TRANSLINK SUPPLY SRL
Revenue
408K
2024
Profit
4.3K
2024
Employees
1
2024
Margin
1,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
TRANSLINK SUPPLY SRL este o companie micro din sectorul Transport, cu sediul în CONSTANTA, având o cifră de afaceri de 408K lei (date 2024). În industria de Transport (România), compania este #2.290 la cifra de afaceri, #2.939 la profit, #1.976 la număr angajați din 5.516 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 1.0%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- TRANSLINK SUPPLY SRL este o companie micro din sectorul Transport, cu sediul în CONSTANTA, având o cifră de afaceri de 408K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 1.0%.
- Poziție în industrie
- În industria de Transport (România), compania este #2.290 la cifra de afaceri, #2.939 la profit, #1.976 la număr angajați din 5.516 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Transport (CAEN 52) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 6.1M lei
- Marjă medie
- 6.9%
- Angajați medie
- 8
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 0.1× față de media industriei
Industry intelligence
Transport (CAEN 52) — 2024
Industry size
33.9B
RON revenue
Total companies
5.516
Total employees
42.912
Industry growth
—
YoY
Top companies
- GLOBAL DEFENSE LOGISTICS SRL1.1B
- SCHENKER LOGISTICS ROMANIA S.A.890M
- KUEHNE + NAGEL S.R.L.700M
- CONSTANTA SOUTH CONTAINER TERMINAL SRL620M
- COMPANIA NA�IONAL� "ADMINISTRA�IA PORTURILOR MARITIME" - S.A.CONSTAN�A565M
- GEBRUDER WEISS SRL562M
- TRANSMEC RO SRL559M
- YUSEN LOGISTICS (ROMANIA) S.R.L.470M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| SIGMA SHIP COMPANY SRL | 423K | 1 | Transport |
| EVO MARITIME LOGISTICS S.R.L. | 455K | 1 | Transport |
| EASY LINK S.R.L. | 410K | 1 | Transport |
| LITORAL CONNECT SRL | 408K | 1 | Transport |
| AURAMAR S.R.L. | 478K | 1 | Transport |
| ALEXABRIA STARS S.R.L. | 390K | 1 | Transport |
| EXPRESS SERVICII VAMALE S.R.L. | 389K | 1 | Transport |
| ALMARO SHIPPING S.R.L. | 489K | 1 | Transport |
| TRAMI SPORTS SRL | 493K | 1 | Transport |
| COPER DEPOT S.R.L. | 434K | 1 | Transport |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ CONSTANTA
Industrie (CAEN 52)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 1.0%
- CA / angajat
- 434K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 27%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 408K
- Profit net
- 4.3K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 408K | 4.3K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 52)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la TRANSLINK SUPPLY SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- TRANSLINK SUPPLY SRL(current)
- Revenue
- 408K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.3K
- Rank RO
- #247.067
- SIGMA SHIP COMPANY SRL
- Revenue
- 423K
- Employees
- 1
- Profit
- 187K
- Rank RO
- #250.552
- EVO MARITIME LOGISTICS S.R.L.
- Revenue
- 455K
- Employees
- 1
- Profit
- 123K
- Rank RO
- #241.097
- EASY LINK S.R.L.
- Revenue
- 410K
- Employees
- 1
- Profit
- 256K
- Rank RO
- #254.668
- LITORAL CONNECT SRL
- Revenue
- 408K
- Employees
- 1
- Profit
- -121K
- Rank RO
- #255.297
- AURAMAR S.R.L.
- Revenue
- 478K
- Employees
- 1
- Profit
- 50.1K
- Rank RO
- #234.732
- ALEXABRIA STARS S.R.L.
- Revenue
- 390K
- Employees
- 1
- Profit
- -133K
- Rank RO
- #261.334
- EXPRESS SERVICII VAMALE S.R.L.
- Revenue
- 389K
- Employees
- 1
- Profit
- 134K
- Rank RO
- #261.589
- ALMARO SHIPPING S.R.L.
- Revenue
- 489K
- Employees
- 1
- Profit
- -8.9K
- Rank RO
- #231.738
- TRAMI SPORTS SRL
- Revenue
- 493K
- Employees
- 1
- Profit
- 66.9K
- Rank RO
- #230.697
- COPER DEPOT S.R.L.
- Revenue
- 434K
- Employees
- 1
- Profit
- 49.9K
- Rank RO
- #247.150
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| TRANSLINK SUPPLY SRL(current) | 408K | 1 | 4.3K | #247.067 |
| SIGMA SHIP COMPANY SRL | 423K | 1 | 187K | #250.552 |
| EVO MARITIME LOGISTICS S.R.L. | 455K | 1 | 123K | #241.097 |
| EASY LINK S.R.L. | 410K | 1 | 256K | #254.668 |
| LITORAL CONNECT SRL | 408K | 1 | -121K | #255.297 |
| AURAMAR S.R.L. | 478K | 1 | 50.1K | #234.732 |
| ALEXABRIA STARS S.R.L. | 390K | 1 | -133K | #261.334 |
| EXPRESS SERVICII VAMALE S.R.L. | 389K | 1 | 134K | #261.589 |
| ALMARO SHIPPING S.R.L. | 489K | 1 | -8.9K | #231.738 |
| TRAMI SPORTS SRL | 493K | 1 | 66.9K | #230.697 |
| COPER DEPOT S.R.L. | 434K | 1 | 49.9K | #247.150 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | TRANSLINK SUPPLY SRL(you) | SIGMA SHIP COMPANY SRL | EVO MARITIME LOGISTICS S.R.L. | EASY LINK S.R.L. | LITORAL CONNECT SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 408K | 423K | 455K | 410K | 408K |
| Profit | 4.3K | 187K | 123K | 256K | -121K |
| Margin | 1,0% | 44,1% | 27,0% | 62,5% | -29,5% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “TRANSLINK SUPPLY SRL”.