TOUCHLOGIC S.R.L.
Revenue
6.3K
2024
Profit
0 lei
2024
Employees
0
2024
Margin
0,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
TOUCHLOGIC S.R.L. este o companie micro din sectorul IT, cu sediul în TIMIS, având o cifră de afaceri de 6.3K lei (date 2024). În industria de IT (România), compania este #29.183 la cifra de afaceri, #26.309 la profit, #24.801 la număr angajați din 36.296 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.0%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- TOUCHLOGIC S.R.L. este o companie micro din sectorul IT, cu sediul în TIMIS, având o cifră de afaceri de 6.3K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.0%.
- Poziție în industrie
- În industria de IT (România), compania este #29.183 la cifra de afaceri, #26.309 la profit, #24.801 la număr angajați din 36.296 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria IT (CAEN 62) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.8M lei
- Marjă medie
- 14.7%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 0.0× față de media industriei
Industry intelligence
IT (CAEN 62) — 2024
Industry size
64.6B
RON revenue
Total companies
36.296
Total employees
147.195
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| STOOL TECHNOLOGIES SRL | 6.3K | 1 | IT |
| REDERE SOLUTIONS S.R.L. | 6.1K | 1 | IT |
| SOFTAGE S.R.L. | 6.1K | 1 | IT |
| 3WAVES NET SRL | 6K | 1 | IT |
| BILETE TM S.R.L. | 6K | 1 | IT |
| MAMUT PROTECTION TECH S.R.L. | 6.7K | 1 | IT |
| THIS IS MANU S.R.L. | 6.9K | 1 | IT |
| HORDO S.R.L. | 6.9K | 1 | IT |
| HARUGO S.R.L. | 6.9K | 1 | IT |
| DIVIDE TECH S.R.L. | 7K | 1 | IT |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ TIMIS
Industrie (CAEN 62)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 0.0%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 75%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 6.3K
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- 0
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 6.3K | 0 lei | 0 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la TOUCHLOGIC S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- TOUCHLOGIC S.R.L.(current)
- Revenue
- 6.3K
- Employees
- 0
- Profit
- 0 lei
- Rank RO
- #676.258
- STOOL TECHNOLOGIES SRL
- Revenue
- 6.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -220K
- Rank RO
- #676.500
- REDERE SOLUTIONS S.R.L.
- Revenue
- 6.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 587 lei
- Rank RO
- #676.911
- SOFTAGE S.R.L.
- Revenue
- 6.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -8.7K
- Rank RO
- #677.055
- 3WAVES NET SRL
- Revenue
- 6K
- Employees
- 1
- Profit
- -3.1K
- Rank RO
- #677.393
- BILETE TM S.R.L.
- Revenue
- 6K
- Employees
- 1
- Profit
- -45.5K
- Rank RO
- #677.871
- MAMUT PROTECTION TECH S.R.L.
- Revenue
- 6.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.3K
- Rank RO
- #674.820
- THIS IS MANU S.R.L.
- Revenue
- 6.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -3.8K
- Rank RO
- #674.014
- HORDO S.R.L.
- Revenue
- 6.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -757 lei
- Rank RO
- #674.005
- HARUGO S.R.L.
- Revenue
- 6.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -17.4K
- Rank RO
- #673.958
- DIVIDE TECH S.R.L.
- Revenue
- 7K
- Employees
- 1
- Profit
- -34K
- Rank RO
- #673.723
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| TOUCHLOGIC S.R.L.(current) | 6.3K | 0 | 0 lei | #676.258 |
| STOOL TECHNOLOGIES SRL | 6.3K | 1 | -220K | #676.500 |
| REDERE SOLUTIONS S.R.L. | 6.1K | 1 | 587 lei | #676.911 |
| SOFTAGE S.R.L. | 6.1K | 1 | -8.7K | #677.055 |
| 3WAVES NET SRL | 6K | 1 | -3.1K | #677.393 |
| BILETE TM S.R.L. | 6K | 1 | -45.5K | #677.871 |
| MAMUT PROTECTION TECH S.R.L. | 6.7K | 1 | 1.3K | #674.820 |
| THIS IS MANU S.R.L. | 6.9K | 1 | -3.8K | #674.014 |
| HORDO S.R.L. | 6.9K | 1 | -757 lei | #674.005 |
| HARUGO S.R.L. | 6.9K | 1 | -17.4K | #673.958 |
| DIVIDE TECH S.R.L. | 7K | 1 | -34K | #673.723 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | TOUCHLOGIC S.R.L.(you) | STOOL TECHNOLOGIES SRL | REDERE SOLUTIONS S.R.L. | SOFTAGE S.R.L. | 3WAVES NET SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 6.3K | 6.3K | 6.1K | 6.1K | 6K |
| Profit | 0 lei | -220K | 587 lei | -8.7K | -3.1K |
| Margin | 0,0% | -3511,6% | 9,6% | -142,1% | -52,3% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “TOUCHLOGIC S.R.L.”.