Competitori și alternative la VALGAF NSD SRL
Companii similare cu VALGAF NSD SRL în România: aceeași industrie (CAEN 46), același județ (SUCEAVA), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| VALGAF NSD SRL | 553K | 25.3K | 1 | #216.500 | #25.198 |
| IT&C SOLUTION S.R.L. | 561K | 202K | 1 | #215.052 | #25.093 |
| TOP CEREAL SRL | 545K | 35.8K | 1 | #218.417 | #25.337 |
| COLOSEUM-TEAM S.R.L. | 569K | 108K | 1 | #213.192 | #24.958 |
| METAXACIP S.R.L. | 570K | 215K | 1 | #213.112 | #24.954 |
| HIGH-TOOLS-DIANA S.R.L. | 536K | -36K | 1 | #220.433 | #25.471 |
| CALVI COM SRL | 574K | -37.7K | 1 | #212.189 | #24.893 |
| PINTHOUSE GRUP S.R.L. | 581K | 122K | 1 | #210.728 | #24.784 |
| ADRYOCT EXPRES S.R.L. | 522K | 10.5K | 1 | #223.470 | #25.678 |
| CRIOMER SUPPLIES SRL | 593K | 120K | 1 | #208.446 | #24.618 |
| DEL LEATHER S.R.L. | 593K | -27.2K | 1 | #208.317 | #24.607 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 46, județ SUCEAVA, cu venituri și angajați similari cu VALGAF NSD SRL.
- IT&C SOLUTION S.R.L. · SUCEAVA · 561K · Rank #215.052
- TOP CEREAL SRL · SUCEAVA · 545K · Rank #218.417
- COLOSEUM-TEAM S.R.L. · SUCEAVA · 569K · Rank #213.192
- METAXACIP S.R.L. · SUCEAVA · 570K · Rank #213.112
- HIGH-TOOLS-DIANA S.R.L. · SUCEAVA · 536K · Rank #220.433
- CALVI COM SRL · SUCEAVA · 574K · Rank #212.189
- PINTHOUSE GRUP S.R.L. · SUCEAVA · 581K · Rank #210.728
- ADRYOCT EXPRES S.R.L. · SUCEAVA · 522K · Rank #223.470
- CRIOMER SUPPLIES SRL · SUCEAVA · 593K · Rank #208.446
- DEL LEATHER S.R.L. · SUCEAVA · 593K · Rank #208.317