VISVET PROD S.R.L.
Revenue
412K
2024
Profit
23K
2024
Employees
1
2024
Margin
5,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
VISVET PROD S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în TELEORMAN, având o cifră de afaceri de 412K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #1.155 la cifra de afaceri, #1.786 la profit, #1.952 la număr angajați din 3.673 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 5.3%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- VISVET PROD S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în TELEORMAN, având o cifră de afaceri de 412K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 5.3%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #1.155 la cifra de afaceri, #1.786 la profit, #1.952 la număr angajați din 3.673 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 75) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 869K lei
- Marjă medie
- 8.4%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.5× față de media industriei
Compania este 0.6× față de media industriei
Compania este 0.4× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 75) — 2024
Industry size
3.2B
RON revenue
Total companies
3.673
Total employees
9.821
Industry growth
—
YoY
Top companies
- VANBET SRL488M
- COW GENETICS SRL67.2M
- MONTERO VET S.R.L.59.3M
- VET DIAGNOSTIC SRL56.9M
- SEREDIN AVI S.R.L.49.8M
- MIN-D.V. S.R.L.45.7M
- CITYVET PET & FARM SRL44.5M
- YOUR STUFF SRL43M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| MAJOR - VET 09 SRL | 434K | 1 | Activități profesionale |
| SMUK VET S.R.L. | 434K | 1 | Activități profesionale |
| I&R SMART VET S.R.L. | 433K | 1 | Activități profesionale |
| ALIN-VET S.R.L. | 436K | 1 | Activități profesionale |
| ABY PREMIUM VET S.R.L. | 431K | 1 | Activități profesionale |
| CLAVET IMPEX S.R.L. | 438K | 1 | Activități profesionale |
| MOG FARM S.R.L. | 430K | 1 | Activități profesionale |
| DOGVET NINAMAR SRL | 439K | 1 | Activități profesionale |
| KIR VET S.R.L. | 429K | 1 | Activități profesionale |
| ELVET SRL | 441K | 1 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ TELEORMAN
Industrie (CAEN 75)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 5.3%
- CA / angajat
- 434K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 27%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 412K
- Profit net
- 23K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 412K | 23K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 75)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la VISVET PROD S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- VISVET PROD S.R.L.(current)
- Revenue
- 412K
- Employees
- 1
- Profit
- 23K
- Rank RO
- #247.245
- MAJOR - VET 09 SRL
- Revenue
- 434K
- Employees
- 1
- Profit
- 10.6K
- Rank RO
- #247.219
- SMUK VET S.R.L.
- Revenue
- 434K
- Employees
- 1
- Profit
- 26.9K
- Rank RO
- #247.174
- I&R SMART VET S.R.L.
- Revenue
- 433K
- Employees
- 1
- Profit
- -39.6K
- Rank RO
- #247.406
- ALIN-VET S.R.L.
- Revenue
- 436K
- Employees
- 1
- Profit
- -31.5K
- Rank RO
- #246.736
- ABY PREMIUM VET S.R.L.
- Revenue
- 431K
- Employees
- 1
- Profit
- 62.4K
- Rank RO
- #248.281
- CLAVET IMPEX S.R.L.
- Revenue
- 438K
- Employees
- 1
- Profit
- 217K
- Rank RO
- #245.968
- MOG FARM S.R.L.
- Revenue
- 430K
- Employees
- 1
- Profit
- 172K
- Rank RO
- #248.561
- DOGVET NINAMAR SRL
- Revenue
- 439K
- Employees
- 1
- Profit
- -7.8K
- Rank RO
- #245.666
- KIR VET S.R.L.
- Revenue
- 429K
- Employees
- 1
- Profit
- 280K
- Rank RO
- #248.839
- ELVET SRL
- Revenue
- 441K
- Employees
- 1
- Profit
- 12.5K
- Rank RO
- #245.172
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| VISVET PROD S.R.L.(current) | 412K | 1 | 23K | #247.245 |
| MAJOR - VET 09 SRL | 434K | 1 | 10.6K | #247.219 |
| SMUK VET S.R.L. | 434K | 1 | 26.9K | #247.174 |
| I&R SMART VET S.R.L. | 433K | 1 | -39.6K | #247.406 |
| ALIN-VET S.R.L. | 436K | 1 | -31.5K | #246.736 |
| ABY PREMIUM VET S.R.L. | 431K | 1 | 62.4K | #248.281 |
| CLAVET IMPEX S.R.L. | 438K | 1 | 217K | #245.968 |
| MOG FARM S.R.L. | 430K | 1 | 172K | #248.561 |
| DOGVET NINAMAR SRL | 439K | 1 | -7.8K | #245.666 |
| KIR VET S.R.L. | 429K | 1 | 280K | #248.839 |
| ELVET SRL | 441K | 1 | 12.5K | #245.172 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | VISVET PROD S.R.L.(you) | MAJOR - VET 09 SRL | SMUK VET S.R.L. | I&R SMART VET S.R.L. | ALIN-VET S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 412K | 434K | 434K | 433K | 436K |
| Profit | 23K | 10.6K | 26.9K | -39.6K | -31.5K |
| Margin | 5,3% | 2,4% | 6,2% | -9,1% | -7,2% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “VISVET PROD S.R.L.”.