VERO-ANDRA COM SRL

CUI 7785520·Cazare·Suceava·Founded 2024

Revenue

351K

2024

Profit

85.2K

2024

Employees

2024

Margin

24,3%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

VERO-ANDRA COM SRL este o companie micro din sectorul Cazare, cu sediul în SUCEAVA, având o cifră de afaceri de 351K lei (date 2024). În industria de Cazare (România), compania este #3.247 la cifra de afaceri, #2.109 la profit, #7.439 la număr angajați din 11.968 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 24.3%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
VERO-ANDRA COM SRL este o companie micro din sectorul Cazare, cu sediul în SUCEAVA, având o cifră de afaceri de 351K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 24.3%.
Poziție în industrie
În industria de Cazare (România), compania este #3.247 la cifra de afaceri, #2.109 la profit, #7.439 la număr angajați din 11.968 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Cazare (CAEN 55) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#3.247 din 11.968 companii

Top 27.1%

Vezi clasamentul

După profit

#2.109 din 11.968 companii

Top 17.6%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#7.439 din 11.968 companii

Top 62.1%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
1.1M lei
Marjă medie
8.4%
Angajați medie
4

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri351K lei vs medie industrie 1.1M lei

Compania este 0.3× față de media industriei

Marjă profit24.3% vs medie industrie 8.4%

Compania este 2.9× față de media industriei

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
EMYPEL ATV S.R.L.349K1Cazare
AUTO LUCK SRL356K1Cazare
ALMA TRAVEL D'OR S.R.L.365K1Cazare
B�I DE LEAC S.R.L.337K1Cazare
BOCULET SRL329K1Cazare
IOANAFLOR TURISM S.R.L.312K1Cazare
TRENDLINE EXPRESS SRL351K1Cazare
ATENA TRAVEL TOUR S.R.L.351K1Cazare
CRIVAIA AGRO TOUR SRL351K1Cazare
REN LITORAL S.R.L.351K1Cazare

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
24.3%
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 31%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    351K
    Profit net
    85.2K
    Angajați

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la VERO-ANDRA COM SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricVERO-ANDRA COM SRL(you)EMYPEL ATV S.R.L.AUTO LUCK SRLALMA TRAVEL D'OR S.R.L.B�I DE LEAC S.R.L.
Revenue
351K
349K
356K
365K
337K
Profit
85.2K
33.4K
7.1K
32.9K
149K
Margin
24,3%
9,6%
2,0%
9,0%
44,3%
Employees
0
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “VERO-ANDRA COM SRL”.