TRIBUNA ADEV�RULUI S.R.L.
Revenue
81.4K
2024
Profit
17.5K
2024
Employees
2
2024
Margin
15,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
TRIBUNA ADEV�RULUI S.R.L. este o companie micro din sectorul Comerț cu amănuntul, cu sediul în BOTOSANI, având o cifră de afaceri de 81.4K lei (date 2024). În industria de Comerț cu amănuntul (România), compania este #66.973 la cifra de afaceri, #37.222 la profit, #22.303 la număr angajați din 130.296 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 15.3%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- TRIBUNA ADEV�RULUI S.R.L. este o companie micro din sectorul Comerț cu amănuntul, cu sediul în BOTOSANI, având o cifră de afaceri de 81.4K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 15.3%.
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț cu amănuntul (România), compania este #66.973 la cifra de afaceri, #37.222 la profit, #22.303 la număr angajați din 130.296 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț cu amănuntul (CAEN 47) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3M lei
- Marjă medie
- 3.7%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 4.2× față de media industriei
Compania este 0.6× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț cu amănuntul (CAEN 47) — 2024
Industry size
389B
RON revenue
Total companies
130.296
Total employees
418.868
Industry growth
—
YoY
Top companies
- LIDL DISCOUNT SRL24.7B
- OMV PETROM MARKETING SRL24.6B
- KAUFLAND ROMANIA SCS19.7B
- PROFI ROM FOOD SRL14.9B
- CARREFOUR ROMANIA SA12.7B
- DEDEMAN SRL12.4B
- DR.MAX S.R.L.10.9B
- MEGA IMAGE SRL10.7B
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| INTER CRISTEX S.R.L. | 121K | 2 | Comerț cu amănuntul |
| MULTI BONIMED S.R.L. | 128K | 2 | Comerț cu amănuntul |
| CREOLA COM S.R.L. | 115K | 2 | Comerț cu amănuntul |
| JENI SRL | 115K | 2 | Comerț cu amănuntul |
| MOBSERVGSM SRL | 115K | 2 | Comerț cu amănuntul |
| BELLAROSA S.R.L. | 114K | 2 | Comerț cu amănuntul |
| LADIES BOUTIQUE S.R.L. | 114K | 2 | Comerț cu amănuntul |
| MIKAR DASIA IMPEX S.R.L. | 114K | 2 | Comerț cu amănuntul |
| IFCA SRL | 115K | 2 | Comerț cu amănuntul |
| FLORAM COM S.R.L. | 115K | 2 | Comerț cu amănuntul |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BOTOSANI
Industrie (CAEN 47)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 15.3%
- CA / angajat
- 57.2K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 52%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 81.4K
- Profit net
- 17.5K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 81.4K | 17.5K | 2 |
Explore
Industry (CAEN 47)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la TRIBUNA ADEV�RULUI S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- TRIBUNA ADEV�RULUI S.R.L.(current)
- Revenue
- 81.4K
- Employees
- 2
- Profit
- 17.5K
- Rank RO
- #472.255
- INTER CRISTEX S.R.L.
- Revenue
- 121K
- Employees
- 2
- Profit
- 43K
- Rank RO
- #464.476
- MULTI BONIMED S.R.L.
- Revenue
- 128K
- Employees
- 2
- Profit
- 60.2K
- Rank RO
- #456.828
- CREOLA COM S.R.L.
- Revenue
- 115K
- Employees
- 2
- Profit
- -83.1K
- Rank RO
- #472.171
- JENI SRL
- Revenue
- 115K
- Employees
- 2
- Profit
- -35.7K
- Rank RO
- #472.158
- MOBSERVGSM SRL
- Revenue
- 115K
- Employees
- 2
- Profit
- -20.3K
- Rank RO
- #472.107
- BELLAROSA S.R.L.
- Revenue
- 114K
- Employees
- 2
- Profit
- -45.2K
- Rank RO
- #472.465
- LADIES BOUTIQUE S.R.L.
- Revenue
- 114K
- Employees
- 2
- Profit
- -40.1K
- Rank RO
- #472.535
- MIKAR DASIA IMPEX S.R.L.
- Revenue
- 114K
- Employees
- 2
- Profit
- -96.7K
- Rank RO
- #472.592
- IFCA SRL
- Revenue
- 115K
- Employees
- 2
- Profit
- 3.1K
- Rank RO
- #471.844
- FLORAM COM S.R.L.
- Revenue
- 115K
- Employees
- 2
- Profit
- -16.8K
- Rank RO
- #471.821
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| TRIBUNA ADEV�RULUI S.R.L.(current) | 81.4K | 2 | 17.5K | #472.255 |
| INTER CRISTEX S.R.L. | 121K | 2 | 43K | #464.476 |
| MULTI BONIMED S.R.L. | 128K | 2 | 60.2K | #456.828 |
| CREOLA COM S.R.L. | 115K | 2 | -83.1K | #472.171 |
| JENI SRL | 115K | 2 | -35.7K | #472.158 |
| MOBSERVGSM SRL | 115K | 2 | -20.3K | #472.107 |
| BELLAROSA S.R.L. | 114K | 2 | -45.2K | #472.465 |
| LADIES BOUTIQUE S.R.L. | 114K | 2 | -40.1K | #472.535 |
| MIKAR DASIA IMPEX S.R.L. | 114K | 2 | -96.7K | #472.592 |
| IFCA SRL | 115K | 2 | 3.1K | #471.844 |
| FLORAM COM S.R.L. | 115K | 2 | -16.8K | #471.821 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | TRIBUNA ADEV�RULUI S.R.L.(you) | INTER CRISTEX S.R.L. | MULTI BONIMED S.R.L. | CREOLA COM S.R.L. | JENI SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 81.4K | 121K | 128K | 115K | 115K |
| Profit | 17.5K | 43K | 60.2K | -83.1K | -35.7K |
| Margin | 15,3% | 35,6% | 47,1% | -72,5% | -31,2% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “TRIBUNA ADEV�RULUI S.R.L.”.