Competitori și alternative la VALCOR ING 2020 S.R.L.
Companii similare cu VALCOR ING 2020 S.R.L. în România: aceeași industrie (CAEN 41), același județ (IASI), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| VALCOR ING 2020 S.R.L. | 2.4M | 32K | 10 | #76.259 | #5.757 |
| DUALCOMPLET TEHNIC SRL | 2.5M | 349K | 10 | #78.408 | #5.945 |
| NEOMONTAGE SRL | 2.5M | 352K | 10 | #80.027 | #6.095 |
| DECOR BLUE SERV SRL | 2.3M | 273K | 10 | #84.770 | #6.523 |
| MIRCONS GRUP 17 SRL | 2.6M | 444K | 9 | #76.605 | #5.779 |
| JOHNY TUNDY SRL | 2.3M | 19.6K | 10 | #86.620 | #6.664 |
| ANGEL BUILDING CORPORATION S.R.L. | 2.3M | -12.6K | 10 | #86.703 | #6.675 |
| CONIMET SRL | 2.6M | 412K | 10 | #76.293 | #5.762 |
| N.G. PROFIL SRL | 2.6M | 36.7K | 10 | #76.642 | #5.782 |
| GRL CONGRUP S.R.L. | 2.6M | 627K | 10 | #76.775 | #5.790 |
| DAVADAVID SRL | 2.6M | 163K | 10 | #75.696 | #5.720 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 41, județ IASI, cu venituri și angajați similari cu VALCOR ING 2020 S.R.L..
- DUALCOMPLET TEHNIC SRL · IASI · 2.5M · Rank #78.408
- NEOMONTAGE SRL · IASI · 2.5M · Rank #80.027
- DECOR BLUE SERV SRL · IASI · 2.3M · Rank #84.770
- MIRCONS GRUP 17 SRL · IASI · 2.6M · Rank #76.605
- JOHNY TUNDY SRL · IASI · 2.3M · Rank #86.620
- ANGEL BUILDING CORPORATION S.R.L. · IASI · 2.3M · Rank #86.703
- CONIMET SRL · SUCEAVA · 2.6M · Rank #76.293
- N.G. PROFIL SRL · CLUJ · 2.6M · Rank #76.642
- GRL CONGRUP S.R.L. · SATU MARE · 2.6M · Rank #76.775
- DAVADAVID SRL · GIURGIU · 2.6M · Rank #75.696