TREI RAME S.R.L.
Revenue
20.7K
2024
Profit
-16.6K
2024
Employees
—
2024
Margin
-80,5%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
TREI RAME S.R.L. este o companie micro din sectorul Alte industrii de fabricație, cu sediul în SUCEAVA, având o cifră de afaceri de 20.7K lei (date 2024). În industria de Alte industrii de fabricație (România), compania este #3.247 la cifra de afaceri, #3.950 la profit, #2.986 la număr angajați din 4.647 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- TREI RAME S.R.L. este o companie micro din sectorul Alte industrii de fabricație, cu sediul în SUCEAVA, având o cifră de afaceri de 20.7K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -80.5%).
- Poziție în industrie
- În industria de Alte industrii de fabricație (România), compania este #3.247 la cifra de afaceri, #3.950 la profit, #2.986 la număr angajați din 4.647 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alte industrii de fabricație (CAEN 32) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 10.7%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -7.5× față de media industriei
Industry intelligence
Alte industrii de fabricație (CAEN 32) — 2024
Industry size
5B
RON revenue
Total companies
4.647
Total employees
16.937
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| JESMOART S.R.L.-D. | 20.2K | 1 | Alte industrii de fabricație |
| RED PETALS S.R.L. | 20K | 1 | Alte industrii de fabricație |
| FOCUS DENT MXM SRL | 22.5K | 1 | Alte industrii de fabricație |
| ROMTAXIDERMY S.R.L. | 20.7K | 1 | Alte industrii de fabricație |
| DREAM OF ALEXA' S GARDEN S.R.L. | 20.7K | 1 | Alte industrii de fabricație |
| OPAL PROD COMEXIM SRL | 20.6K | 1 | Alte industrii de fabricație |
| IONA HOBBY LAND S.R.L. | 20.5K | 1 | Alte industrii de fabricație |
| RAFTUL CU JUC�RII SRL | 20.5K | 1 | Alte industrii de fabricație |
| MAGIC BLOSSOM FELT S.R.L. | 20.9K | 1 | Alte industrii de fabricație |
| AUTOCHRIS DETAIL S.R.L. | 20.4K | 1 | Alte industrii de fabricație |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ SUCEAVA
Industrie (CAEN 32)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -80.5%
- Scor risc (0–100)
- 90
- Percentil piață (CA)
- Top 70%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 20.7K
- Profit net
- -16.6K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 20.7K | -16.6K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la TREI RAME S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- TREI RAME S.R.L.(current)
- Revenue
- 20.7K
- Employees
- 0
- Profit
- -16.6K
- Rank RO
- #630.711
- JESMOART S.R.L.-D.
- Revenue
- 20.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -5.1K
- Rank RO
- #631.927
- RED PETALS S.R.L.
- Revenue
- 20K
- Employees
- 1
- Profit
- -21.1K
- Rank RO
- #632.425
- FOCUS DENT MXM SRL
- Revenue
- 22.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 845 lei
- Rank RO
- #625.887
- ROMTAXIDERMY S.R.L.
- Revenue
- 20.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 14.3K
- Rank RO
- #630.663
- DREAM OF ALEXA' S GARDEN S.R.L.
- Revenue
- 20.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -41.9K
- Rank RO
- #630.587
- OPAL PROD COMEXIM SRL
- Revenue
- 20.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 12.2K
- Rank RO
- #630.969
- IONA HOBBY LAND S.R.L.
- Revenue
- 20.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 5.9K
- Rank RO
- #631.029
- RAFTUL CU JUC�RII SRL
- Revenue
- 20.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -23 lei
- Rank RO
- #631.038
- MAGIC BLOSSOM FELT S.R.L.
- Revenue
- 20.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.5K
- Rank RO
- #630.088
- AUTOCHRIS DETAIL S.R.L.
- Revenue
- 20.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.6K
- Rank RO
- #631.340
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| TREI RAME S.R.L.(current) | 20.7K | 0 | -16.6K | #630.711 |
| JESMOART S.R.L.-D. | 20.2K | 1 | -5.1K | #631.927 |
| RED PETALS S.R.L. | 20K | 1 | -21.1K | #632.425 |
| FOCUS DENT MXM SRL | 22.5K | 1 | 845 lei | #625.887 |
| ROMTAXIDERMY S.R.L. | 20.7K | 1 | 14.3K | #630.663 |
| DREAM OF ALEXA' S GARDEN S.R.L. | 20.7K | 1 | -41.9K | #630.587 |
| OPAL PROD COMEXIM SRL | 20.6K | 1 | 12.2K | #630.969 |
| IONA HOBBY LAND S.R.L. | 20.5K | 1 | 5.9K | #631.029 |
| RAFTUL CU JUC�RII SRL | 20.5K | 1 | -23 lei | #631.038 |
| MAGIC BLOSSOM FELT S.R.L. | 20.9K | 1 | 3.5K | #630.088 |
| AUTOCHRIS DETAIL S.R.L. | 20.4K | 1 | 1.6K | #631.340 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | TREI RAME S.R.L.(you) | JESMOART S.R.L.-D. | RED PETALS S.R.L. | FOCUS DENT MXM SRL | ROMTAXIDERMY S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 20.7K | 20.2K | 20K | 22.5K | 20.7K |
| Profit | -16.6K | -5.1K | -21.1K | 845 lei | 14.3K |
| Margin | -80,5% | -25,1% | -105,5% | 3,8% | 69,0% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “TREI RAME S.R.L.”.