TRANSYLVANIAN COLIVING S.R.L.
Revenue
30.7K
2024
Profit
-62.4K
2024
Employees
1
2024
Margin
-203,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
TRANSYLVANIAN COLIVING S.R.L. este o companie micro din sectorul Cazare, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 30.7K lei (date 2024). În industria de Cazare (România), compania este #7.940 la cifra de afaceri, #10.825 la profit, #3.259 la număr angajați din 11.968 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- TRANSYLVANIAN COLIVING S.R.L. este o companie micro din sectorul Cazare, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 30.7K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -203.1%).
- Poziție în industrie
- În industria de Cazare (România), compania este #7.940 la cifra de afaceri, #10.825 la profit, #3.259 la număr angajați din 11.968 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Cazare (CAEN 55) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 8.4%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -24.1× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Cazare (CAEN 55) — 2024
Industry size
12.6B
RON revenue
Total companies
11.968
Total employees
45.375
Industry growth
—
YoY
Top companies
- ANA HOTELS S.R.L.230M
- SOCIETATEA COMPANIILOR HOTELIERE GRAND SRL198M
- CONTINENTAL HOTELS S.A.186M
- NEMO INVESTMENT VEHICLE S.A.178M
- SOCIETATEA DE TRATAMENT BALNEAR �I RECUPERARE A CAPACIT��II DE MUNC� "T.B.R.C.M." S.A.171M
- CALIMANESTI CACIULATA SA113M
- PHOENICIA EXPRESS S.R.L.94.6M
- M.W.IMPORT EXPORT SRL89.1M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| THE NEW VIEW S.R.L. | 30.9K | 1 | Cazare |
| KRDCHICHOMES SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITAT� | 30.2K | 1 | Cazare |
| LAND GRAND DEM S.R.L. | 32K | 1 | Cazare |
| FARCAS MARIA IMPORT EXPORT SRL | 29.3K | 1 | Cazare |
| GASTROMART SRL | 29.1K | 1 | Cazare |
| CLASSIC CLOUD SRL | 33.2K | 1 | Cazare |
| CONMET R B IMPORT EXPORT SRL | 27.8K | 1 | Cazare |
| MOD STAY S.R.L. | 27.3K | 1 | Cazare |
| CASA ARTINAGOTI S.R.L. | 27.3K | 1 | Cazare |
| BUJOR VILAGE S.R.L. | 30.7K | 1 | Cazare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 55)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -203.1%
- CA / angajat
- 30.7K
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 67%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 30.7K
- Profit net
- -62.4K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 30.7K | -62.4K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la TRANSYLVANIAN COLIVING S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- TRANSYLVANIAN COLIVING S.R.L.(current)
- Revenue
- 30.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -62.4K
- Rank RO
- #606.311
- THE NEW VIEW S.R.L.
- Revenue
- 30.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.2K
- Rank RO
- #605.998
- KRDCHICHOMES SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITAT�
- Revenue
- 30.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -7.3K
- Rank RO
- #607.508
- LAND GRAND DEM S.R.L.
- Revenue
- 32K
- Employees
- 1
- Profit
- -32.5K
- Rank RO
- #603.729
- FARCAS MARIA IMPORT EXPORT SRL
- Revenue
- 29.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 10K
- Rank RO
- #609.738
- GASTROMART SRL
- Revenue
- 29.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -18.7K
- Rank RO
- #610.089
- CLASSIC CLOUD SRL
- Revenue
- 33.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.8K
- Rank RO
- #601.054
- CONMET R B IMPORT EXPORT SRL
- Revenue
- 27.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 11.2K
- Rank RO
- #613.036
- MOD STAY S.R.L.
- Revenue
- 27.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -13.8K
- Rank RO
- #614.074
- CASA ARTINAGOTI S.R.L.
- Revenue
- 27.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 33 lei
- Rank RO
- #614.140
- BUJOR VILAGE S.R.L.
- Revenue
- 30.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -32.5K
- Rank RO
- #606.305
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| TRANSYLVANIAN COLIVING S.R.L.(current) | 30.7K | 1 | -62.4K | #606.311 |
| THE NEW VIEW S.R.L. | 30.9K | 1 | 1.2K | #605.998 |
| KRDCHICHOMES SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITAT� | 30.2K | 1 | -7.3K | #607.508 |
| LAND GRAND DEM S.R.L. | 32K | 1 | -32.5K | #603.729 |
| FARCAS MARIA IMPORT EXPORT SRL | 29.3K | 1 | 10K | #609.738 |
| GASTROMART SRL | 29.1K | 1 | -18.7K | #610.089 |
| CLASSIC CLOUD SRL | 33.2K | 1 | 2.8K | #601.054 |
| CONMET R B IMPORT EXPORT SRL | 27.8K | 1 | 11.2K | #613.036 |
| MOD STAY S.R.L. | 27.3K | 1 | -13.8K | #614.074 |
| CASA ARTINAGOTI S.R.L. | 27.3K | 1 | 33 lei | #614.140 |
| BUJOR VILAGE S.R.L. | 30.7K | 1 | -32.5K | #606.305 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | TRANSYLVANIAN COLIVING S.R.L.(you) | THE NEW VIEW S.R.L. | KRDCHICHOMES SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITAT� | LAND GRAND DEM S.R.L. | FARCAS MARIA IMPORT EXPORT SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 30.7K | 30.9K | 30.2K | 32K | 29.3K |
| Profit | -62.4K | 1.2K | -7.3K | -32.5K | 10K |
| Margin | -203,1% | 3,7% | -24,1% | -101,7% | 34,1% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “TRANSYLVANIAN COLIVING S.R.L.”.