VERDA LINE ARCHITECTURE SRL
Revenue
939K
2024
Profit
447K
2024
Employees
4
2024
Margin
45,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
VERDA LINE ARCHITECTURE SRL este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 939K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #3.835 la cifra de afaceri, #2.562 la profit, #2.543 la număr angajați din 28.608 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 45.4%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- VERDA LINE ARCHITECTURE SRL este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 939K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 45.4%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #3.835 la cifra de afaceri, #2.562 la profit, #2.543 la număr angajați din 28.608 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 71) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1M lei
- Marjă medie
- 16.2%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.9× față de media industriei
Compania este 2.8× față de media industriei
Compania este 1.5× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 71) — 2024
Industry size
29.5B
RON revenue
Total companies
28.608
Total employees
78.684
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| LTFB STUDIO SRL | 988K | 4 | Activități profesionale |
| BOZO TOP SERVICE S.R.L. | 988K | 4 | Activități profesionale |
| TONIXPERT CONSULTING SRL | 992K | 4 | Activități profesionale |
| INEGAL DESIGN SRL | 997K | 4 | Activități profesionale |
| M INFRA DESIGN & MANAGEMENT S.R.L. | 1M | 4 | Activități profesionale |
| D.D. DESIGN STUDIO S.R.L. | 955K | 4 | Activități profesionale |
| KUBIK PROD COM S.R.L. | 1M | 4 | Activități profesionale |
| STIRIXIS CONSULTANTS-ARCHITECTS-ENGINEERS SRL | 944K | 4 | Activități profesionale |
| AUTO TOTAL SERVICE BEST SOLUTION SRL | 1M | 4 | Activități profesionale |
| COLONAD PROEX SRL | 940K | 4 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 71)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 45.4%
- CA / angajat
- 246K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 17%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 939K
- Profit net
- 447K
- Angajați
- 4
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 939K | 447K | 4 |
Explore
Industry (CAEN 71)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la VERDA LINE ARCHITECTURE SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- VERDA LINE ARCHITECTURE SRL(current)
- Revenue
- 939K
- Employees
- 4
- Profit
- 447K
- Rank RO
- #154.498
- LTFB STUDIO SRL
- Revenue
- 988K
- Employees
- 4
- Profit
- 8.8K
- Rank RO
- #154.334
- BOZO TOP SERVICE S.R.L.
- Revenue
- 988K
- Employees
- 4
- Profit
- 75.7K
- Rank RO
- #154.246
- TONIXPERT CONSULTING SRL
- Revenue
- 992K
- Employees
- 4
- Profit
- 64.8K
- Rank RO
- #153.820
- INEGAL DESIGN SRL
- Revenue
- 997K
- Employees
- 4
- Profit
- 442K
- Rank RO
- #153.355
- M INFRA DESIGN & MANAGEMENT S.R.L.
- Revenue
- 1M
- Employees
- 4
- Profit
- 416K
- Rank RO
- #151.922
- D.D. DESIGN STUDIO S.R.L.
- Revenue
- 955K
- Employees
- 4
- Profit
- 140K
- Rank RO
- #157.553
- KUBIK PROD COM S.R.L.
- Revenue
- 1M
- Employees
- 4
- Profit
- 412K
- Rank RO
- #151.125
- STIRIXIS CONSULTANTS-ARCHITECTS-ENGINEERS SRL
- Revenue
- 944K
- Employees
- 4
- Profit
- -319K
- Rank RO
- #158.691
- AUTO TOTAL SERVICE BEST SOLUTION SRL
- Revenue
- 1M
- Employees
- 4
- Profit
- 281K
- Rank RO
- #149.984
- COLONAD PROEX SRL
- Revenue
- 940K
- Employees
- 4
- Profit
- 296K
- Rank RO
- #159.077
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| VERDA LINE ARCHITECTURE SRL(current) | 939K | 4 | 447K | #154.498 |
| LTFB STUDIO SRL | 988K | 4 | 8.8K | #154.334 |
| BOZO TOP SERVICE S.R.L. | 988K | 4 | 75.7K | #154.246 |
| TONIXPERT CONSULTING SRL | 992K | 4 | 64.8K | #153.820 |
| INEGAL DESIGN SRL | 997K | 4 | 442K | #153.355 |
| M INFRA DESIGN & MANAGEMENT S.R.L. | 1M | 4 | 416K | #151.922 |
| D.D. DESIGN STUDIO S.R.L. | 955K | 4 | 140K | #157.553 |
| KUBIK PROD COM S.R.L. | 1M | 4 | 412K | #151.125 |
| STIRIXIS CONSULTANTS-ARCHITECTS-ENGINEERS SRL | 944K | 4 | -319K | #158.691 |
| AUTO TOTAL SERVICE BEST SOLUTION SRL | 1M | 4 | 281K | #149.984 |
| COLONAD PROEX SRL | 940K | 4 | 296K | #159.077 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | VERDA LINE ARCHITECTURE SRL(you) | LTFB STUDIO SRL | BOZO TOP SERVICE S.R.L. | TONIXPERT CONSULTING SRL | INEGAL DESIGN SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 939K | 988K | 988K | 992K | 997K |
| Profit | 447K | 8.8K | 75.7K | 64.8K | 442K |
| Margin | 45,4% | 0,9% | 7,7% | 6,5% | 44,4% |
| Employees | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “VERDA LINE ARCHITECTURE SRL”.