TUDOR MIHAI SERV SRL
Revenue
22.7M
2024
Profit
1.2M
2024
Employees
38
2024
Margin
4,9%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
TUDOR MIHAI SERV SRL este o companie de mărime medie din sectorul Industria alimentară, cu sediul în MEHEDINTI, având o cifră de afaceri de 22.7M lei (date 2024). În industria de Industria alimentară (România), compania este #461 la cifra de afaceri, #536 la profit, #684 la număr angajați din 13.660 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 4.9%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- TUDOR MIHAI SERV SRL este o companie de mărime medie din sectorul Industria alimentară, cu sediul în MEHEDINTI, având o cifră de afaceri de 22.7M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 4.9%.
- Poziție în industrie
- În industria de Industria alimentară (România), compania este #461 la cifra de afaceri, #536 la profit, #684 la număr angajați din 13.660 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Industria alimentară (CAEN 10) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 6.2M lei
- Marjă medie
- 4.9%
- Angajați medie
- 12
Companie vs medie industrie
Compania este 3.7× față de media industriei
Compania este 1.0× față de media industriei
Compania este 3.3× față de media industriei
Industry intelligence
Industria alimentară (CAEN 10) — 2024
Industry size
84.9B
RON revenue
Total companies
13.660
Total employees
158.407
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| CARNA CARPATICA S.R.L. | 26M | 38 | Industria alimentară |
| TOTIDAI GRILL S.R.L. | 21.8M | 38 | Industria alimentară |
| SALAD INDUSTRY SRL | 26.3M | 37 | Industria alimentară |
| COSMO PHARM SRL | 24.7M | 42 | Industria alimentară |
| CAN-LEO SRL | 23.7M | 42 | Industria alimentară |
| EMY JUNIOR SRL | 25.1M | 42 | Industria alimentară |
| APRILIA SRL | 23.2M | 43 | Industria alimentară |
| MALINUL SRL | 22M | 35 | Industria alimentară |
| FIRMA HUTTON SRL | 24.1M | 46 | Industria alimentară |
| POREXIM SRL | 28.7M | 32 | Industria alimentară |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ MEHEDINTI
Industrie (CAEN 10)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 4.9%
- CA / angajat
- 637K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 1%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 22.7M
- Profit net
- 1.2M
- Angajați
- 38
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 22.7M | 1.2M | 38 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la TUDOR MIHAI SERV SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- TUDOR MIHAI SERV SRL(current)
- Revenue
- 22.7M
- Employees
- 38
- Profit
- 1.2M
- Rank RO
- #12.175
- CARNA CARPATICA S.R.L.
- Revenue
- 26M
- Employees
- 38
- Profit
- 124K
- Rank RO
- #11.461
- TOTIDAI GRILL S.R.L.
- Revenue
- 21.8M
- Employees
- 38
- Profit
- 295K
- Rank RO
- #13.330
- SALAD INDUSTRY SRL
- Revenue
- 26.3M
- Employees
- 37
- Profit
- 1.8M
- Rank RO
- #11.330
- COSMO PHARM SRL
- Revenue
- 24.7M
- Employees
- 42
- Profit
- 4.8M
- Rank RO
- #11.976
- CAN-LEO SRL
- Revenue
- 23.7M
- Employees
- 42
- Profit
- 2.9M
- Rank RO
- #12.390
- EMY JUNIOR SRL
- Revenue
- 25.1M
- Employees
- 42
- Profit
- 1.4M
- Rank RO
- #11.831
- APRILIA SRL
- Revenue
- 23.2M
- Employees
- 43
- Profit
- 2.1M
- Rank RO
- #12.667
- MALINUL SRL
- Revenue
- 22M
- Employees
- 35
- Profit
- 1.1M
- Rank RO
- #13.231
- FIRMA HUTTON SRL
- Revenue
- 24.1M
- Employees
- 46
- Profit
- 5M
- Rank RO
- #12.207
- POREXIM SRL
- Revenue
- 28.7M
- Employees
- 32
- Profit
- 2.3M
- Rank RO
- #10.473
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| TUDOR MIHAI SERV SRL(current) | 22.7M | 38 | 1.2M | #12.175 |
| CARNA CARPATICA S.R.L. | 26M | 38 | 124K | #11.461 |
| TOTIDAI GRILL S.R.L. | 21.8M | 38 | 295K | #13.330 |
| SALAD INDUSTRY SRL | 26.3M | 37 | 1.8M | #11.330 |
| COSMO PHARM SRL | 24.7M | 42 | 4.8M | #11.976 |
| CAN-LEO SRL | 23.7M | 42 | 2.9M | #12.390 |
| EMY JUNIOR SRL | 25.1M | 42 | 1.4M | #11.831 |
| APRILIA SRL | 23.2M | 43 | 2.1M | #12.667 |
| MALINUL SRL | 22M | 35 | 1.1M | #13.231 |
| FIRMA HUTTON SRL | 24.1M | 46 | 5M | #12.207 |
| POREXIM SRL | 28.7M | 32 | 2.3M | #10.473 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | TUDOR MIHAI SERV SRL(you) | CARNA CARPATICA S.R.L. | TOTIDAI GRILL S.R.L. | SALAD INDUSTRY SRL | COSMO PHARM SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 22.7M | 26M | 21.8M | 26.3M | 24.7M |
| Profit | 1.2M | 124K | 295K | 1.8M | 4.8M |
| Margin | 4,9% | 0,5% | 1,3% | 6,7% | 19,5% |
| Employees | 38 | 38 | 38 | 37 | 42 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “TUDOR MIHAI SERV SRL”.