TRUK-IERBAC SRL
Revenue
5.7M
2024
Profit
-411K
2024
Employees
15
2024
Margin
-6,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
TRUK-IERBAC SRL este o companie de mărime medie din sectorul Transport, cu sediul în SUCEAVA, având o cifră de afaceri de 5.7M lei (date 2024). În industria de Transport (România), compania este #2.364 la cifra de afaceri, #68.642 la profit, #2.002 la număr angajați din 69.154 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- TRUK-IERBAC SRL este o companie de mărime medie din sectorul Transport, cu sediul în SUCEAVA, având o cifră de afaceri de 5.7M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -6.4%).
- Poziție în industrie
- În industria de Transport (România), compania este #2.364 la cifra de afaceri, #68.642 la profit, #2.002 la număr angajați din 69.154 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Transport (CAEN 49) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 4.3%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 4.1× față de media industriei
Compania este -1.5× față de media industriei
Compania este 4.6× față de media industriei
Industry intelligence
Transport (CAEN 49) — 2024
Industry size
96.4B
RON revenue
Total companies
69.154
Total employees
224.808
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| KOJEX TRANS SRL | 6.8M | 15 | Transport |
| VAS-OIL TRANS S.R.L. | 7M | 15 | Transport |
| DIDAR TRANS SRL | 6.2M | 14 | Transport |
| DINU�A EXPRESS TRANS S.R.L. | 6.6M | 14 | Transport |
| DARIALEX EXPRES SRL | 6.8M | 14 | Transport |
| MALITRANS EUROPE S.R.L. | 6M | 14 | Transport |
| SANGES TRANS SRL | 6.4M | 15 | Transport |
| ADRIANA VOIAJ SRL | 7.4M | 15 | Transport |
| GSV REM TRANS LOGISTIC S.R.L. | 6.3M | 15 | Transport |
| BEE EXPRES SOLUTIONS S.R.L. | 6.3M | 15 | Transport |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ SUCEAVA
Industrie (CAEN 49)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -6.4%
- CA / angajat
- 426K
- Scor risc (0–100)
- 53
- Percentil piață (CA)
- Top 4%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 5.7M
- Profit net
- -411K
- Angajați
- 15
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 5.7M | -411K | 15 |
Explore
Industry (CAEN 49)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la TRUK-IERBAC SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- TRUK-IERBAC SRL(current)
- Revenue
- 5.7M
- Employees
- 15
- Profit
- -411K
- Rank RO
- #37.697
- KOJEX TRANS SRL
- Revenue
- 6.8M
- Employees
- 15
- Profit
- 157K
- Rank RO
- #35.668
- VAS-OIL TRANS S.R.L.
- Revenue
- 7M
- Employees
- 15
- Profit
- 199K
- Rank RO
- #35.147
- DIDAR TRANS SRL
- Revenue
- 6.2M
- Employees
- 14
- Profit
- 66.5K
- Rank RO
- #38.489
- DINU�A EXPRESS TRANS S.R.L.
- Revenue
- 6.6M
- Employees
- 14
- Profit
- 66.4K
- Rank RO
- #36.856
- DARIALEX EXPRES SRL
- Revenue
- 6.8M
- Employees
- 14
- Profit
- 171K
- Rank RO
- #35.920
- MALITRANS EUROPE S.R.L.
- Revenue
- 6M
- Employees
- 14
- Profit
- 429K
- Rank RO
- #39.618
- SANGES TRANS SRL
- Revenue
- 6.4M
- Employees
- 15
- Profit
- 1.5M
- Rank RO
- #37.715
- ADRIANA VOIAJ SRL
- Revenue
- 7.4M
- Employees
- 15
- Profit
- 322K
- Rank RO
- #33.464
- GSV REM TRANS LOGISTIC S.R.L.
- Revenue
- 6.3M
- Employees
- 15
- Profit
- 302K
- Rank RO
- #38.097
- BEE EXPRES SOLUTIONS S.R.L.
- Revenue
- 6.3M
- Employees
- 15
- Profit
- -81.5K
- Rank RO
- #38.121
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| TRUK-IERBAC SRL(current) | 5.7M | 15 | -411K | #37.697 |
| KOJEX TRANS SRL | 6.8M | 15 | 157K | #35.668 |
| VAS-OIL TRANS S.R.L. | 7M | 15 | 199K | #35.147 |
| DIDAR TRANS SRL | 6.2M | 14 | 66.5K | #38.489 |
| DINU�A EXPRESS TRANS S.R.L. | 6.6M | 14 | 66.4K | #36.856 |
| DARIALEX EXPRES SRL | 6.8M | 14 | 171K | #35.920 |
| MALITRANS EUROPE S.R.L. | 6M | 14 | 429K | #39.618 |
| SANGES TRANS SRL | 6.4M | 15 | 1.5M | #37.715 |
| ADRIANA VOIAJ SRL | 7.4M | 15 | 322K | #33.464 |
| GSV REM TRANS LOGISTIC S.R.L. | 6.3M | 15 | 302K | #38.097 |
| BEE EXPRES SOLUTIONS S.R.L. | 6.3M | 15 | -81.5K | #38.121 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | TRUK-IERBAC SRL(you) | KOJEX TRANS SRL | VAS-OIL TRANS S.R.L. | DIDAR TRANS SRL | DINU�A EXPRESS TRANS S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 5.7M | 6.8M | 7M | 6.2M | 6.6M |
| Profit | -411K | 157K | 199K | 66.5K | 66.4K |
| Margin | -6,4% | 2,3% | 2,9% | 1,1% | 1,0% |
| Employees | 15 | 15 | 15 | 14 | 14 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “TRUK-IERBAC SRL”.