TRAK DRUMOMED S.R.L.
Revenue
742K
2024
Profit
152K
2024
Employees
6
2024
Margin
15,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
TRAK DRUMOMED S.R.L. este o companie mică din sectorul Transport, cu sediul în HUNEDOARA, având o cifră de afaceri de 742K lei (date 2024). În industria de Transport (România), compania este #11.068 la cifra de afaceri, #6.347 la profit, #5.060 la număr angajați din 69.154 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 15.4%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- TRAK DRUMOMED S.R.L. este o companie mică din sectorul Transport, cu sediul în HUNEDOARA, având o cifră de afaceri de 742K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 15.4%.
- Poziție în industrie
- În industria de Transport (România), compania este #11.068 la cifra de afaceri, #6.347 la profit, #5.060 la număr angajați din 69.154 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Transport (CAEN 49) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 4.3%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.5× față de media industriei
Compania este 3.6× față de media industriei
Compania este 1.8× față de media industriei
Industry intelligence
Transport (CAEN 49) — 2024
Industry size
96.4B
RON revenue
Total companies
69.154
Total employees
224.808
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| DAV AHA TRANS COMPANY SRL | 985K | 6 | Transport |
| A.M.G. SPEED S.R.L. | 977K | 6 | Transport |
| ROBTEO TRANS SRL | 974K | 6 | Transport |
| AUTO-AGREMAR G.T.S. SRL | 968K | 6 | Transport |
| MAKO TRANS S.R.L. | 965K | 6 | Transport |
| JUNNY LKW S.R.L. | 1M | 6 | Transport |
| TRANS CYTY 2002 S.R.L. | 963K | 6 | Transport |
| DACS TRANSROM SRL | 1M | 6 | Transport |
| WIDE FRONT PACK S.R.L. | 952K | 6 | Transport |
| RDC CEREAL AUTO SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITAT� | 952K | 6 | Transport |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ HUNEDOARA
Industrie (CAEN 49)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 15.4%
- CA / angajat
- 164K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 17%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 742K
- Profit net
- 152K
- Angajați
- 6
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 742K | 152K | 6 |
Explore
Industry (CAEN 49)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la TRAK DRUMOMED S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- TRAK DRUMOMED S.R.L.(current)
- Revenue
- 742K
- Employees
- 6
- Profit
- 152K
- Rank RO
- #154.736
- DAV AHA TRANS COMPANY SRL
- Revenue
- 985K
- Employees
- 6
- Profit
- -19K
- Rank RO
- #154.568
- A.M.G. SPEED S.R.L.
- Revenue
- 977K
- Employees
- 6
- Profit
- -44.9K
- Rank RO
- #155.310
- ROBTEO TRANS SRL
- Revenue
- 974K
- Employees
- 6
- Profit
- -123K
- Rank RO
- #155.605
- AUTO-AGREMAR G.T.S. SRL
- Revenue
- 968K
- Employees
- 6
- Profit
- 1.9K
- Rank RO
- #156.262
- MAKO TRANS S.R.L.
- Revenue
- 965K
- Employees
- 6
- Profit
- -52.8K
- Rank RO
- #156.514
- JUNNY LKW S.R.L.
- Revenue
- 1M
- Employees
- 6
- Profit
- 49.7K
- Rank RO
- #152.859
- TRANS CYTY 2002 S.R.L.
- Revenue
- 963K
- Employees
- 6
- Profit
- 68.7K
- Rank RO
- #156.695
- DACS TRANSROM SRL
- Revenue
- 1M
- Employees
- 6
- Profit
- 42.5K
- Rank RO
- #152.442
- WIDE FRONT PACK S.R.L.
- Revenue
- 952K
- Employees
- 6
- Profit
- 49.7K
- Rank RO
- #157.827
- RDC CEREAL AUTO SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITAT�
- Revenue
- 952K
- Employees
- 6
- Profit
- -26.5K
- Rank RO
- #157.831
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| TRAK DRUMOMED S.R.L.(current) | 742K | 6 | 152K | #154.736 |
| DAV AHA TRANS COMPANY SRL | 985K | 6 | -19K | #154.568 |
| A.M.G. SPEED S.R.L. | 977K | 6 | -44.9K | #155.310 |
| ROBTEO TRANS SRL | 974K | 6 | -123K | #155.605 |
| AUTO-AGREMAR G.T.S. SRL | 968K | 6 | 1.9K | #156.262 |
| MAKO TRANS S.R.L. | 965K | 6 | -52.8K | #156.514 |
| JUNNY LKW S.R.L. | 1M | 6 | 49.7K | #152.859 |
| TRANS CYTY 2002 S.R.L. | 963K | 6 | 68.7K | #156.695 |
| DACS TRANSROM SRL | 1M | 6 | 42.5K | #152.442 |
| WIDE FRONT PACK S.R.L. | 952K | 6 | 49.7K | #157.827 |
| RDC CEREAL AUTO SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITAT� | 952K | 6 | -26.5K | #157.831 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | TRAK DRUMOMED S.R.L.(you) | DAV AHA TRANS COMPANY SRL | A.M.G. SPEED S.R.L. | ROBTEO TRANS SRL | AUTO-AGREMAR G.T.S. SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 742K | 985K | 977K | 974K | 968K |
| Profit | 152K | -19K | -44.9K | -123K | 1.9K |
| Margin | 15,4% | -1,9% | -4,6% | -12,7% | 0,2% |
| Employees | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “TRAK DRUMOMED S.R.L.”.