VEROSERV NEWSTYLE SRL
Revenue
162K
2024
Profit
-56.6K
2024
Employees
—
2024
Margin
-32,5%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
VEROSERV NEWSTYLE SRL este o companie micro din sectorul Fabricare produse textile, cu sediul în ARGES, având o cifră de afaceri de 162K lei (date 2024). În industria de Fabricare produse textile (România), compania este #929 la cifra de afaceri, #1.856 la profit, #1.332 la număr angajați din 2.066 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- VEROSERV NEWSTYLE SRL este o companie micro din sectorul Fabricare produse textile, cu sediul în ARGES, având o cifră de afaceri de 162K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -32.5%).
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare produse textile (România), compania este #929 la cifra de afaceri, #1.856 la profit, #1.332 la număr angajați din 2.066 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare produse textile (CAEN 13) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 4.5M lei
- Marjă medie
- 0.3%
- Angajați medie
- 11
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -127.3× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare produse textile (CAEN 13) — 2024
Industry size
9.2B
RON revenue
Total companies
2.066
Total employees
22.902
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| POEMMA CONFEC�II TEXTILE S.R.L. | 178K | 1 | Fabricare produse textile |
| BROD EXPERT CONCEPT S.R.L. | 169K | 1 | Fabricare produse textile |
| ECO FRIENDSHEEP S.R.L. | 168K | 1 | Fabricare produse textile |
| PRAG TEXTIL S.R.L. | 187K | 1 | Fabricare produse textile |
| East Art CGE SRL | 173K | 1 | Fabricare produse textile |
| GERMAN CONF S.R.L. | 175K | 1 | Fabricare produse textile |
| MAT ART TRADI�IE S.R.L. | 202K | 1 | Fabricare produse textile |
| ELECTRONIC RGQ SRL | 172K | 1 | Fabricare produse textile |
| ATELIERUL CU POVE�TI SRL | 172K | 1 | Fabricare produse textile |
| BRODERIE SOFT BUZ�U S.R.L. | 176K | 1 | Fabricare produse textile |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ARGES
Industrie (CAEN 13)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -32.5%
- Scor risc (0–100)
- 66
- Percentil piață (CA)
- Top 46%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 162K
- Profit net
- -56.6K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 162K | -56.6K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la VEROSERV NEWSTYLE SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- VEROSERV NEWSTYLE SRL(current)
- Revenue
- 162K
- Employees
- 0
- Profit
- -56.6K
- Rank RO
- #410.205
- POEMMA CONFEC�II TEXTILE S.R.L.
- Revenue
- 178K
- Employees
- 1
- Profit
- -32.1K
- Rank RO
- #406.295
- BROD EXPERT CONCEPT S.R.L.
- Revenue
- 169K
- Employees
- 1
- Profit
- 48.4K
- Rank RO
- #415.437
- ECO FRIENDSHEEP S.R.L.
- Revenue
- 168K
- Employees
- 1
- Profit
- -88.6K
- Rank RO
- #415.996
- PRAG TEXTIL S.R.L.
- Revenue
- 187K
- Employees
- 1
- Profit
- -61.3K
- Rank RO
- #398.169
- East Art CGE SRL
- Revenue
- 173K
- Employees
- 1
- Profit
- 22.6K
- Rank RO
- #410.981
- GERMAN CONF S.R.L.
- Revenue
- 175K
- Employees
- 1
- Profit
- -17.6K
- Rank RO
- #409.085
- MAT ART TRADI�IE S.R.L.
- Revenue
- 202K
- Employees
- 1
- Profit
- 22.6K
- Rank RO
- #385.673
- ELECTRONIC RGQ SRL
- Revenue
- 172K
- Employees
- 1
- Profit
- 26.6K
- Rank RO
- #411.648
- ATELIERUL CU POVE�TI SRL
- Revenue
- 172K
- Employees
- 1
- Profit
- 48.4K
- Rank RO
- #411.788
- BRODERIE SOFT BUZ�U S.R.L.
- Revenue
- 176K
- Employees
- 1
- Profit
- 60.6K
- Rank RO
- #408.542
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| VEROSERV NEWSTYLE SRL(current) | 162K | 0 | -56.6K | #410.205 |
| POEMMA CONFEC�II TEXTILE S.R.L. | 178K | 1 | -32.1K | #406.295 |
| BROD EXPERT CONCEPT S.R.L. | 169K | 1 | 48.4K | #415.437 |
| ECO FRIENDSHEEP S.R.L. | 168K | 1 | -88.6K | #415.996 |
| PRAG TEXTIL S.R.L. | 187K | 1 | -61.3K | #398.169 |
| East Art CGE SRL | 173K | 1 | 22.6K | #410.981 |
| GERMAN CONF S.R.L. | 175K | 1 | -17.6K | #409.085 |
| MAT ART TRADI�IE S.R.L. | 202K | 1 | 22.6K | #385.673 |
| ELECTRONIC RGQ SRL | 172K | 1 | 26.6K | #411.648 |
| ATELIERUL CU POVE�TI SRL | 172K | 1 | 48.4K | #411.788 |
| BRODERIE SOFT BUZ�U S.R.L. | 176K | 1 | 60.6K | #408.542 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | VEROSERV NEWSTYLE SRL(you) | POEMMA CONFEC�II TEXTILE S.R.L. | BROD EXPERT CONCEPT S.R.L. | ECO FRIENDSHEEP S.R.L. | PRAG TEXTIL S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 162K | 178K | 169K | 168K | 187K |
| Profit | -56.6K | -32.1K | 48.4K | -88.6K | -61.3K |
| Margin | -32,5% | -18,0% | 28,7% | -52,8% | -32,7% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “VEROSERV NEWSTYLE SRL”.