VIGILENTOO S.R.L.
Revenue
98K
2024
Profit
38.1K
2024
Employees
1
2024
Margin
38,9%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
VIGILENTOO S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 98K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #652 la cifra de afaceri, #474 la profit, #309 la număr angajați din 1.429 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 38.9%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- VIGILENTOO S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 98K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 38.9%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #652 la cifra de afaceri, #474 la profit, #309 la număr angajați din 1.429 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 72) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3.2M lei
- Marjă medie
- 6.1%
- Angajați medie
- 9
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 6.4× față de media industriei
Compania este 0.1× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 72) — 2024
Industry size
4.6B
RON revenue
Total companies
1.429
Total employees
12.748
Industry growth
—
YoY
Top companies
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE PENTRU FIZICA SI INGINERIE NUCLEARA " HORIA HULUBEI " - IFIN - HH464M
- ETA2U SRL453M
- PAREXEL INTERNATIONAL ROMANIA S.R.L.272M
- BEESPEED TECHNICAL ENGINEERING CENTER S.R.L.215M
- INSTITUTUL NA�IONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE �N SILVICULTUR� "MARIN DR�CEA"184M
- REGIA AUTONOM� TEHNOLOGII PENTRU ENERGIA NUCLEAR� - RATEN168M
- PRO OPTICA SA129M
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE AEROSPATIALA "ELIE CARAFOLI" - I.N.C.A.S. BUCURESTI126M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| PLANTE PREMIUM NORD S.R.L. | 93.2K | 1 | Activități profesionale |
| TRISKUEL RESEARCH S.R.L. | 91.1K | 1 | Activități profesionale |
| AMINA VPV S.R.L. | 88.8K | 1 | Activități profesionale |
| ACUMEN MANIFESTO S.R.L. | 108K | 1 | Activități profesionale |
| BIONA SRL | 86.6K | 1 | Activități profesionale |
| PARALUMAN S.R.L. | 112K | 1 | Activități profesionale |
| TEHNOLOGII INOVATIVE TAPOSU SRL | 98K | 1 | Activități profesionale |
| CELI AUDIO RESEARCH S.R.L. | 97.8K | 1 | Activități profesionale |
| HEALTH EDUCATION CONSULTING S.R.L. | 97.5K | 1 | Activități profesionale |
| ZOOM MEDIA CONSULTING S.R.L. | 96.9K | 1 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 72)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 38.9%
- CA / angajat
- 98K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 55%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 98K
- Profit net
- 38.1K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 98K | 38.1K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la VIGILENTOO S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- VIGILENTOO S.R.L.(current)
- Revenue
- 98K
- Employees
- 1
- Profit
- 38.1K
- Rank RO
- #493.183
- PLANTE PREMIUM NORD S.R.L.
- Revenue
- 93.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -56.7K
- Rank RO
- #499.608
- TRISKUEL RESEARCH S.R.L.
- Revenue
- 91.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 6.1K
- Rank RO
- #502.437
- AMINA VPV S.R.L.
- Revenue
- 88.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 65.5K
- Rank RO
- #505.771
- ACUMEN MANIFESTO S.R.L.
- Revenue
- 108K
- Employees
- 1
- Profit
- 43.6K
- Rank RO
- #479.618
- BIONA SRL
- Revenue
- 86.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.4K
- Rank RO
- #508.841
- PARALUMAN S.R.L.
- Revenue
- 112K
- Employees
- 1
- Profit
- 84.9K
- Rank RO
- #474.792
- TEHNOLOGII INOVATIVE TAPOSU SRL
- Revenue
- 98K
- Employees
- 1
- Profit
- -59.7K
- Rank RO
- #493.245
- CELI AUDIO RESEARCH S.R.L.
- Revenue
- 97.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 49.7K
- Rank RO
- #493.505
- HEALTH EDUCATION CONSULTING S.R.L.
- Revenue
- 97.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 67K
- Rank RO
- #493.823
- ZOOM MEDIA CONSULTING S.R.L.
- Revenue
- 96.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -64.5K
- Rank RO
- #494.645
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| VIGILENTOO S.R.L.(current) | 98K | 1 | 38.1K | #493.183 |
| PLANTE PREMIUM NORD S.R.L. | 93.2K | 1 | -56.7K | #499.608 |
| TRISKUEL RESEARCH S.R.L. | 91.1K | 1 | 6.1K | #502.437 |
| AMINA VPV S.R.L. | 88.8K | 1 | 65.5K | #505.771 |
| ACUMEN MANIFESTO S.R.L. | 108K | 1 | 43.6K | #479.618 |
| BIONA SRL | 86.6K | 1 | 1.4K | #508.841 |
| PARALUMAN S.R.L. | 112K | 1 | 84.9K | #474.792 |
| TEHNOLOGII INOVATIVE TAPOSU SRL | 98K | 1 | -59.7K | #493.245 |
| CELI AUDIO RESEARCH S.R.L. | 97.8K | 1 | 49.7K | #493.505 |
| HEALTH EDUCATION CONSULTING S.R.L. | 97.5K | 1 | 67K | #493.823 |
| ZOOM MEDIA CONSULTING S.R.L. | 96.9K | 1 | -64.5K | #494.645 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | VIGILENTOO S.R.L.(you) | PLANTE PREMIUM NORD S.R.L. | TRISKUEL RESEARCH S.R.L. | AMINA VPV S.R.L. | ACUMEN MANIFESTO S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 98K | 93.2K | 91.1K | 88.8K | 108K |
| Profit | 38.1K | -56.7K | 6.1K | 65.5K | 43.6K |
| Margin | 38,9% | -60,8% | 6,7% | 73,7% | 40,3% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “VIGILENTOO S.R.L.”.