Competitori și alternative la UNACOM FLORIN CONSTRUCT S.R.L.
Companii similare cu UNACOM FLORIN CONSTRUCT S.R.L. în România: aceeași industrie (CAEN 41), același județ (CLUJ), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| UNACOM FLORIN CONSTRUCT S.R.L. | 142K | -20.7K | 2 | #442.200 | #27.831 |
| JAMAR IMPEX S.R.L. | 141K | -22.7K | 2 | #442.238 | #27.832 |
| QUALITY CONFORT CONSTRUCT SRL | 140K | -7.3K | 2 | #443.464 | #27.895 |
| VAR CBI CONST SRL | 139K | 16.1K | 2 | #444.472 | #27.944 |
| MALM CONSTRUCT SRL | 139K | -13.1K | 2 | #444.612 | #27.956 |
| V & I CONSTRUCTII S.R.L. | 145K | 2K | 2 | #438.692 | #27.653 |
| GCT CONSTRUCT SRL | 138K | -31.5K | 2 | #445.697 | #28.012 |
| LBR ECOSYSTEM S.R.L. | 147K | -5.4K | 2 | #436.617 | #27.538 |
| RAIAR DEVELOPMENT SRL | 147K | 2.9K | 2 | #436.069 | #27.515 |
| MARTINDEAC CONSTRUCT S.R.L. | 148K | 3.9K | 2 | #435.875 | #27.504 |
| RUSTICA INTERIOR CONSTRUCT S.R.L. | 135K | 19.3K | 2 | #448.852 | #28.182 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 41, județ CLUJ, cu venituri și angajați similari cu UNACOM FLORIN CONSTRUCT S.R.L..
- JAMAR IMPEX S.R.L. · CLUJ · 141K · Rank #442.238
- QUALITY CONFORT CONSTRUCT SRL · CLUJ · 140K · Rank #443.464
- VAR CBI CONST SRL · CLUJ · 139K · Rank #444.472
- MALM CONSTRUCT SRL · CLUJ · 139K · Rank #444.612
- V & I CONSTRUCTII S.R.L. · CLUJ · 145K · Rank #438.692
- GCT CONSTRUCT SRL · CLUJ · 138K · Rank #445.697
- LBR ECOSYSTEM S.R.L. · CLUJ · 147K · Rank #436.617
- RAIAR DEVELOPMENT SRL · CLUJ · 147K · Rank #436.069
- MARTINDEAC CONSTRUCT S.R.L. · CLUJ · 148K · Rank #435.875
- RUSTICA INTERIOR CONSTRUCT S.R.L. · CLUJ · 135K · Rank #448.852