Competitori și alternative la TRIVACOLOR S.R.L.
Companii similare cu TRIVACOLOR S.R.L. în România: aceeași industrie (CAEN 46), același județ (SATU MARE), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| TRIVACOLOR S.R.L. | 1.4M | 32.9K | 5 | #114.186 | #16.691 |
| MIKE COMPANY SRL | 1.5M | -186K | 5 | #115.138 | #16.791 |
| NIDAS COM SRL | 1.6M | 191K | 5 | #112.356 | #16.501 |
| FRUCTUS PROD SRL | 1.6M | 556K | 5 | #110.031 | #16.271 |
| DANEMAR S.R.L. | 1.7M | -2.7K | 5 | #105.346 | #15.787 |
| MOLD MOB IMPORT SRL | 1.6M | -101K | 5 | #114.272 | #16.702 |
| GIM TRADING ENGINEERING & CONSULTING S.R.L. | 1.6M | 31.9K | 5 | #113.945 | #16.665 |
| PALTEX CONSTRUCT SRL | 1.6M | 497K | 5 | #113.850 | #16.654 |
| VAL SAB S.R.L. | 1.5M | 221K | 5 | #114.564 | #16.735 |
| RCS MENTENAN�� AUTO SRL | 1.6M | 163K | 5 | #113.763 | #16.647 |
| ESKIMO SRL | 1.8M | 132K | 5 | #103.120 | #15.562 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 46, județ SATU MARE, cu venituri și angajați similari cu TRIVACOLOR S.R.L..
- MIKE COMPANY SRL · SATU MARE · 1.5M · Rank #115.138
- NIDAS COM SRL · SATU MARE · 1.6M · Rank #112.356
- FRUCTUS PROD SRL · SATU MARE · 1.6M · Rank #110.031
- DANEMAR S.R.L. · SATU MARE · 1.7M · Rank #105.346
- MOLD MOB IMPORT SRL · GIURGIU · 1.6M · Rank #114.272
- GIM TRADING ENGINEERING & CONSULTING S.R.L. · HUNEDOARA · 1.6M · Rank #113.945
- PALTEX CONSTRUCT SRL · HARGHITA · 1.6M · Rank #113.850
- VAL SAB S.R.L. · IASI · 1.5M · Rank #114.564
- RCS MENTENAN�� AUTO SRL · BUCURESTI · 1.6M · Rank #113.763
- ESKIMO SRL · SATU MARE · 1.8M · Rank #103.120