VETHOMECONSULT S.R.L.
Revenue
822K
2024
Profit
96.5K
2024
Employees
2
2024
Margin
11,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
VETHOMECONSULT S.R.L. este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 822K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #578 la cifra de afaceri, #841 la profit, #1.199 la număr angajați din 3.673 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 11.2%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- VETHOMECONSULT S.R.L. este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 822K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 11.2%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #578 la cifra de afaceri, #841 la profit, #1.199 la număr angajați din 3.673 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 75) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 869K lei
- Marjă medie
- 8.4%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.9× față de media industriei
Compania este 1.3× față de media industriei
Compania este 0.7× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 75) — 2024
Industry size
3.2B
RON revenue
Total companies
3.673
Total employees
9.821
Industry growth
—
YoY
Top companies
- VANBET SRL488M
- COW GENETICS SRL67.2M
- MONTERO VET S.R.L.59.3M
- VET DIAGNOSTIC SRL56.9M
- SEREDIN AVI S.R.L.49.8M
- MIN-D.V. S.R.L.45.7M
- CITYVET PET & FARM SRL44.5M
- YOUR STUFF SRL43M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| UDREAVET CONSULT SRL | 851K | 2 | Activități profesionale |
| DR. CLEAR PASSION K9 SRL | 847K | 2 | Activități profesionale |
| BEST ROMVETS S.R.L. | 840K | 2 | Activități profesionale |
| PRO-VET S.R.L. | 879K | 2 | Activități profesionale |
| J N J LACTO SRL | 879K | 2 | Activități profesionale |
| RIN TIN TIN VET & PET SHOP SRL | 886K | 2 | Activități profesionale |
| MART VET S.R.L. | 887K | 2 | Activități profesionale |
| EQUIFARM S.R.L. | 1M | 2 | Activități profesionale |
| CRYS - MARVET SRL | 829K | 2 | Activități profesionale |
| ALFRA TFO COMPACT S.R.L. | 828K | 2 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 75)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 11.2%
- CA / angajat
- 429K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 19%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 822K
- Profit net
- 96.5K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 822K | 96.5K | 2 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la VETHOMECONSULT S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- VETHOMECONSULT S.R.L.(current)
- Revenue
- 822K
- Employees
- 2
- Profit
- 96.5K
- Rank RO
- #167.955
- UDREAVET CONSULT SRL
- Revenue
- 851K
- Employees
- 2
- Profit
- -223K
- Rank RO
- #168.862
- DR. CLEAR PASSION K9 SRL
- Revenue
- 847K
- Employees
- 2
- Profit
- 12K
- Rank RO
- #169.421
- BEST ROMVETS S.R.L.
- Revenue
- 840K
- Employees
- 2
- Profit
- 53.7K
- Rank RO
- #170.181
- PRO-VET S.R.L.
- Revenue
- 879K
- Employees
- 2
- Profit
- 155K
- Rank RO
- #165.660
- J N J LACTO SRL
- Revenue
- 879K
- Employees
- 2
- Profit
- 129K
- Rank RO
- #165.583
- RIN TIN TIN VET & PET SHOP SRL
- Revenue
- 886K
- Employees
- 2
- Profit
- 144K
- Rank RO
- #164.836
- MART VET S.R.L.
- Revenue
- 887K
- Employees
- 2
- Profit
- 309K
- Rank RO
- #164.665
- EQUIFARM S.R.L.
- Revenue
- 1M
- Employees
- 2
- Profit
- 75.2K
- Rank RO
- #150.401
- CRYS - MARVET SRL
- Revenue
- 829K
- Employees
- 2
- Profit
- 142K
- Rank RO
- #171.587
- ALFRA TFO COMPACT S.R.L.
- Revenue
- 828K
- Employees
- 2
- Profit
- 21.1K
- Rank RO
- #171.694
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| VETHOMECONSULT S.R.L.(current) | 822K | 2 | 96.5K | #167.955 |
| UDREAVET CONSULT SRL | 851K | 2 | -223K | #168.862 |
| DR. CLEAR PASSION K9 SRL | 847K | 2 | 12K | #169.421 |
| BEST ROMVETS S.R.L. | 840K | 2 | 53.7K | #170.181 |
| PRO-VET S.R.L. | 879K | 2 | 155K | #165.660 |
| J N J LACTO SRL | 879K | 2 | 129K | #165.583 |
| RIN TIN TIN VET & PET SHOP SRL | 886K | 2 | 144K | #164.836 |
| MART VET S.R.L. | 887K | 2 | 309K | #164.665 |
| EQUIFARM S.R.L. | 1M | 2 | 75.2K | #150.401 |
| CRYS - MARVET SRL | 829K | 2 | 142K | #171.587 |
| ALFRA TFO COMPACT S.R.L. | 828K | 2 | 21.1K | #171.694 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | VETHOMECONSULT S.R.L.(you) | UDREAVET CONSULT SRL | DR. CLEAR PASSION K9 SRL | BEST ROMVETS S.R.L. | PRO-VET S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 822K | 851K | 847K | 840K | 879K |
| Profit | 96.5K | -223K | 12K | 53.7K | 155K |
| Margin | 11,2% | -26,2% | 1,4% | 6,4% | 17,7% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “VETHOMECONSULT S.R.L.”.