VICTORY PROEXPERT S.R.L.
Revenue
178K
2024
Profit
-53.8K
2024
Employees
4
2024
Margin
-16,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
VICTORY PROEXPERT S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în PRAHOVA, având o cifră de afaceri de 178K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #19.527 la cifra de afaceri, #48.613 la profit, #8.938 la număr angajați din 56.726 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- VICTORY PROEXPERT S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în PRAHOVA, având o cifră de afaceri de 178K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -16.2%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #19.527 la cifra de afaceri, #48.613 la profit, #8.938 la număr angajați din 56.726 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 41) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.3M lei
- Marjă medie
- 9.8%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este -1.6× față de media industriei
Compania este 1.1× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 41) — 2024
Industry size
128B
RON revenue
Total companies
56.726
Total employees
208.079
Industry growth
—
YoY
Top companies
- Porr Construct SRL2.4B
- WEBUILD Spa MILANO SUCURSALA ROMANIA BUCURESTI - SEDIU PERMANENT DESEMNAT2.1B
- STRABAG SRL1.7B
- CONCELEX SRL1.4B
- AKTOR SOCIETATE TEHNICA ANONIMA (AKTOR SA) - GRECIA - SUCURSALA BUCURESTI, ROMANIA - SEDIU PERMANENT DESEMNAT1.2B
- BOG 'ART SRL913M
- NESS PROIECT EUROPE SRL820M
- CON-A OPERATIONS S.R.L.735M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| AMPLO DESIGN SRL | 326K | 4 | Construcții |
| EDYALV REFORMAS S.R.L. | 316K | 4 | Construcții |
| GAVNIC BEST PROJECT S.R.L. | 352K | 4 | Construcții |
| MADOP STAR SOLUTIONS S.R.L. | 364K | 4 | Construcții |
| CADOMAT PROCONS S.R.L. | 364K | 4 | Construcții |
| SRNS CONSTRUC?II SI FINISAJE S.R.L. | 301K | 4 | Construcții |
| DECAN CONST SRL | 300K | 4 | Construcții |
| NIO GOLD CONSTRUCT S.R.L. | 299K | 4 | Construcții |
| SABITCOM BUILD DOMUS SRL | 299K | 4 | Construcții |
| DAVERI STARCONS SRL | 370K | 4 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ PRAHOVA
Industrie (CAEN 41)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -16.2%
- CA / angajat
- 83.1K
- Scor risc (0–100)
- 58
- Percentil piață (CA)
- Top 31%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 178K
- Profit net
- -53.8K
- Angajați
- 4
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 178K | -53.8K | 4 |
Explore
Industry (CAEN 41)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la VICTORY PROEXPERT S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- VICTORY PROEXPERT S.R.L.(current)
- Revenue
- 178K
- Employees
- 4
- Profit
- -53.8K
- Rank RO
- #282.615
- AMPLO DESIGN SRL
- Revenue
- 326K
- Employees
- 4
- Profit
- -248K
- Rank RO
- #285.126
- EDYALV REFORMAS S.R.L.
- Revenue
- 316K
- Employees
- 4
- Profit
- -15.4K
- Rank RO
- #289.524
- GAVNIC BEST PROJECT S.R.L.
- Revenue
- 352K
- Employees
- 4
- Profit
- -27.6K
- Rank RO
- #275.150
- MADOP STAR SOLUTIONS S.R.L.
- Revenue
- 364K
- Employees
- 4
- Profit
- 59.8K
- Rank RO
- #270.747
- CADOMAT PROCONS S.R.L.
- Revenue
- 364K
- Employees
- 4
- Profit
- 147K
- Rank RO
- #270.612
- SRNS CONSTRUC?II SI FINISAJE S.R.L.
- Revenue
- 301K
- Employees
- 4
- Profit
- 10.8K
- Rank RO
- #296.237
- DECAN CONST SRL
- Revenue
- 300K
- Employees
- 4
- Profit
- -43.3K
- Rank RO
- #298.417
- NIO GOLD CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 299K
- Employees
- 4
- Profit
- 70.4K
- Rank RO
- #299.630
- SABITCOM BUILD DOMUS SRL
- Revenue
- 299K
- Employees
- 4
- Profit
- 9K
- Rank RO
- #300.006
- DAVERI STARCONS SRL
- Revenue
- 370K
- Employees
- 4
- Profit
- 75.1K
- Rank RO
- #268.251
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| VICTORY PROEXPERT S.R.L.(current) | 178K | 4 | -53.8K | #282.615 |
| AMPLO DESIGN SRL | 326K | 4 | -248K | #285.126 |
| EDYALV REFORMAS S.R.L. | 316K | 4 | -15.4K | #289.524 |
| GAVNIC BEST PROJECT S.R.L. | 352K | 4 | -27.6K | #275.150 |
| MADOP STAR SOLUTIONS S.R.L. | 364K | 4 | 59.8K | #270.747 |
| CADOMAT PROCONS S.R.L. | 364K | 4 | 147K | #270.612 |
| SRNS CONSTRUC?II SI FINISAJE S.R.L. | 301K | 4 | 10.8K | #296.237 |
| DECAN CONST SRL | 300K | 4 | -43.3K | #298.417 |
| NIO GOLD CONSTRUCT S.R.L. | 299K | 4 | 70.4K | #299.630 |
| SABITCOM BUILD DOMUS SRL | 299K | 4 | 9K | #300.006 |
| DAVERI STARCONS SRL | 370K | 4 | 75.1K | #268.251 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | VICTORY PROEXPERT S.R.L.(you) | AMPLO DESIGN SRL | EDYALV REFORMAS S.R.L. | GAVNIC BEST PROJECT S.R.L. | MADOP STAR SOLUTIONS S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 178K | 326K | 316K | 352K | 364K |
| Profit | -53.8K | -248K | -15.4K | -27.6K | 59.8K |
| Margin | -16,2% | -76,0% | -4,9% | -7,8% | 16,4% |
| Employees | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “VICTORY PROEXPERT S.R.L.”.