VETDANIELFARM SRL
Revenue
512K
2024
Profit
14.2K
2024
Employees
2
2024
Margin
2,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
VETDANIELFARM SRL este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în DOLJ, având o cifră de afaceri de 512K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #968 la cifra de afaceri, #1.986 la profit, #1.199 la număr angajați din 3.673 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 2.8%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- VETDANIELFARM SRL este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în DOLJ, având o cifră de afaceri de 512K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 2.8%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #968 la cifra de afaceri, #1.986 la profit, #1.199 la număr angajați din 3.673 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 75) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 869K lei
- Marjă medie
- 8.4%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.6× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Compania este 0.7× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 75) — 2024
Industry size
3.2B
RON revenue
Total companies
3.673
Total employees
9.821
Industry growth
—
YoY
Top companies
- VANBET SRL488M
- COW GENETICS SRL67.2M
- MONTERO VET S.R.L.59.3M
- VET DIAGNOSTIC SRL56.9M
- SEREDIN AVI S.R.L.49.8M
- MIN-D.V. S.R.L.45.7M
- CITYVET PET & FARM SRL44.5M
- YOUR STUFF SRL43M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| COSVET FARM S.R.L. | 499K | 2 | Activități profesionale |
| MIRCEA - VET SRL | 488K | 2 | Activități profesionale |
| NICOFARM VET SRL | 486K | 2 | Activități profesionale |
| BOVISULT S.R.L. | 571K | 2 | Activități profesionale |
| ANDRO FARM VET S.R.L. | 459K | 2 | Activități profesionale |
| CABINET VETERINAR ONIC� GEORGE ADRIAN S.R.L. | 513K | 2 | Activități profesionale |
| VETECOMED ULTRASOUND ACTIVITIES S.R.L. | 511K | 2 | Activități profesionale |
| CALASS ATTIUS SRL | 516K | 2 | Activități profesionale |
| PROD VET COM SRL | 508K | 2 | Activități profesionale |
| SERV PRODMED IMPEX SRL | 516K | 2 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ DOLJ
Industrie (CAEN 75)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 2.8%
- CA / angajat
- 256K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 25%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 512K
- Profit net
- 14.2K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 512K | 14.2K | 2 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la VETDANIELFARM SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- VETDANIELFARM SRL(current)
- Revenue
- 512K
- Employees
- 2
- Profit
- 14.2K
- Rank RO
- #225.882
- COSVET FARM S.R.L.
- Revenue
- 499K
- Employees
- 2
- Profit
- 50.2K
- Rank RO
- #229.039
- MIRCEA - VET SRL
- Revenue
- 488K
- Employees
- 2
- Profit
- 110K
- Rank RO
- #231.914
- NICOFARM VET SRL
- Revenue
- 486K
- Employees
- 2
- Profit
- -7.1K
- Rank RO
- #232.566
- BOVISULT S.R.L.
- Revenue
- 571K
- Employees
- 2
- Profit
- 26.6K
- Rank RO
- #212.713
- ANDRO FARM VET S.R.L.
- Revenue
- 459K
- Employees
- 2
- Profit
- -134K
- Rank RO
- #239.862
- CABINET VETERINAR ONIC� GEORGE ADRIAN S.R.L.
- Revenue
- 513K
- Employees
- 2
- Profit
- 1.6K
- Rank RO
- #225.604
- VETECOMED ULTRASOUND ACTIVITIES S.R.L.
- Revenue
- 511K
- Employees
- 2
- Profit
- 119K
- Rank RO
- #226.205
- CALASS ATTIUS SRL
- Revenue
- 516K
- Employees
- 2
- Profit
- 58K
- Rank RO
- #225.056
- PROD VET COM SRL
- Revenue
- 508K
- Employees
- 2
- Profit
- 4K
- Rank RO
- #226.714
- SERV PRODMED IMPEX SRL
- Revenue
- 516K
- Employees
- 2
- Profit
- 228K
- Rank RO
- #224.924
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| VETDANIELFARM SRL(current) | 512K | 2 | 14.2K | #225.882 |
| COSVET FARM S.R.L. | 499K | 2 | 50.2K | #229.039 |
| MIRCEA - VET SRL | 488K | 2 | 110K | #231.914 |
| NICOFARM VET SRL | 486K | 2 | -7.1K | #232.566 |
| BOVISULT S.R.L. | 571K | 2 | 26.6K | #212.713 |
| ANDRO FARM VET S.R.L. | 459K | 2 | -134K | #239.862 |
| CABINET VETERINAR ONIC� GEORGE ADRIAN S.R.L. | 513K | 2 | 1.6K | #225.604 |
| VETECOMED ULTRASOUND ACTIVITIES S.R.L. | 511K | 2 | 119K | #226.205 |
| CALASS ATTIUS SRL | 516K | 2 | 58K | #225.056 |
| PROD VET COM SRL | 508K | 2 | 4K | #226.714 |
| SERV PRODMED IMPEX SRL | 516K | 2 | 228K | #224.924 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | VETDANIELFARM SRL(you) | COSVET FARM S.R.L. | MIRCEA - VET SRL | NICOFARM VET SRL | BOVISULT S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 512K | 499K | 488K | 486K | 571K |
| Profit | 14.2K | 50.2K | 110K | -7.1K | 26.6K |
| Margin | 2,8% | 10,1% | 22,4% | -1,5% | 4,7% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “VETDANIELFARM SRL”.