VLAD DESIGN SRL
Revenue
29.1K
2024
Profit
-100K
2024
Employees
1
2024
Margin
-344,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
VLAD DESIGN SRL este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în TIMIS, având o cifră de afaceri de 29.1K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #28.438 la cifra de afaceri, #37.555 la profit, #15.128 la număr angajați din 39.568 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- VLAD DESIGN SRL este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în TIMIS, având o cifră de afaceri de 29.1K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -344.0%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #28.438 la cifra de afaceri, #37.555 la profit, #15.128 la număr angajați din 39.568 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 43) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 11.2%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -30.6× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 43) — 2024
Industry size
56.4B
RON revenue
Total companies
39.568
Total employees
143.570
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| INSTALTUB SRL | 29K | 1 | Construcții |
| TOTAL-LEMNOS S.R.L. | 29.3K | 1 | Construcții |
| NIROS AMENAJ�RI S.R.L. | 28.6K | 1 | Construcții |
| JRC ELECTRICAL INSTAL S.R.L. | 29.8K | 1 | Construcții |
| G-ECO GREEN ECONOMY S.R.L. | 29.8K | 1 | Construcții |
| FIX & GO FACILITY SERVICES SRL | 28.3K | 1 | Construcții |
| FANMAX INTEGRAL CONSTRUCT SRL | 30K | 1 | Construcții |
| RAZVAN SAMY TRANS SERVICII S.R.L. | 28K | 1 | Construcții |
| CRIS & ALIN DEVELOPMENT CONSTRUCT S.R.L. | 27.7K | 1 | Construcții |
| HORALVI VOX LIGNUM S.R.L. | 30.6K | 1 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ TIMIS
Industrie (CAEN 43)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -344.0%
- CA / angajat
- 29.1K
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 68%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 29.1K
- Profit net
- -100K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 29.1K | -100K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 43)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la VLAD DESIGN SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- VLAD DESIGN SRL(current)
- Revenue
- 29.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -100K
- Rank RO
- #610.213
- INSTALTUB SRL
- Revenue
- 29K
- Employees
- 1
- Profit
- -50.9K
- Rank RO
- #610.382
- TOTAL-LEMNOS S.R.L.
- Revenue
- 29.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -142K
- Rank RO
- #609.671
- NIROS AMENAJ�RI S.R.L.
- Revenue
- 28.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -20.7K
- Rank RO
- #611.329
- JRC ELECTRICAL INSTAL S.R.L.
- Revenue
- 29.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -32.2K
- Rank RO
- #608.714
- G-ECO GREEN ECONOMY S.R.L.
- Revenue
- 29.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -327K
- Rank RO
- #608.600
- FIX & GO FACILITY SERVICES SRL
- Revenue
- 28.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.7K
- Rank RO
- #611.929
- FANMAX INTEGRAL CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 30K
- Employees
- 1
- Profit
- -17.8K
- Rank RO
- #607.895
- RAZVAN SAMY TRANS SERVICII S.R.L.
- Revenue
- 28K
- Employees
- 1
- Profit
- 16.3K
- Rank RO
- #612.585
- CRIS & ALIN DEVELOPMENT CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 27.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -35.8K
- Rank RO
- #613.322
- HORALVI VOX LIGNUM S.R.L.
- Revenue
- 30.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -56.2K
- Rank RO
- #606.565
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| VLAD DESIGN SRL(current) | 29.1K | 1 | -100K | #610.213 |
| INSTALTUB SRL | 29K | 1 | -50.9K | #610.382 |
| TOTAL-LEMNOS S.R.L. | 29.3K | 1 | -142K | #609.671 |
| NIROS AMENAJ�RI S.R.L. | 28.6K | 1 | -20.7K | #611.329 |
| JRC ELECTRICAL INSTAL S.R.L. | 29.8K | 1 | -32.2K | #608.714 |
| G-ECO GREEN ECONOMY S.R.L. | 29.8K | 1 | -327K | #608.600 |
| FIX & GO FACILITY SERVICES SRL | 28.3K | 1 | 2.7K | #611.929 |
| FANMAX INTEGRAL CONSTRUCT SRL | 30K | 1 | -17.8K | #607.895 |
| RAZVAN SAMY TRANS SERVICII S.R.L. | 28K | 1 | 16.3K | #612.585 |
| CRIS & ALIN DEVELOPMENT CONSTRUCT S.R.L. | 27.7K | 1 | -35.8K | #613.322 |
| HORALVI VOX LIGNUM S.R.L. | 30.6K | 1 | -56.2K | #606.565 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | VLAD DESIGN SRL(you) | INSTALTUB SRL | TOTAL-LEMNOS S.R.L. | NIROS AMENAJ�RI S.R.L. | JRC ELECTRICAL INSTAL S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 29.1K | 29K | 29.3K | 28.6K | 29.8K |
| Profit | -100K | -50.9K | -142K | -20.7K | -32.2K |
| Margin | -344,0% | -175,6% | -485,9% | -72,4% | -108,3% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “VLAD DESIGN SRL”.