TWOMAR KONTACT SERVICES SRL
Revenue
7.5M
2024
Profit
422K
2024
Employees
17
2024
Margin
5,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
TWOMAR KONTACT SERVICES SRL este o companie de mărime medie din sectorul Fabricare, cu sediul în ARGES, având o cifră de afaceri de 7.5M lei (date 2024). În industria de Fabricare (România), compania este #692 la cifra de afaceri, #1.016 la profit, #890 la număr angajați din 8.990 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 5.4%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- TWOMAR KONTACT SERVICES SRL este o companie de mărime medie din sectorul Fabricare, cu sediul în ARGES, având o cifră de afaceri de 7.5M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 5.4%.
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare (România), compania este #692 la cifra de afaceri, #1.016 la profit, #890 la număr angajați din 8.990 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare (CAEN 25) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 4.4M lei
- Marjă medie
- 5.8%
- Angajați medie
- 9
Companie vs medie industrie
Compania este 1.7× față de media industriei
Compania este 0.9× față de media industriei
Compania este 1.9× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare (CAEN 25) — 2024
Industry size
39.8B
RON revenue
Total companies
8.990
Total employees
81.031
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| OERLIKON BALZERS COATING AUSTRIA GMBH KAPFENBERG AUSTRIA SUCURSALA M�R�CINENI | 8.4M | 16 | Fabricare |
| ATROM IMPEX SRL | 7.9M | 17 | Fabricare |
| TWOMAR NEW MEGACONSTRUCT SRL | 9.2M | 17 | Fabricare |
| SAFA SISTEME ALUMINIU �I PVC SRL | 7.6M | 17 | Fabricare |
| DUPPIMEX - FLOREA D.SIGN SRL | 7.6M | 17 | Fabricare |
| ARCAPROD SERV COMPANY SRL | 8.3M | 19 | Fabricare |
| INTERMETAL S.R.L. | 8.1M | 17 | Fabricare |
| EUROHALE ANTREPRENOR SRL | 7.2M | 17 | Fabricare |
| GENMOD SERV SRL | 8.6M | 17 | Fabricare |
| KONDOR INVEST SRL | 7.5M | 18 | Fabricare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ARGES
Industrie (CAEN 25)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 5.4%
- CA / angajat
- 459K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 4%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 7.5M
- Profit net
- 422K
- Angajați
- 17
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 7.5M | 422K | 17 |
Explore
Industry (CAEN 25)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la TWOMAR KONTACT SERVICES SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- TWOMAR KONTACT SERVICES SRL(current)
- Revenue
- 7.5M
- Employees
- 17
- Profit
- 422K
- Rank RO
- #31.906
- OERLIKON BALZERS COATING AUSTRIA GMBH KAPFENBERG AUSTRIA SUCURSALA M�R�CINENI
- Revenue
- 8.4M
- Employees
- 16
- Profit
- -212K
- Rank RO
- #30.060
- ATROM IMPEX SRL
- Revenue
- 7.9M
- Employees
- 17
- Profit
- 17.4K
- Rank RO
- #31.476
- TWOMAR NEW MEGACONSTRUCT SRL
- Revenue
- 9.2M
- Employees
- 17
- Profit
- 1.5M
- Rank RO
- #27.937
- SAFA SISTEME ALUMINIU �I PVC SRL
- Revenue
- 7.6M
- Employees
- 17
- Profit
- 349K
- Rank RO
- #32.546
- DUPPIMEX - FLOREA D.SIGN SRL
- Revenue
- 7.6M
- Employees
- 17
- Profit
- 614K
- Rank RO
- #32.626
- ARCAPROD SERV COMPANY SRL
- Revenue
- 8.3M
- Employees
- 19
- Profit
- 642K
- Rank RO
- #30.422
- INTERMETAL S.R.L.
- Revenue
- 8.1M
- Employees
- 17
- Profit
- 846K
- Rank RO
- #30.983
- EUROHALE ANTREPRENOR SRL
- Revenue
- 7.2M
- Employees
- 17
- Profit
- 148K
- Rank RO
- #33.950
- GENMOD SERV SRL
- Revenue
- 8.6M
- Employees
- 17
- Profit
- 1.3M
- Rank RO
- #29.567
- KONDOR INVEST SRL
- Revenue
- 7.5M
- Employees
- 18
- Profit
- 57.2K
- Rank RO
- #32.949
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| TWOMAR KONTACT SERVICES SRL(current) | 7.5M | 17 | 422K | #31.906 |
| OERLIKON BALZERS COATING AUSTRIA GMBH KAPFENBERG AUSTRIA SUCURSALA M�R�CINENI | 8.4M | 16 | -212K | #30.060 |
| ATROM IMPEX SRL | 7.9M | 17 | 17.4K | #31.476 |
| TWOMAR NEW MEGACONSTRUCT SRL | 9.2M | 17 | 1.5M | #27.937 |
| SAFA SISTEME ALUMINIU �I PVC SRL | 7.6M | 17 | 349K | #32.546 |
| DUPPIMEX - FLOREA D.SIGN SRL | 7.6M | 17 | 614K | #32.626 |
| ARCAPROD SERV COMPANY SRL | 8.3M | 19 | 642K | #30.422 |
| INTERMETAL S.R.L. | 8.1M | 17 | 846K | #30.983 |
| EUROHALE ANTREPRENOR SRL | 7.2M | 17 | 148K | #33.950 |
| GENMOD SERV SRL | 8.6M | 17 | 1.3M | #29.567 |
| KONDOR INVEST SRL | 7.5M | 18 | 57.2K | #32.949 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | TWOMAR KONTACT SERVICES SRL(you) | OERLIKON BALZERS COATING AUSTRIA GMBH KAPFENBERG AUSTRIA SUCURSALA M�R�CINENI | ATROM IMPEX SRL | TWOMAR NEW MEGACONSTRUCT SRL | SAFA SISTEME ALUMINIU �I PVC SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 7.5M | 8.4M | 7.9M | 9.2M | 7.6M |
| Profit | 422K | -212K | 17.4K | 1.5M | 349K |
| Margin | 5,4% | -2,5% | 0,2% | 16,6% | 4,6% |
| Employees | 17 | 16 | 17 | 17 | 17 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “TWOMAR KONTACT SERVICES SRL”.