TUVAL SRL
Revenue
666K
2024
Profit
76.8K
2024
Employees
2
2024
Margin
6,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
TUVAL SRL este o companie mică din sectorul Imobiliare, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 666K lei (date 2024). În industria de Imobiliare (România), compania este #3.915 la cifra de afaceri, #8.534 la profit, #2.515 la număr angajați din 32.685 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 6.8%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- TUVAL SRL este o companie mică din sectorul Imobiliare, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 666K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 6.8%.
- Poziție în industrie
- În industria de Imobiliare (România), compania este #3.915 la cifra de afaceri, #8.534 la profit, #2.515 la număr angajați din 32.685 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Imobiliare (CAEN 68) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 14.5%
- Angajați medie
- 1
Companie vs medie industrie
Compania este 0.6× față de media industriei
Compania este 0.5× față de media industriei
Compania este 1.5× față de media industriei
Industry intelligence
Imobiliare (CAEN 68) — 2024
Industry size
36.4B
RON revenue
Total companies
32.685
Total employees
43.080
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| SANTORINI INVEST SRL | 1.1M | 2 | Imobiliare |
| EXPRESNET SRL | 1.1M | 2 | Imobiliare |
| G M ACTIV BUILDING MANAGEMENT S.R.L. | 1.1M | 2 | Imobiliare |
| LGM PROPERTY ADVISORS S.R.L. | 1.1M | 2 | Imobiliare |
| VICTORIA TUFENI PROD SRL | 1.2M | 2 | Imobiliare |
| BDG REAL ESTATE INVESTMENT S.A. | 1.1M | 2 | Imobiliare |
| DISPOMED SRL | 1.1M | 2 | Imobiliare |
| SVN ROMANIA COMMERCIAL MANAGEMENT S.R.L. | 1.1M | 2 | Imobiliare |
| RENT ASSETS SRL | 1.2M | 2 | Imobiliare |
| PAK INDUSTRIAL RO S.R.L. | 1.1M | 2 | Imobiliare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 68)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 6.8%
- CA / angajat
- 568K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 16%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 666K
- Profit net
- 76.8K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 666K | 76.8K | 2 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la TUVAL SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- TUVAL SRL(current)
- Revenue
- 666K
- Employees
- 2
- Profit
- 76.8K
- Rank RO
- #140.920
- SANTORINI INVEST SRL
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 2
- Profit
- -271K
- Rank RO
- #140.702
- EXPRESNET SRL
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 2
- Profit
- 489K
- Rank RO
- #141.766
- G M ACTIV BUILDING MANAGEMENT S.R.L.
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 2
- Profit
- 409K
- Rank RO
- #139.941
- LGM PROPERTY ADVISORS S.R.L.
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 2
- Profit
- 76.1K
- Rank RO
- #142.167
- VICTORIA TUFENI PROD SRL
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 2
- Profit
- 630K
- Rank RO
- #139.601
- BDG REAL ESTATE INVESTMENT S.A.
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 2
- Profit
- 210K
- Rank RO
- #142.713
- DISPOMED SRL
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 2
- Profit
- 313K
- Rank RO
- #143.182
- SVN ROMANIA COMMERCIAL MANAGEMENT S.R.L.
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 2
- Profit
- -405K
- Rank RO
- #143.985
- RENT ASSETS SRL
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 2
- Profit
- 709K
- Rank RO
- #137.283
- PAK INDUSTRIAL RO S.R.L.
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 2
- Profit
- 179K
- Rank RO
- #144.753
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| TUVAL SRL(current) | 666K | 2 | 76.8K | #140.920 |
| SANTORINI INVEST SRL | 1.1M | 2 | -271K | #140.702 |
| EXPRESNET SRL | 1.1M | 2 | 489K | #141.766 |
| G M ACTIV BUILDING MANAGEMENT S.R.L. | 1.1M | 2 | 409K | #139.941 |
| LGM PROPERTY ADVISORS S.R.L. | 1.1M | 2 | 76.1K | #142.167 |
| VICTORIA TUFENI PROD SRL | 1.2M | 2 | 630K | #139.601 |
| BDG REAL ESTATE INVESTMENT S.A. | 1.1M | 2 | 210K | #142.713 |
| DISPOMED SRL | 1.1M | 2 | 313K | #143.182 |
| SVN ROMANIA COMMERCIAL MANAGEMENT S.R.L. | 1.1M | 2 | -405K | #143.985 |
| RENT ASSETS SRL | 1.2M | 2 | 709K | #137.283 |
| PAK INDUSTRIAL RO S.R.L. | 1.1M | 2 | 179K | #144.753 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | TUVAL SRL(you) | SANTORINI INVEST SRL | EXPRESNET SRL | G M ACTIV BUILDING MANAGEMENT S.R.L. | LGM PROPERTY ADVISORS S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 666K | 1.1M | 1.1M | 1.1M | 1.1M |
| Profit | 76.8K | -271K | 489K | 409K | 76.1K |
| Margin | 6,8% | -23,8% | 43,4% | 35,7% | 6,8% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “TUVAL SRL”.