TURBOREP S.R.L.
Revenue
1.4M
2024
Profit
-103K
2024
Employees
5
2024
Margin
-7,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
TURBOREP S.R.L. este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în BRASOV, având o cifră de afaceri de 1.4M lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #4.564 la cifra de afaceri, #29.804 la profit, #2.904 la număr angajați din 31.269 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- TURBOREP S.R.L. este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în BRASOV, având o cifră de afaceri de 1.4M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -7.4%).
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #4.564 la cifra de afaceri, #29.804 la profit, #2.904 la număr angajați din 31.269 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 45) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3.3M lei
- Marjă medie
- 3.7%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.4× față de media industriei
Compania este -2.0× față de media industriei
Compania este 1.7× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 45) — 2024
Industry size
102B
RON revenue
Total companies
31.269
Total employees
91.939
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| LAURTRUCK SERV S.R.L. | 1.5M | 5 | Comerț en-gros |
| MADASI BRAIN AUTO SRL | 1.3M | 5 | Comerț en-gros |
| PNEU EXPERT IMPEX S.R.L. | 1.3M | 5 | Comerț en-gros |
| SIERRA SERVICE SRL | 1.5M | 5 | Comerț en-gros |
| CAR COMSERV SRL | 1.4M | 5 | Comerț en-gros |
| PRIMROL IMPEX SRL | 1.4M | 5 | Comerț en-gros |
| RESAC SERV S.R.L. | 1.4M | 5 | Comerț en-gros |
| TMG BEST VOPSITORIE AUTO S.R.L. | 1.4M | 5 | Comerț en-gros |
| SCHUSTER & BERGER GUMMI SERVICE SRL | 1.4M | 5 | Comerț en-gros |
| REDNIC PRODETAILING S.R.L. | 1.4M | 5 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BRASOV
Industrie (CAEN 45)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -7.4%
- CA / angajat
- 277K
- Scor risc (0–100)
- 54
- Percentil piață (CA)
- Top 14%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1.4M
- Profit net
- -103K
- Angajați
- 5
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1.4M | -103K | 5 |
Explore
Industry (CAEN 45)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la TURBOREP S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- TURBOREP S.R.L.(current)
- Revenue
- 1.4M
- Employees
- 5
- Profit
- -103K
- Rank RO
- #123.382
- LAURTRUCK SERV S.R.L.
- Revenue
- 1.5M
- Employees
- 5
- Profit
- 74.5K
- Rank RO
- #118.601
- MADASI BRAIN AUTO SRL
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 5
- Profit
- 1.5K
- Rank RO
- #129.574
- PNEU EXPERT IMPEX S.R.L.
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 5
- Profit
- 25.3K
- Rank RO
- #131.254
- SIERRA SERVICE SRL
- Revenue
- 1.5M
- Employees
- 5
- Profit
- 555K
- Rank RO
- #115.642
- CAR COMSERV SRL
- Revenue
- 1.4M
- Employees
- 5
- Profit
- 50K
- Rank RO
- #123.232
- PRIMROL IMPEX SRL
- Revenue
- 1.4M
- Employees
- 5
- Profit
- 115K
- Rank RO
- #123.076
- RESAC SERV S.R.L.
- Revenue
- 1.4M
- Employees
- 5
- Profit
- 110K
- Rank RO
- #123.715
- TMG BEST VOPSITORIE AUTO S.R.L.
- Revenue
- 1.4M
- Employees
- 5
- Profit
- 325K
- Rank RO
- #123.822
- SCHUSTER & BERGER GUMMI SERVICE SRL
- Revenue
- 1.4M
- Employees
- 5
- Profit
- 86K
- Rank RO
- #122.788
- REDNIC PRODETAILING S.R.L.
- Revenue
- 1.4M
- Employees
- 5
- Profit
- 117K
- Rank RO
- #122.670
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| TURBOREP S.R.L.(current) | 1.4M | 5 | -103K | #123.382 |
| LAURTRUCK SERV S.R.L. | 1.5M | 5 | 74.5K | #118.601 |
| MADASI BRAIN AUTO SRL | 1.3M | 5 | 1.5K | #129.574 |
| PNEU EXPERT IMPEX S.R.L. | 1.3M | 5 | 25.3K | #131.254 |
| SIERRA SERVICE SRL | 1.5M | 5 | 555K | #115.642 |
| CAR COMSERV SRL | 1.4M | 5 | 50K | #123.232 |
| PRIMROL IMPEX SRL | 1.4M | 5 | 115K | #123.076 |
| RESAC SERV S.R.L. | 1.4M | 5 | 110K | #123.715 |
| TMG BEST VOPSITORIE AUTO S.R.L. | 1.4M | 5 | 325K | #123.822 |
| SCHUSTER & BERGER GUMMI SERVICE SRL | 1.4M | 5 | 86K | #122.788 |
| REDNIC PRODETAILING S.R.L. | 1.4M | 5 | 117K | #122.670 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | TURBOREP S.R.L.(you) | LAURTRUCK SERV S.R.L. | MADASI BRAIN AUTO SRL | PNEU EXPERT IMPEX S.R.L. | SIERRA SERVICE SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1.4M | 1.5M | 1.3M | 1.3M | 1.5M |
| Profit | -103K | 74.5K | 1.5K | 25.3K | 555K |
| Margin | -7,4% | 5,1% | 0,1% | 2,0% | 36,4% |
| Employees | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “TURBOREP S.R.L.”.