Competitori și alternative la VLAMICON CONSTRUCT S.R.L.
Companii similare cu VLAMICON CONSTRUCT S.R.L. în România: aceeași industrie (CAEN 41), același județ (VALCEA), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| VLAMICON CONSTRUCT S.R.L. | 1.9M | 662K | 8 | #88.891 | #6.859 |
| DANCONSTRUCT SRL | 2.2M | 276K | 8 | #89.856 | #6.937 |
| DIVAS TRANSPORT SRL | 2.1M | 515K | 8 | #92.051 | #7.120 |
| ICE BUSINESS SOLUTIONS S.R.L. | 2.2M | 395K | 7 | #88.820 | #6.856 |
| WALBAR MAINTENANCE CONSTRUCT S.R.L. | 2.2M | 898K | 8 | #89.151 | #6.880 |
| MAIVA CONSTRUCT SERVICII S.R.L. | 2.2M | -841K | 8 | #88.431 | #6.821 |
| AMBIENT CONSTRUCT SRL | 2.2M | 20.5K | 8 | #89.468 | #6.903 |
| NICOLAMAR SRL | 2.2M | 172K | 8 | #89.501 | #6.904 |
| KRONBAUSTADT S.R.L. | 2.2M | 1.4M | 8 | #89.718 | #6.923 |
| NEW ART CONSTRUCT SRL | 2.2M | 32.2K | 8 | #89.739 | #6.924 |
| PINDOM CONSION S.R.L. | 2.2M | 151K | 8 | #89.796 | #6.929 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 41, județ VALCEA, cu venituri și angajați similari cu VLAMICON CONSTRUCT S.R.L..
- DANCONSTRUCT SRL · VALCEA · 2.2M · Rank #89.856
- DIVAS TRANSPORT SRL · VALCEA · 2.1M · Rank #92.051
- ICE BUSINESS SOLUTIONS S.R.L. · VALCEA · 2.2M · Rank #88.820
- WALBAR MAINTENANCE CONSTRUCT S.R.L. · PRAHOVA · 2.2M · Rank #89.151
- MAIVA CONSTRUCT SERVICII S.R.L. · BUCURESTI · 2.2M · Rank #88.431
- AMBIENT CONSTRUCT SRL · VASLUI · 2.2M · Rank #89.468
- NICOLAMAR SRL · IASI · 2.2M · Rank #89.501
- KRONBAUSTADT S.R.L. · MEHEDINTI · 2.2M · Rank #89.718
- NEW ART CONSTRUCT SRL · CONSTANTA · 2.2M · Rank #89.739
- PINDOM CONSION S.R.L. · BOTOSANI · 2.2M · Rank #89.796