TRADUCERI DIRECT S.R.L.
Revenue
139K
2024
Profit
-16.1K
2024
Employees
2
2024
Margin
-11,5%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
TRADUCERI DIRECT S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în CONSTANTA, având o cifră de afaceri de 139K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #6.080 la cifra de afaceri, #15.905 la profit, #1.037 la număr angajați din 17.812 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- TRADUCERI DIRECT S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în CONSTANTA, având o cifră de afaceri de 139K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -11.5%).
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #6.080 la cifra de afaceri, #15.905 la profit, #1.037 la număr angajați din 17.812 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 74) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 288K lei
- Marjă medie
- 21.4%
- Angajați medie
- 1
Companie vs medie industrie
Compania este 0.5× față de media industriei
Compania este -0.5× față de media industriei
Compania este 2.0× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 74) — 2024
Industry size
5.1B
RON revenue
Total companies
17.812
Total employees
17.971
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| SERVICII SECURITATE �N MUNC� SRL | 135K | 2 | Activități profesionale |
| M.T. MANAGEMENT CONSULT SRL | 128K | 2 | Activități profesionale |
| BABY FOTO ART S.R.L. | 153K | 2 | Activități profesionale |
| VITRAS INVEST SRL | 156K | 2 | Activități profesionale |
| FOTO PREMIUM 2022 S.R.L. | 124K | 2 | Activități profesionale |
| FOR FUTURE WORK PROTECTION S.R.L. | 123K | 2 | Activități profesionale |
| MIKKI CLUB 2013 SRL | 139K | 2 | Activități profesionale |
| RAWMEDIA BY LUCACI S.R.L. | 140K | 2 | Activități profesionale |
| VATAVU CHRISTOFOR STUDIO S.R.L. | 140K | 2 | Activități profesionale |
| ALL IS WELL BUSINESS S.R.L. | 140K | 2 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ CONSTANTA
Industrie (CAEN 74)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -11.5%
- CA / angajat
- 69.8K
- Scor risc (0–100)
- 56
- Percentil piață (CA)
- Top 49%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 139K
- Profit net
- -16.1K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 139K | -16.1K | 2 |
Explore
Industry (CAEN 74)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la TRADUCERI DIRECT S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- TRADUCERI DIRECT S.R.L.(current)
- Revenue
- 139K
- Employees
- 2
- Profit
- -16.1K
- Rank RO
- #444.269
- SERVICII SECURITATE �N MUNC� SRL
- Revenue
- 135K
- Employees
- 2
- Profit
- 8.1K
- Rank RO
- #449.124
- M.T. MANAGEMENT CONSULT SRL
- Revenue
- 128K
- Employees
- 2
- Profit
- 9.4K
- Rank RO
- #456.523
- BABY FOTO ART S.R.L.
- Revenue
- 153K
- Employees
- 2
- Profit
- 3K
- Rank RO
- #430.372
- VITRAS INVEST SRL
- Revenue
- 156K
- Employees
- 2
- Profit
- 27.7K
- Rank RO
- #427.398
- FOTO PREMIUM 2022 S.R.L.
- Revenue
- 124K
- Employees
- 2
- Profit
- -36.8K
- Rank RO
- #461.226
- FOR FUTURE WORK PROTECTION S.R.L.
- Revenue
- 123K
- Employees
- 2
- Profit
- 10.7K
- Rank RO
- #461.774
- MIKKI CLUB 2013 SRL
- Revenue
- 139K
- Employees
- 2
- Profit
- 20.6K
- Rank RO
- #444.351
- RAWMEDIA BY LUCACI S.R.L.
- Revenue
- 140K
- Employees
- 2
- Profit
- 10.8K
- Rank RO
- #444.123
- VATAVU CHRISTOFOR STUDIO S.R.L.
- Revenue
- 140K
- Employees
- 2
- Profit
- 49.9K
- Rank RO
- #443.972
- ALL IS WELL BUSINESS S.R.L.
- Revenue
- 140K
- Employees
- 2
- Profit
- -33.7K
- Rank RO
- #443.936
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| TRADUCERI DIRECT S.R.L.(current) | 139K | 2 | -16.1K | #444.269 |
| SERVICII SECURITATE �N MUNC� SRL | 135K | 2 | 8.1K | #449.124 |
| M.T. MANAGEMENT CONSULT SRL | 128K | 2 | 9.4K | #456.523 |
| BABY FOTO ART S.R.L. | 153K | 2 | 3K | #430.372 |
| VITRAS INVEST SRL | 156K | 2 | 27.7K | #427.398 |
| FOTO PREMIUM 2022 S.R.L. | 124K | 2 | -36.8K | #461.226 |
| FOR FUTURE WORK PROTECTION S.R.L. | 123K | 2 | 10.7K | #461.774 |
| MIKKI CLUB 2013 SRL | 139K | 2 | 20.6K | #444.351 |
| RAWMEDIA BY LUCACI S.R.L. | 140K | 2 | 10.8K | #444.123 |
| VATAVU CHRISTOFOR STUDIO S.R.L. | 140K | 2 | 49.9K | #443.972 |
| ALL IS WELL BUSINESS S.R.L. | 140K | 2 | -33.7K | #443.936 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | TRADUCERI DIRECT S.R.L.(you) | SERVICII SECURITATE �N MUNC� SRL | M.T. MANAGEMENT CONSULT SRL | BABY FOTO ART S.R.L. | VITRAS INVEST SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 139K | 135K | 128K | 153K | 156K |
| Profit | -16.1K | 8.1K | 9.4K | 3K | 27.7K |
| Margin | -11,5% | 6,0% | 7,3% | 2,0% | 17,8% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “TRADUCERI DIRECT S.R.L.”.