VLAD RADCOM SRL
Revenue
430K
2024
Profit
-98.6K
2024
Employees
2
2024
Margin
-20,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
VLAD RADCOM SRL este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 430K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #1.603 la cifra de afaceri, #8.763 la profit, #1.944 la număr angajați din 9.011 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- VLAD RADCOM SRL este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 430K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -20.8%).
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #1.603 la cifra de afaceri, #8.763 la profit, #1.944 la număr angajați din 9.011 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 81) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 777K lei
- Marjă medie
- 14.2%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.6× față de media industriei
Compania este -1.5× față de media industriei
Compania este 0.4× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 81) — 2024
Industry size
7B
RON revenue
Total companies
9.011
Total employees
42.829
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| NIKOS PROMOTION S.R.L. | 463K | 2 | Activități profesionale |
| NEW ERA SERVICE SRL | 496K | 2 | Activități profesionale |
| RELUCA IMPORT PLANTE SRL | 498K | 2 | Activități profesionale |
| SERCOM BIANCA S.R.L. | 449K | 2 | Activități profesionale |
| TREI D PLUS S.R.L. | 444K | 2 | Activități profesionale |
| CRD ADMINISTRARE TEHNICA IMOBILE S.R.L. | 509K | 2 | Activități profesionale |
| SAME GARDEN SOLUTIONS S.R.L. | 440K | 2 | Activități profesionale |
| FAIR UNIVERS FLOW S.R.L. | 434K | 2 | Activități profesionale |
| ECO KIC SRL | 523K | 2 | Activități profesionale |
| ALYROK RENEW S.R.L. | 428K | 2 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 81)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -20.8%
- CA / angajat
- 237K
- Scor risc (0–100)
- 60
- Percentil piață (CA)
- Top 26%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 430K
- Profit net
- -98.6K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 430K | -98.6K | 2 |
Explore
Industry (CAEN 81)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la VLAD RADCOM SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- VLAD RADCOM SRL(current)
- Revenue
- 430K
- Employees
- 2
- Profit
- -98.6K
- Rank RO
- #235.388
- NIKOS PROMOTION S.R.L.
- Revenue
- 463K
- Employees
- 2
- Profit
- 207K
- Rank RO
- #238.774
- NEW ERA SERVICE SRL
- Revenue
- 496K
- Employees
- 2
- Profit
- 28.1K
- Rank RO
- #229.868
- RELUCA IMPORT PLANTE SRL
- Revenue
- 498K
- Employees
- 2
- Profit
- -122K
- Rank RO
- #229.244
- SERCOM BIANCA S.R.L.
- Revenue
- 449K
- Employees
- 2
- Profit
- 244K
- Rank RO
- #242.784
- TREI D PLUS S.R.L.
- Revenue
- 444K
- Employees
- 2
- Profit
- 5.6K
- Rank RO
- #244.284
- CRD ADMINISTRARE TEHNICA IMOBILE S.R.L.
- Revenue
- 509K
- Employees
- 2
- Profit
- 109K
- Rank RO
- #226.577
- SAME GARDEN SOLUTIONS S.R.L.
- Revenue
- 440K
- Employees
- 2
- Profit
- 309K
- Rank RO
- #245.291
- FAIR UNIVERS FLOW S.R.L.
- Revenue
- 434K
- Employees
- 2
- Profit
- 252K
- Rank RO
- #247.192
- ECO KIC SRL
- Revenue
- 523K
- Employees
- 2
- Profit
- -7.5K
- Rank RO
- #223.344
- ALYROK RENEW S.R.L.
- Revenue
- 428K
- Employees
- 2
- Profit
- 246K
- Rank RO
- #248.952
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| VLAD RADCOM SRL(current) | 430K | 2 | -98.6K | #235.388 |
| NIKOS PROMOTION S.R.L. | 463K | 2 | 207K | #238.774 |
| NEW ERA SERVICE SRL | 496K | 2 | 28.1K | #229.868 |
| RELUCA IMPORT PLANTE SRL | 498K | 2 | -122K | #229.244 |
| SERCOM BIANCA S.R.L. | 449K | 2 | 244K | #242.784 |
| TREI D PLUS S.R.L. | 444K | 2 | 5.6K | #244.284 |
| CRD ADMINISTRARE TEHNICA IMOBILE S.R.L. | 509K | 2 | 109K | #226.577 |
| SAME GARDEN SOLUTIONS S.R.L. | 440K | 2 | 309K | #245.291 |
| FAIR UNIVERS FLOW S.R.L. | 434K | 2 | 252K | #247.192 |
| ECO KIC SRL | 523K | 2 | -7.5K | #223.344 |
| ALYROK RENEW S.R.L. | 428K | 2 | 246K | #248.952 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | VLAD RADCOM SRL(you) | NIKOS PROMOTION S.R.L. | NEW ERA SERVICE SRL | RELUCA IMPORT PLANTE SRL | SERCOM BIANCA S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 430K | 463K | 496K | 498K | 449K |
| Profit | -98.6K | 207K | 28.1K | -122K | 244K |
| Margin | -20,8% | 44,8% | 5,7% | -24,6% | 54,3% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “VLAD RADCOM SRL”.