TRUDENA SRL
Revenue
1.8M
2024
Profit
38.7K
2024
Employees
12
2024
Margin
2,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
TRUDENA SRL este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în BACAU, având o cifră de afaceri de 1.8M lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #3.775 la cifra de afaceri, #6.885 la profit, #2.274 la număr angajați din 30.688 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 2.1%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- TRUDENA SRL este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în BACAU, având o cifră de afaceri de 1.8M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 2.1%.
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #3.775 la cifra de afaceri, #6.885 la profit, #2.274 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 1.6× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Compania este 2.8× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| GENERAL CATERING SRL | 1.7M | 12 | Alimentație și servicii |
| EL REFUGIO S.R.L. | 1.9M | 13 | Alimentație și servicii |
| CONACUL BUZDUGAN S.R.L. | 1.8M | 11 | Alimentație și servicii |
| COLY BUSINESS SRL | 2.1M | 12 | Alimentație și servicii |
| MAX MEDITERANEAN FOOD S.R.L. | 1.8M | 12 | Alimentație și servicii |
| EXPRES-NORDIC SRL | 1.8M | 12 | Alimentație și servicii |
| BIGFAST SRL | 1.8M | 12 | Alimentație și servicii |
| CIBUS INVEST SRL | 1.8M | 12 | Alimentație și servicii |
| PENSIUNEA SIMFONIA SRL | 1.8M | 12 | Alimentație și servicii |
| BUENA VISTA SRL | 1.9M | 12 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BACAU
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 2.1%
- CA / angajat
- 152K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 11%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1.8M
- Profit net
- 38.7K
- Angajați
- 12
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1.8M | 38.7K | 12 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la TRUDENA SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- TRUDENA SRL(current)
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 12
- Profit
- 38.7K
- Rank RO
- #102.180
- GENERAL CATERING SRL
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 12
- Profit
- 22.8K
- Rank RO
- #107.766
- EL REFUGIO S.R.L.
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 13
- Profit
- 57.1K
- Rank RO
- #101.158
- CONACUL BUZDUGAN S.R.L.
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 11
- Profit
- 240K
- Rank RO
- #102.922
- COLY BUSINESS SRL
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 12
- Profit
- 226K
- Rank RO
- #93.015
- MAX MEDITERANEAN FOOD S.R.L.
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 12
- Profit
- 309K
- Rank RO
- #101.987
- EXPRES-NORDIC SRL
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 12
- Profit
- 206K
- Rank RO
- #101.815
- BIGFAST SRL
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 12
- Profit
- 7.2K
- Rank RO
- #102.872
- CIBUS INVEST SRL
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 12
- Profit
- 255K
- Rank RO
- #101.207
- PENSIUNEA SIMFONIA SRL
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 12
- Profit
- 222K
- Rank RO
- #103.477
- BUENA VISTA SRL
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 12
- Profit
- -73.6K
- Rank RO
- #100.914
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| TRUDENA SRL(current) | 1.8M | 12 | 38.7K | #102.180 |
| GENERAL CATERING SRL | 1.7M | 12 | 22.8K | #107.766 |
| EL REFUGIO S.R.L. | 1.9M | 13 | 57.1K | #101.158 |
| CONACUL BUZDUGAN S.R.L. | 1.8M | 11 | 240K | #102.922 |
| COLY BUSINESS SRL | 2.1M | 12 | 226K | #93.015 |
| MAX MEDITERANEAN FOOD S.R.L. | 1.8M | 12 | 309K | #101.987 |
| EXPRES-NORDIC SRL | 1.8M | 12 | 206K | #101.815 |
| BIGFAST SRL | 1.8M | 12 | 7.2K | #102.872 |
| CIBUS INVEST SRL | 1.8M | 12 | 255K | #101.207 |
| PENSIUNEA SIMFONIA SRL | 1.8M | 12 | 222K | #103.477 |
| BUENA VISTA SRL | 1.9M | 12 | -73.6K | #100.914 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | TRUDENA SRL(you) | GENERAL CATERING SRL | EL REFUGIO S.R.L. | CONACUL BUZDUGAN S.R.L. | COLY BUSINESS SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1.8M | 1.7M | 1.9M | 1.8M | 2.1M |
| Profit | 38.7K | 22.8K | 57.1K | 240K | 226K |
| Margin | 2,1% | 1,3% | 3,1% | 13,3% | 10,9% |
| Employees | 12 | 12 | 13 | 11 | 12 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “TRUDENA SRL”.