176
- KAPA PRO INVEST SRL
- Revenue
- 687K
- Employees
- 1
- Profit
- 427K
- Rank RO
- #191.367
- LVLUP ARCHITECTURE & DESIGN S.R.L.
- Revenue
- 691K
- Employees
- 1
- Profit
- 294K
- Rank RO
- #190.705
- BALOOK SERVICES MANAGEMENT S.R.L.
- Revenue
- 693K
- Employees
- 1
- Profit
- 415K
- Rank RO
- #190.461
- ALLSERV LAK S.R.L.
- Revenue
- 672K
- Employees
- 1
- Profit
- 335K
- Rank RO
- #193.877
- ALTO INSPET SERV SRL
- Revenue
- 703K
- Employees
- 1
- Profit
- 418K
- Rank RO
- #188.876
- NDT WELD CONSULTING S.R.L.
- Revenue
- 724K
- Employees
- 1
- Profit
- 446K
- Rank RO
- #185.746
- DOM KIDO MM S.R.L.
- Revenue
- 725K
- Employees
- 1
- Profit
- 527K
- Rank RO
- #185.616
- BEST SOLAR GREEN ENERGY S.R.L.
- Revenue
- 640K
- Employees
- 1
- Profit
- 561K
- Rank RO
- #199.452
- PNNPLUS SERVICES SRL
- Revenue
- 729K
- Employees
- 1
- Profit
- 45.3K
- Rank RO
- #184.953
- THL TEAM TRUST S.R.L.
- Revenue
- 633K
- Employees
- 1
- Profit
- 540K
- Rank RO
- #200.676
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| VLAMIR CONSULTING S.R.L.(current) | 683K | 1 | 531K | #192.176 |
| KAPA PRO INVEST SRL | 687K | 1 | 427K | #191.367 |
| LVLUP ARCHITECTURE & DESIGN S.R.L. | 691K | 1 | 294K | #190.705 |
| BALOOK SERVICES MANAGEMENT S.R.L. | 693K | 1 | 415K | #190.461 |
| ALLSERV LAK S.R.L. | 672K | 1 | 335K | #193.877 |
| ALTO INSPET SERV SRL | 703K | 1 | 418K | #188.876 |
| NDT WELD CONSULTING S.R.L. | 724K | 1 | 446K | #185.746 |
| DOM KIDO MM S.R.L. | 725K | 1 | 527K | #185.616 |
| BEST SOLAR GREEN ENERGY S.R.L. | 640K | 1 | 561K | #199.452 |
| PNNPLUS SERVICES SRL | 729K | 1 | 45.3K | #184.953 |
| THL TEAM TRUST S.R.L. | 633K | 1 | 540K | #200.676 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | VLAMIR CONSULTING S.R.L.(you) | KAPA PRO INVEST SRL | LVLUP ARCHITECTURE & DESIGN S.R.L. | BALOOK SERVICES MANAGEMENT S.R.L. | ALLSERV LAK S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 683K | 687K | 691K | 693K | 672K |
| Profit | 531K | 427K | 294K | 415K | 335K |
| Margin | 77,8% | 62,1% | 42,5% | 59,9% | 49,9% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “VLAMIR CONSULTING S.R.L.”.